Има ли други, толкова спънати и отнесени, като мен

  • 15 057
  • 128
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 471
Искам да ви кажа, че аз съм най-спънатият човек на света. Случват ми се невероятни неща. Спъвам се и падам на напълно равни места. Опитвала съм се да излезна през витрина. На старото ми работно място се спънах в кашон, залитнах и нацелих едно бюро с лицето си. Продължавайки да падам, намазах удар и от контейнера за документи. Накрая се паркирах под бюрото. Била съм в безсъзнание за около минута. Последствията бяха умопомрачителни: комоциум, бушон на окото, подут нос (все едно съм се боксирала), лека травма на ръката и на бедрото.  Забравих да кажа, че работех в банков салон.
Такива случаи бол, но този от преди 10 дена е черешката на тортата.
Влизайки спалното помещение у нас се хлъзнах на паркета, от там се спънах в килима, залитнах и се стоварих върху рамката на спалнята по гръб. За някакъв период кратък не можех да дишам, след това зверска болка ме прободе в ребрата. Цяла нощ не спах от болки. На сутринта, като се видях в огледалото Shocked На гърба напреко имах огромна синка, като от бухалка. Болката беше нетърпима. Отидох на лекар, последва снимка и какво мислите СДОБИЛА СЪМ СЕ СЪС СПУКАНО РЕБРО ooooh!

 Е има ли друг спънат, като мен кажете ми!

# 1
  • София
  • Мнения: 175
Dencho, ето малко   bouquet  bouquet  bouquet, та да ти мине по-бързо.
Иначе и аз съм като теб: колкото е по-равно толкова повече се спъвам, домът ми е пълен с мебели, чиито ъгли сякаш ме преследват, за да ме ударят, сваля ли си очилата всяко преминаване през врата е неравностойна битка с касата й, при боравенето с кухненски уреди винаги има някой недоволен и след чиято намеса ходя изгорена или опърлена и т.н. За талантите ми да се наранявам и да ставам за смях на публични места ще премълча, че чак ми стана жал за себе си. Въобще, понякога, разбираш ли, животът е леекинко несправедлив  Tired

# 2
  • Мнения: 2 471
Вече си бях помислила, че съм единствена  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 399
 Съмнявам се, звучи ми като виц. Съчувствам ти, защото и на мен са ми се случвали разни нелепи ситуации, но чак пък толкова- не.

# 4
  • Мнения: 2 471
Само ми кажи, кое е виц - реброто ли? За мое съжаление не е.

# 5
  • Мнения: 46 572
Има, има  Laughing

Последния път, когато паднах така се овъргалях в едни листа (есен беше), че после сума ти време не успях да си изчистя палтото  ooooh!

2 пъти си чупя палеца на десния крак ... докато отварям вратата Crazy

А като ученичка се изстрелях по стълбището в училище и си спуках подкожно кръвоносен съд, 10 дни бях на легло, докато се разсее, иначе трябваше да ме режат Confused

На бала си изкълчих глезена и пак 10 дни не можах да стъпя на него, беше подут като топка  Confused

И още има, но не се сещам в момента Crazy

Бързо възстановяване  Hug

# 6
  • Мнения: 2 471
Ох развеселихте ме, но да не се смея много, че как боли..

# 7
  • Мнения: 2 471
Аз така и така съм тръгнала да се излагам на показ, та да разкажа случай от ранните ми паданици. Бях малка, спънах се в антрето и си ударих ухото в ръба на един шкаф. Резултата е N на брой шева. Бях си разцепила ухото на две по ширина. Който ме познава от форума е виждал красивият ми белег

# 8
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
 hahaha   Joy голям смях,направо се просьлзих,но дано да не го изпитвам на гьрба си.
денчо скороШно оздравяване ти пожелавам Hug

# 9
  • Мнения: 589
 Аз не падам,обаче имам друг лош навик.Като се прибирам,за да се събуя,се подпирам на касата на вратата,докато самата врата е още отворена,за да влезе милото след мен.Т.е. не се подпирам,а си слагам ръката и пръстите ми попадат м/у вратата и касата(откъм пантите).Естествено,мило-то като влезе след мен-дърпа вратата да я затвори,при което ми притиска пръстите на дясната ръка...Няма да ви разправям какви писъци издавам...Ама това ми се случи цели четири пъти-почти смазани пръсти на дясната ръка...Сега,независимо дали влизаме или излизаме през входната врата,преди да пипне дръжката, милото все ме кара да си вдигна високо и двете ръце,за да ги вижда...чак тогава затваря.Колеги му бяха лепнали прякор "сериен размазвач на пръсти"...

# 10
  • Мнения: 13 202
Същата съм напоследък- последната седмица 4 пъти си удрям главата в парапета на работа, докато се навеждам да полея цветята и вече имам вдлъбната резка на черепа. Пък синините по краката и белезите от фурната по ръцете хич и не ги броя.

# 11
  • Мнения: 681
Да не би да си зодия СТРЕЛЕЦ? Joy
За тях казват,че се спъват на равно(жените).
Моят мъж непрекъснато се шегува.,че съм полужена-полукон,която се спъва на равно. Joy  bouquetJoy
А иначе си се спъвам,защото не си гледам в краката(освен че съм Стрелец).

# 12
  • Мнения: 21
Не се притеснявай, не си единствената, като ученичка редовно ходех с насинени очи защото не можех да вземам завоите. Но миналото лято се изненадах сама от себе си направих невероятен полет от едната етажна площадка до другата, летейки си мислех , че няма да оживея - резултатът две спукани ребра и счупена лява ръка, за пороткола да отбележа, че малкият ми син по това време беше на 10 месеца, а мъжът ми работи вечер, да не ти обяснявам как съм го къпала и носила. Майка ми ме съжали и си взе отпуска за да го гледа.  Само седмица, след като ми свалиха гипса паднах и си счупих палеца на десният крак и това вече ме докара до истерия, бях толкова бясна на себе си, че ми идваше да се гръмна.

# 13
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Не си сама в мъката си   Hug
Последната ми най-голяма излагация беше в една банка. Има три стъпала за да се стигне до касите. Моля милост отнсена нейде във вихъра се спъвам на второто и се пльосвам с цялата си прелест по очи насред салона. Чантата хвърчи на една страна документи на друга, а аз лежа и пъшкам. Охраната в желанието си да ме успокои ми казва следното: "Не се притеснявай, не си единствената която пада тук, но си първата която пада на изкачване, а не на слизане."  А на мен ми се искаше да стана невидима в тоз момент.
Имаше преди време на една улица в центъра едно желязо което стърчеше на 1 сантиметър от асфалта. Спъвала съм се там поне 5 пъти, а го знам и все като минавам си повтарям: "Внимавай да не се спънеш" Да, ама не. Не го пропусках докато не го махнаха накрая.
Скорошно оздравяване ти желая  bouquet

# 14
  • Мнения: 6
Момичета, чета и се смея с глас, въпреки, че осъзнавам сериозността на травмите причинени от падането. В началото на тази година и аз имах подобно преживяване. Беше поледица, няма транспорт и аз закъснявам за работа. Момента в който извадих телефона, за да се обадя, че закъснявам се разсеях и паднах по корем, нооооооо не изпуснах телефона и лежейки си проведох разговора, след което станах, поизтупах се и се заех да търся превоз за болницата, тъй като си бях наранила коляното....Като се сетя още ми е смешно, но съм щастлива, че нямам счупено.
Dencho, бързо възстановяване.   bouquet

# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Още помня, когато затворих багажника на колата ни с едната ръка, а с другата се бях подпряла така, че палецът ми остана затиснат. На всичкото отгоре не можах да се завъртя за да го отворя и докато ме разбере мъжът ми защо се увивам и пищя, доста звездички видях. Нокътят ми стана с цвят на патладжан.
Но като цяло не ми се случва често да се наранявам. А, да, кутретата на краката ми са ми излишни - вечно наритвам някой ръб с тях и ме болят дълго. Това си е редовно.

# 16
  • Мнения: 66
 Joy Не мога да спра да се смея. Момичета и аз съм така, спокойно! Аз веднъж с такава сила затворих вртата на колата..., докато кракът ми беше още извън колата  Confused
Имам много такива случки, ама тежки травми не съм имала (за щастие ).
Точно преди 2 - 3 месеца тръгнах да излизам от стаята, и вратат се отваря навътре (т.е към мен). И аз толкова съм се разбързала да изляза , че вратата още не беше отворена... , абе направо си се опитах да изляза през затворената врата. Такава гледка ми беше лицето..., все едно някой ме беше ударил  с ютия , никакъв релеф нямах  Laughing.
А най-редовният ми номер е, че не мога да смеря вратата , и поне по веднъж на ден ,се опитвам да излизам само с едната половина на тялото ми, защото дргата половина ми се удря в касата. Мъжът ми си мислеше, че се лигавя, но като ме опозна,  рзбра , че наистина имам проблем с вратите.... Или може би съм кривогледа, знам ли  newsm78

# 17
  • Мнения: 1 432
Пазете се ,само това мога да ви кажа / и да се посмея малко  Whistling/   bouquet

# 18
Веднъж се спънах на входната врата на хола(от един кабел) и се приземих чак до вратата към терасата, която е в същото помещение( дълго около 6 метра).Друг път се изплющях току пред гумите на един автобус, чак си  ударих чантата в земята( бях тръгала а официална среща и бях се постарала доста за външния си вид, а на всичкото отгоре дрехите ми бяха бели+ чантата , която тряснах с все сила в земята).Като малка имах нещастието винаги да се пльосвам по корем Crazy.

# 19
  • Мнения: 81
"Има ли други, толкова спънати и отнесени, като мен"
-------------------------------------------------------------------------------
Оооо, има, има!
Моя милост - преди 10-на готини, натокан и намаан тинейджър, отивах на рожден ден на гаджето... тогава все още нямах кола и в едната ръка торта, на другата закачен плик с подаръка и с нея държа голям букет... ходя си аз, подскачам направо (едно пърхащо такова)... стигам до едни от най-оживените трамвайни спирки при спрели два трамвая, хора се качват, слизат, маса народ на самите спирки (две точно една срещу друга)... на мен букета ми пречи да си гледам в краката, а и следя тортата да я държа хоризонтално... и буквално пред очите на цялата тази тълпа хлътвам в една изронена шахта с арматурни железца стърчащи гротескно... хвърчаща торта, разпилян букет, надран крак (добре, че подаръка не беше чуплив), съдрани дънки и полегнал pronobis, който се смее през сълзи от болка... тия на спирката се забавляваха искрено!  Mr. Green към днешна дата и на мен ми се струва забавно  Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 81
... Друг път се изплющях току пред гумите на един автобус, чак си  ударих чантата в земята
Ха, това ме подсети, че и под автобус 280 съм се плъзгал - буквално под него си влязох... ама тва си е друга история  Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 5 260
Съвсем не сте единствените... моя проблем е с ръбовете..
От както се помня, не мога да си показвам краката, защото са целите в синки  Tired
Имала съм случаи, в които 3 поредни пъти, в рамките на 10 мин, съм се удряла в един и същи ръб, на едно и също място..
МъжО иска да тапицира всички ръбове у нас, защото го е страх да не се нараня сериозно.
В офиса има 3 шкафа, които ми пречат ежедневно.. колегите ги преместиха и точно 10 мин след като преместиха единия, аз веднага го открих ooooh!
Успях да се ударя в коляното на мъжа ми... (не е в ситуацията, която си помислихте  hahaha ) Просто ставах от леглото сутринта.. залитнах и ... мъжо търчеше при свеки (че й бехме на гости), пищейки.. мамо мамооо дай малко лед за окото на жената....
Дори тогава ми беше адски смешно, въпреки че болеше много.
За щастие, нищо сериозно не съм успяла да си причиня  Peace
А как щях да забравя за спъването по равни места... само, че аз си намирам фуги по плочките (или поне така твърдя пред мъжО) А и падането от рейсове/трамваи... поне под тях не съм попадала, но стъпалата на някои от тях Д-то ми познава доста добре Simple Smile
 

# 22
  • Мнения: 118
Ох, заливам се  от смях, но и аз да си призная, че съм в отбора на спънатите. Мъжът ми казва, че винаги знае в кой ъгъл на къщата съм, защото непрекъснато се чува "ох, аууу" и т.н.  Последното ми култово падане беше пред един от офисите на Глобул. Гушнала 8 месечната си дъщеря, толкова бързах да се прибера /защото беше хладно, а бях излязла без количка за консултация/, че пропуснах едно стъпало и се сгромолясах с пълния си блясък пред входа на Глобул. Инстинктивно бях вдигнала детето нагоре, за да не го нараня  Laughing Въобще прекрасна картинка ... Така че, Денчо, със сигурност не си сама, виж колко много сме    bouquet

# 23
  • Мнения: 46 572
... хлътвам в една изронена шахта ...

Хаха, подсети ме Joy
Аз и Ню се разхождаме с количките, децата ни бяха бебета още, по едно време тя вика "Внимавай, шахта", поглеждам аз, гледам една малка шахта, с решетка отгоре и смело тръгвам да пресичам, в следващия момент усещам, че десния ми крак потъва в нещо меко, чак до бедрото  Shocked инстинктивно търся опора в количката и естесвено я обръщам Tired добре, че детето беше опасaно с колани Praynig
В крайна сметка се оказа, че са били 2 шахти, една до друга, втората била без решетка, но от количката не съм я видяла Laughing поне нямаше стърчащи железа, а само боклуци  Joy

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 10:31 от Никол

# 24
  • Мнения: 81
... хлътвам в една изронена шахта ...

Хаха, подсети ме Joy
Аз и Ню се разхождаме с количките, децата ни бяха бебета още, по едно време тя вика "Внимавай, шахта", поглеждам аз, гледам една малка шахта, с решетка отгоре и смело тръгвам да пресичам, в следващия момент усещам, че десния ми крак потъва в нещо меко, чак до бедрото  Shocked инстинктивно търся опора в количката и естесвено я обръщам Tired добре, че детето беше опасно с колани Praynig
В крайна сметка се оказа, че са били 2 шахти, една до друга, втората била без решетка, но от количката не съм я видяла Laughing поне нямаше стърчащи железа, а само боклуци  Joy
Даа, важното е, че ти се е разминало на теб и най-вече на детето...   Hands Thumbsup

# 25
  • Мнения: 3
И аз да се присъединя към отбора.Като малка баща ми казваше, че се спъвам в шарката на мозайката, което си е чиста истина, но последното ми падане беше преди 2-3 седмици, когато с приятелка се разхождаме по магазините и на излизане от него тока на ботата ми са закача на металния обков на второто стъпало и аз се пльоснах по очи пред погледите на пълното кафе, намиращо се в близост, след което станах и накуцвайки исках да потъна в земята.Друг случай, паднах по стълбите пред входа като си изкълчих глезена, но лошото беше, че носех и малкия,нопоне той не пострада, а аз си ходих известно време с подут и ужасно болящ глезен.Общо взето на мен са ми слабост стълбите. bowuu

# 26
  • Мнения: 82
Охо, доста народ ще се съберем май....
Аз от ранно детство съм си все така, та и до ден днешен. Последно преди 2-3 дни в едно магазинче се спънах в поставени до щанда бутилки с минерална вода (от тези големите - 10л) полетях и за малко да обърна стелажа с чипс. Със страхотно майсторство успях да се подпра с ръката си на пода. Така се усуках, че после едвам се размотах. Слава богу нямаше поражения. Но имам два случая от ученичка, за които и до сега ми е много смешно:
1. Прибирам се от училище, зима е, гоня рейса, подхлъзвам се и се пльосвам в една кишава локва. Хванах рейса, но през целия път (около 45мин.) от ученическата ми престилка се стичаше вода, а ботушите ми (пит апрески) издаваха едни странни звуци(джвак-джвак).
2. Пак от този период... Ще говоря от уличен телефон пред един супер. Взимам слушалката и в следващия момент единият ми крак пропада целия в една решетка. Как се измъкнах не помня, но моята приятелка умря от смях с мен.
Последно обущарят, при който мъжът ми ми носи обувките му казал: "Абе, много хубави обувки, ама май жена ти е много калпава (спъната)" Embarassed.Колко още има...., но да не ви досаждам.

# 27
  • Мнения: 0
Малее, опасни сте! Ето малко истории с мен и околните.Времето когато бях ученик (преди 10-12 години). Имах нещастието да ходя с 2 сини очи, едното от игра на волейбол и попаднал лакът в лицето ми, другото при спречкване с вратата.Можете да си представите каква гледа е било, бушоноран от всякъде.
   Друга случка , пак ученическите години, бяхме заложили капан - по средата на стаята прилежно заложен лист пластмаса в форма идеалена за ритане, под него обаче беше заложено едно зъбно колело (около 3-4 кг). Съученик влиза в стаята, засилва се подобаващо и рита !!!! Зъбното колело хвърча няколко метра и се удари в стената на височина около 1 метър (съученика беше футболист , явно се е опитал да центрира по фланга Rolling Eyes), мазилката падна и остави дълбок отпечатък в стената. Момчето имаше 3 спукани кости на крака.
   По-съвремени случки:
Наскоро фирмата ни направи нов офис, голям широк , на центъра, два етажа + партер (700кв/м). Всичко изпипано, лошото беше, че имаше малко довършителна работа, трябваше да се сложи парапет между 2-та етажа. Колега падна от там и се потроши буквално, няколко счупени ребра, множество натъртвания ... ужас. Явно съдбата обаче си знае работата, наказа шефа! В офиса има множество стени направени от стъкло, та шефа си остави неколкократно носа и зъбите по тях . Сега вече има парапети навсякъде и листове А4 формат, които споменават че насреща има стена направена от стъкло!!!  Party  

# 28
  • Мнения: 0
Хаха , ето какво издирих в нет-а.  shayny , ако ти си паднала пред пълно кафене и си потънала в земята виж тези манекенки и си представи какво им е на тях Simple Smile

    Ето го клипчето: http://smqh.info/2008/11/07/moda/

# 29
  • София
  • Мнения: 15 486
Ох, чета и се смея със сълзи. Мойта дъщеря е същата. Всичко и пречи, мебелите са все пред нея, ъглите я мразят, вратите нарочно я блъскат.Спъва се на равно.Пропада във всяка дупка и канавка.Бремена 6-ти месец, върви с приятелките си и пропада в шахта до под мишниците, само главата и е била навън и то защото е много висока. Аз уж не съм такава, но вчера без да видя, че ъгъла на чаршафа виси от спалнята се спънах в него и прелетях през цялата спалня с такава засилка,че ако не бях успяла да си вдигна ръцете напред , щях да пробия с глава  вратата.

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 11:29 от Тайна

# 30
  • Мнения: 315
миналата сутрин си говоря с две майки пред училището на сина ми!
и вървейки, стъпих в една дупка накриво и се проснах в цял ръст пред главния вход! Embarassed

# 31
  • Мнения: 958
И аз имам подобни падания.
Резултата няколко цепения на главата, веднъж на брадата, два пъти чупен крак (левият)
Преди години, ходих на много високи платформи и редовно се свличах.
Няма да забравя, бях влюбена в един от квартала, и се връщам от училище, вървя срещу него, надувам се, вирвам главата, и в следващият момент го гледам от земята, така зверски се изтърсих, баш пред него.
И като бях бременна, даже успях да падна.
Случва се Simple Smile

# 32
  • Мнения: 89
 Момичета хем ми е смешно, хем смях през сълзи ... И на мен ми се случват такива дивотии, незнам дали от ръста ми (1,80) или по природна непохватност и липса на финес  newsm78. Имах боксьорски нос, след опит за предно салто (т.е. тъкмо се бях научила и от щастие се засилих прекалено много), наранен лакът след тренировка по айкидо (но аз си бях сама виновна), синки, пръсти, нокти, каси, ръбове и т.н., включително влачене няколко метра по корем по улицата, хваната за каишката на кучето ми (беше над 65 кг. кучето и буйно понякога, така и не разбрах защо просто не го пуснах да си бяга, а трябваше да се влача). Да не говорим в не-кротката ми младост и "сервитьорския" период на Златните, като всяка варненска девойка, какви чудеса с табли, бири и храни #Crazy. Въобще вярно са казали хората, че каквото сам си направиш, няма кой.
Но искам да ви попитам, какви според вас са обясненията за това, в смисъл, анатомични, психични и други особености. Чела съм следното обяснение свързано с астралните тела. Че на хората, които не са много концентрирани и "събрани" в себе си, астралните тела се "носят" около тях. И така, когато има някакво препятствие, например врата, човек понякога се бърка и преценява разстоянията и размерите според някое от фините си астрални тела (които се реят около него), не според физическото си тяло и резултата е че физическото тяло се блъска. Как ви се струва това обяснение, ако въобще ме разбрахте  newsm78.
Друго си мисля също, дали подсъзнателно няма някакъв стремеж към самонараняване (които може да е поради нужда да привлечем внимание, да сме обгрижвани и т.н.) или прекален страх и притеснение от публично излагане ( в случаите с падания на обществено място) и този страх да привлича, точно тези ситуации.
Мисля си ги тези неща, защото по принцип няма нищо случайно и защото понякога, както се вижда от разказите, човек наистина може да пострада сериозно и тия практики трябва да се прекратят....

# 33
  • Мнения: 2 111
И аз понякога имам подобни инциденти, но не е кой знае каква драма. Ако ми се случваха по-често, сигурно бих минала при лекар за проверка на вестибуларния апарат, ей така - за собствено спокойствие.

# 34
  • Мнения: 606
Ти си някаква Мегаблейка.
Съсредоточи се малко.

# 35
  • Мнения: 23 137
Аз имам забрана от мъжа ми  да правя каквото и да било до 12ч.Иначе постоянно се блъскам в мебелите,изпускам нещо/най-често гсм-а/.Като детет паднах ,докато си играех и си счупих 2 кости на едната ръка,после изритах една пейка и се сцепих единия крак.Външната врата ми смаза средния пръст на дясната ръка,добре,че имам нокът,който обаче е с различна форма от другия.После пийнах кореселин,лежах в болница.Преди почти 7г.,излизайки на терасата,стъпи накриво и резултатът беше 3 счупени кости на десния глезен,последва операция и сега си имам една метална пластина с 5 болтчета от едната страна на крата,а от другата два винта,всичко това придружено с белези.Преди време изпуснах ножовете на чопъра и ми порнаха ходилото.Снощи си клъцнах палеца с ножа и то секинди,след като си го помислих.
Много съм зле,ужас.

# 36
  • Мнения: 81
Не бих заложил на астралните тела...  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 4 527
Искам да ви кажа, че аз съм най-спънатият човек на света. Случват ми се невероятни неща. Спъвам се и падам на напълно равни места. Опитвала съм се да излезна през витрина. На старото ми работно място се спънах в кашон, залитнах и нацелих едно бюро с лицето си.
Миличка, извинявай, не ти е до смях, ама ми напомняш на ситуациите с Грозната Бети.  Wink  Hug
Поработи над походката си, може точно там да се крие проблемът. Имам леки съмнения, че големият ми син също ще трябва да работи над походката си.  Confused
Дано да нямаш повече инциденти!  Praynig
А иначе и аз съм падала под трамвай - слизах на спирката ср/у "Пирогов", беше вечерта, в която се случи трагедията в "Индиго", пред болницата народ, пищят ленейки... Аз блея към болницата (не знаех защо е суматохата) и се подхлъзвам, в следващия миг се озовах с половината тяло под трамвая. Не помня дали хората се развикаха на ватмана да не тръгва или той сам ме е видял, но слава Богу не се стигна до инцидент, дори не се ударих лошо.
А новородения си син го обърнах с количката на улицата, защото колелетата се забутаха в една дупка.  Confused Добре, че гюрукът беше вдигнат и бебо се изтърколи в него, а не на уличното платно.  ooooh!

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 12:11 от Анту 安妮塔

# 38
  • Мнения: 196
Вярвай ми всички имаме такива случки.Ето една от моите култови.Студентка съм и слизам по стъпалата на блока ми и си мисля:Сега,както съм излезла на това мокро време с тия чехли.........следва големо падане по гръб синини като пребита по гърба невъзможност да седна стана или легна за ходене ваобще не може и дума да става.
На механа сме и аз естествено плещя нещо на хората които остават,а аз си тръгвах колегата,които ми държеше вратата(много голяма,масивна и тежка дървена врата)пуска вратата и аз в същия момент се обръщам и .....черно,право в лицето ми 1 месец ходих като боксьор иди после викай,че не са те били.Че икосата ми беше адски къса няма как да скриш красотата.Ужас. Crazy

# 39
  • Мнения: 12 674
Ръбовете в къщи са на две нива - и двете са отбелязани на краката ми. Да кажеш, че отксоро живея тук - не.
Нямам подходяща тавичка и ползвам тигана за печен във фурната. И всеки път си казвам - само не хващай дръжката с ръка. Случва се и да не го направя, но рядко. 
Подхлъзване на бананова кора - класическо, като в Диамантената ръка. Щото носът ми все е вирнат и не гледам къде ходя.

# 40
  • Мнения: 678
Хайде и аз да се включа в отбора на спънатите.Още от малка съм такава,сцепена брада,пукната глава,срязан крак,изкълчен глезен и много много синини.И до ден днешен се спъвам на равно.Всички знаят коко съм спъната.Лошото е ,че това го наследява и дъщеря ми.От прохождането си върви и се спъва.Имам чувството ,че й пречат краката.Държа я и пак пада.Тази сутрин я изпращам на ясла и тя излиза от входната ни врата и се спъва в прага и хоп- по очи на площадката.

# 41
  • Мнения: 2 471
Ох, не ме разсмивайте, боли - смилете се. Ahim_sa и аз съм 1.80см висока, може и да има значение. Амплитудите при падане винаги са дълги и падането е трагично.
Преди години вървим с мой приятел през НДК. Ранна зима и е тъмно, като в рог. Естествено няма достатъчно осветление. Минаваме покрай онзи, хубавия паметник (тогава още не беше обезопасен с ограда). Та крача смело и в един момент буквално потънах някъде в тъмното. Някъде над мен чух гласът на приятелят ми - добре ли си, да не се потроши? Казвам, не. Меко е под мен. Бях попаднала в шахтата около паметника. Явно някой беше махнал решетката. Дъното беше кишаво, аз полегнала странично и добре омазана. Последствията: разпрани дрехи и много синини.

Трябва да ми леят куршум, май, май Crazy

# 42
  • Мнения: 3 675
Понеже в къщи сме с теракот във всички стаи, вчера след работа го мих, но нали е зимно време вече, по-бавно засъхва мокрото, успях да се подхлъзна два пъти, но имах късмет, защото дръжката на вратата винаги ми е под ръка.Сега са сетих за един виц, предполагам, че може би го знаете.

Момченце и баща се къпят в банята, но за жалост се подхлъзнало и се хванало за пениса на баща си, при което бащата казал-Хубаво, че не се къпеше с майка си..... hahaha или нещо от този род беше

Аз се хлъзгам на теракот главно, понякога на дистанционното, защото мъжът ми има навика да го оставя на пода.Сега запазен номер ми е спъването на кабела на духалката, като направо вадя кабела от контакта.Както казва мъжът ми, вървя и спя. Mr. Green

# 43
  • Мнения: 30
Не мога да повярвам, че има подобна тема Simple Smile
Аз винаги съм била спъната, още от малка. Все още нося белези на краката от многобройните ми падания.
Мислех, че с времето положението ще се промени, но НЕ! Спънатото си е спънато Simple Smile
Всъщност, при мен това е най-малкия проблем. Изключително непохватна съм. Абсурдно ми е да сервирам храна, питиета и тн.
Абсолютно винаги следя с поглед това което нося, с надежда, че ще избегна разливането..., но уви.
Доста често съм като слон в стъкларски магазин, достатъчни са ми няколко минути да съборя всичко около мен. Не го правя нарочно. Още повече ми става страшно неудобно, защото създавам тройна работа на момичетата в магазина, след подобни изцепки тотално се отказвам от пазаруването, защото почват да ме гледат лошо.
Спъването на равно не искам да го коментирам въобще. Наскоро ми се случи нещо по-ужасно.
Блъснах се много стабилно в улична лампа. И то два пъти!
Оказа се, че лампите бяха точно зад мен, без да забележа?! Обръщайки се рязко назад си ударих главата... стабилно, а имаше хора около мен, адски неудобно. Чудех се да плача ли... да се смея ли. А болеше ужасно.
Имам прякор от тинейджърските си години: disaster. Сещайте се сами...
Колко е хубаво да знаеш, че не си единствен  Hug

# 44
  • Мнения: 89
Ох, не ме разсмивайте, боли - смилете се. Ahim_sa и аз съм 1.80см висока, може и да има значение. Амплитудите при падане винаги са дълги и падането е трагично.
Именно. Може да не е заради ръста точно, но пък се пада от по- високо  Laughing. Дано се оправиш бързо bouquet.

А за форум Бг мода, просто незнам кой е бил пишман сценографа, когато се организира ревю, първото нещо е да се провери настилката дали е удобна за вървене, явно никакви репетиции не са правили хората и направиха страхотно представяне на бг модата, но то и модата като всичко друго . И тези лелки със стирки бяха върха на безумието  Joy

# 45
  • Мнения: 2 388
С такива лоши последствия не, но имам една приятелка, която е рекордьор по прилягване по улиците.
Редовно, докато вървим, тя изчезва някъде долу.

# 46
  • Мнения: 1 294
Искам да ви кажа, че аз съм най-спънатият човек на света. Случват ми се невероятни неща. Спъвам се и падам на напълно равни места. Опитвала съм се да излезна през витрина. На старото ми работно място се спънах в кашон, залитнах и нацелих едно бюро с лицето си. Продължавайки да падам, намазах удар и от контейнера за документи. Накрая се паркирах под бюрото. Била съм в безсъзнание за около минута. Последствията бяха умопомрачителни: комоциум, бушон на окото, подут нос (все едно съм се боксирала), лека травма на ръката и на бедрото.  Забравих да кажа, че работех в банков салон.
Такива случаи бол, но този от преди 10 дена е черешката на тортата.
Влизайки спалното помещение у нас се хлъзнах на паркета, от там се спънах в килима, залитнах и се стоварих върху рамката на спалнята по гръб. За някакъв период кратък не можех да дишам, след това зверска болка ме прободе в ребрата. Цяла нощ не спах от болки. На сутринта, като се видях в огледалото Shocked На гърба напреко имах огромна синка, като от бухалка. Болката беше нетърпима. Отидох на лекар, последва снимка и какво мислите СДОБИЛА СЪМ СЕ СЪС СПУКАНО РЕБРО ooooh!

 Е има ли друг спънат, като мен кажете ми!

Мила, звучи като сюжет от комедия Mr. Green Но за да те успокоя ще ти кажа, че и аз имам спънати дни. Ама буквално се блъскам по ъглите в нас, не мога да улуча вратата  Joy (в трезво състояние). Съответно синките по раменете са факт. Удрям си краката по ръбовете на масата редовно - пак синки. Един път пък така се изтърсих в банята, че не можех да си седна на задника 2 седмици после. Цели 2 пъти си изкълчвах единия крак на едно и също място пред входа, слизайки от стъпалце има-няма 10 см. И двата пъти кракът ми се наду страшно и как болеше малеее. Още помня..Simple Smile
Така, че не си единствена.

п.п. Забравих да спомена, че онзи ден минах с вратата на хадилника върху единия си крак #Crazy

# 47
  • Мнения: 3 461
Ето ви още една "паднала" жена. Mr. Green Като малка ходех с бинтовани колена на училище, превантивно, защото вече зееха дупки от непрекъснатите падания. Мама ми прави прощъпулник на 10 години, ефектът беше от дъжд до пладне. Веднъж в годината имам по едно кардинално изтръшкване, с втората ми бременност паднах в 9 месец, пак на колене, но с третото, пак в 9 месец се спънах в праговете за коли на паркинга, прелетях 2 метра и се приземих по корем на тротоара. На мен ми се размина,  но една жена си изкара акъла. В резултат на многобройните падания, имам проблеми с хрущяла на коляното, предлагат ми артроскопия. Но любимият ми номер, с който едва ли друг може да се похвали е при влизането в кола, да затръшна вратата преди да съм влязла, образно казано да си смажа главата като в менгеме, не знам дали се разбра. Crazy Когато дъщеря ми беше бебе, си счупих двата пръста на крака в кошарата й, в момента съм със скъсан мускул на глезена. Печеля ли приза? Mr. Green

# 48
  • Мнения: 2 448
Dencho, не е смешно но с глас съм се смяла. Скорошно оздравяване.   bouquet
Аз винаги съм си мислила, че най спънатия и отнесен е брат ми. Една от най уникалните случки е как вървейки по тротоара единия му крак, хлътна в дупка, която беше толкова малка, че едва си измъкна крака, не знам как я нацели.  Joy
Така, че на мен да се радвам подобни падания са ми чужди (нищо че ме е мачкал трактор като малка, заради падане от колело), но на равно не съм падала, знай, че има и други като теб.  Hug

# 49
Аз съм почитателка на стълбовете телефонните кабинки стените мебелите и много обичам  да се подхлъзвам.Аз от дете  съм адски спъната брадъра ми беше написала указания къде ма завой или врата но аз винаги улисана в  това което писах се блъсках в стената или се подхлъзвах и стигах много бързо другия край на коридора а един път в летеж след подхлъзване с глава отворих врата на стаята на брат ми.
Миналата година около Коледа се спънах на един лед  пред един магазин за електро уреди уреди  и по колене долазих до една зелена черга пред магазина. Миналата седмица вървим си ние с мъжът ми:
Той: Бени  телефонна кабинка
Аз: Виждам не съм сляпа
В този момент се сблъсках челно във телефона и паднах под тел.кабинка и до сега ми е син задника. Онзи ден се ударих в един стълб. Преди година мия плочките на стената в банята качена на парапета в банята подхлъзнах се и паднах в легена не можах 10минути да из лена от легена последствие счупена дясна ръка  палец на десния крак и счупена под опашна кост.

# 50
  • Мнения: 5
Аааа в отбора съм. Нямам много падания но са култови всичките. Първото беше на първата ми среща с бъдещият ми тогава /вече бивш мъж/ Та канят ме на кафе той и най добрият му приятел, най-готините момчета в квартала. Аз хем учудена, че са ме забелязали, хем притеснена...бях на 17 , се надръндих в най-новите обувки на майка ми за времето си невероятно модерни, донесени от чужбина с еййй....такива токове лилави по нашите магазини тогава имаше само черно, бяло и кафяво /1989/ Страшно се джазирах и с  къса пола и шлифер дълъг до земята /тогавашна мода/. Та се уговорихме да ме чакат в 6 на площадката пред входа, тогава нямаше мобилни телефони. Та слизам си аз от вторият етаж нормлно ,виждам ги от последната площтадка  помахвам им за здрасти и в този момент пропускам една стълба....е приземих се в краката им по задник и как успяха да ме отмотаят от шлифера и до ден днешен си остава загадка. А и как този човек после се ожени за мен също  Mr. Green Имам и още две, но стана дълго.

# 51
  • Мнения: 2 471
Hi-hi, клубът ни се множи. Много се забавлявам с разказите ви, макар да си е трагикомедия

Последна редакция: сб, 15 ное 2008, 11:48 от Dencho

# 52
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Здравейте и от мен,  Олимпия,  с походка "а ла спъващо се новородено жирафче"  Hug
От 3години нямам жестоки падания, защото много внимавах заради поредни бременности и малки бебета (а може би защото ми порасна и малко стъпалото, знам ли  newsm78).
Да отбележа, че и аз съм 180сантиметрова върлина, та падането от високо ми носеше "красиви" по цвят травми...
Имам си под коляното един красив белег около 7-8 сантиметра от едно охлузване преди 8години. Какво стана ли? Ами броих стълбите надолу към входа на детегледачката ми...рано сутринта в 10, отивайки да си прибера дъщерята след купон, на който не бях близвала алкохол, за да возя едни висши господа от Грузия...
Та отивам аз, наспала се (тогава млада-зелена ми стигаха 3-5часа сън на денонощие), гримирана и издокарана (за Макдоналдс, да не си мислите че с вечерния грим съм спала) и слизам от таксито. Слизам аз, стъпвайки накриво, естествено, но как да е...
От тук продължавам разказа от името на детегледачката (гледала ме е през прозореца): "Слиза Оля от таксито - красива, с едни разкошни руси къдрици около лицето, със страхотни панталони по тялото, ботуши и палто - самото съвършенство...Чакам аз да звънне на вратата, приготвяйки кафенце да поклюкарстваме - и - няма я наш'та 10минути  Rolling Eyes А сме на 1-ия етаж! Отварям аз вратата - и вместо русото съвършенство виждам една чорлава и мръсна, със скъсан панталон, размазан грим и кървящ крак псуваща Олимпия  Shocked"
Моя милост, гледайки в прозореца да съзра личицето на момиченцето си забравям за 12-те стъпала надолу и се "сривам", търкаляйки се прилично и стенейки...Е, дотъркалях се пред входа и от болки не можех да мръдна...Сидях така, чакайки някой да ме намери и ме дигне, ама нанайси  Laughing  Станах ядосана, изтупах се и в такъв красив вид се преставих на детето си...
Най-ме беше яд, че не бях близнала винце цяла нощ, а паднах като последната пияница...
Първото ми апартаментче беше в кокетна сграда на пресечка на "Милин камък" (сетете се сами какво предствлява тази улица в "Луксозенец" у Софето...). Докато се науча вечер къде ми е пресечката и кооперацията що пъти се губех, падах и удрях в стълбове - не е истина...(да не говорим, че веднъж на две чаши вино даже съм се извинила на уличната лампа  Embarassed)
Ще се сетя и за други, няма начин...
Денчо, оздравявай  Hug

# 53
  • Мнения: 2 471
Amaryllis за неограничените ми възможности да се губя, мога с дни и нощи да споделям. Това ляво и дясно, това тази или онази улица - много са ми далечни. Живея в центъра на София и не познавам града извън Патриарха, Граф Игнатиев, Витошка и т.н.
Веднъж, миналата зима имах среща с една съфорумка (rut). Та тя ми казва, ще се чакаме при Пирогов. Не, че не знам къде е, но да попитам аз с какво се ходи до там. Та тя ми казва - с 5-та. Аз си излизам от нас, хващам си тролей 5 и чакам да стигна до мястото на срещата. Брееее, минавам Руски паметник, после Стамболийски, после взе да ми става много непознато... След 20мин. път реших да слезна, някъде... Звъня на приятелката ми и и казвам, че съм слезнала на непознато място. И докато говоря, включвам - трябвало е да взема ТРАМВАЙ №5 ooooh!

(да кажа, че и в Созопол съм се губила Embarassed)

# 54
  • София
  • Мнения: 1 524
Със сълзи съм се смяла, ръката си хапех за да не събудя бебка. Просто извинявайте, но разказите са ви уникални. Но и аз хоп в отбора. Падания много - последствия за сега леки.
Главата ми остава поне пет пъти между вратата на колата и колонката, колената са ми целите в белези, а винаги си имам синини.

# 55
  • Мнения: 641
Аз честичко се спъвам и се хвърлям по очи,но чак такова чудо като твоето не ме се е случвало.Нали казват,че при такива ситуации трябва да омесиш пита и да я раздадеш за здраве.

# 56
Да разкажа още една случка годината е 99 часът е някъде към 5-6сутринта аз наконтена гримирана направена отивам на училище слизам внимателно по всички стълби който ми се изпречат насреща  и вървейки оглеждам дали наблизо някъде няма стълб  телефона кабинка или стъклена витрина в този момент виждам една приятелка и се затичвам към нея в този момент чух Албена внимавай телефонна кабинка внимавай следващото което си спомням е как си удрям главата в телефона да не ви казвам как ми изглеждаше носа следващите няколко седмици  а и как ми  викаше баща ми.

# 57
  • София
  • Мнения: 320
 Joy Joy Joy
Много се смях със вас! (След земетресението трябваше да разпусна)
Като малка и аз бях доста спъната, коленете ми бяха вечно в рани от падания. Слава богу с годините се научих да си гледам в краката, докато вървя, но пък ръбовете не мога да избегна. Редовно се сдобивам със синини, понякога дори не знам как са се получили.  newsm78 Мъжа ми вече свикна и не ме пита от къде са ми синките.

# 58
  • Мнения: 4 527
Брееее, минавам Руски паметник, после Стамболийски, после взе да ми става много непознато...
Joy Тука вече не издържам!  Joy Същото нещо се беше случило и на един мой приятел, макар че му бяха повторили и потретили, че трябва да хване не трамвай, ами тролей.
Noia, твоето влизане в кола ме разби!  ooooh!  Laughing  Hug На мен онзи ден ми се случи да си фрасна жестоко главата на излизане от колата, чак си седнах обратно на мястото.  Sick

# 59
  • Мнения: 301
 Laughing и аз съм така, но съм на периоди. Обикновенно като ми се струпа повече в работата и с детето всички мебели вкъщи ми пречат. Мъжа ми обаче упорито продължава да се стряска при всяко "Ох", породено от поредните ми близки срещи с ръбовете вкъщи.
Остри ножове вкъщи нямаме - само един, но той се ползва само и единственно от мъжа ми. Причината, разбира се е, че всеки мой опит да използвам въпросният нож завършва с порязване. Единия път доста дълбоко (но не чак да трябва да ме шият  Blush) се порязах. Викам "Охххх" от кухнята и мъжо търчи на помощ. Междувременно аз съм си фиксирала погледа в раната и (за мой късмет) припадам точно, когато той стига до мен. Много го бях уплашила. Свестявам се в банята, той ме държи до мивката и се опитва да ми плисне вода в лицето, обаче аз в първия момент не мога да разбера как така съм в банята и кой ме е стиснал през кръста. Embarassed Така че, започвам да се боря с него  и още повече го хвърлям в ужас.   hahaha
Счупих си глезена слизайки по единствените 4 стълби на блока. Пропуснах да стъпя на най-долната стълба със скромната й височина от 5 см.  Joy А бях обута в маратонки, та не мога да кажа че токчето нещо...там...

# 60
  • Sofia
  • Мнения: 4 722
 Joy hahaha Joy  Момичета, посмях се от сърце , найстина.
Аз пък нон стоп се удрям или в някоя маса , или шкаф , или .... дори и не обръщам внимание къде , но вечно си ходя със синки , огромни синки ...

# 61
  • Мнения: 2 471
Синките са просто незаменима част от мен!

# 62
  • Мнения: 251
Втори курс,кака ви бърза за среща,наконтена-бели,изтъркани дънки,бяла пухинка,намазана....малиии Blush.Зимно,кишаво време.Локва,кола с бясна скорост......досещате се-цялата в кал и киша,възмутена се обръщам да го наругая и....гуш телерафния стълб.Ама със засилка.Такъв откат дадох,така ме заболя,че единственото,което можех да направя от яд и безсилие е.....да си лежа в кишата и да викам:-тъпак,глупак,простак................със все глас.А и устните ми бяха пострадали от удара и ме боляха,та от устата ми излизаше нечленоразделно мучене.Насъбраха се хора покрай мен,даже един дядо предложи да извикат бърза помощ,от удара нещо съм си изгубила съзнанието,била съм изпаднала в умопомрачение.Едвам се надигнах,и чак като се прибрах се поосъзнах-дали не съм била картинка,а?hahaha

# 63
  • Мнения: 387
и аз съм много саката и спъната, ама това твойто бие всякакви рекорди...
успех занапред, да нямаш такива ситуации

# 64
  • Варна
  • Мнения: 3 953
 Joy Joy Joy
Има, има на паркета се спъвам, пък за улицата да не говорим. Crazy
Най-често падах докато бях бременна може да е било от хормоните,
ама ме съмнява, защото продължавам да съм спъната. Wink
Последния път в осми месец,наконтена на токчета в сняг и лед ще купувам торта,
понеже сме на гости на кръстник. Слизам от колата, и се засилвам към входа на
сладкарницата при което се подхлъзвам, едвам балансирайки тумбак
и токчета политам към нисък градински фенер, на сантиметри от него
мъжа ми успя да ме хване, ама аз в стремежа си да запазя достойнство,
размахвайки ръце, го счупих и паднах. Седейки на колене в снега с разкървена
ръка, се заливах от смях и сили нямах да стана. Мъжа ми се опулил  Shocked
не знае човека какво да прави. Наизлязоха хора от сладкарницата, притеснени,
защото по снега всичко в кръв, а аз като пача се хиля. Едвам си прибрах
остатъците от достойнство в колата  Crazy

# 65
  • Мнения: 2 471
Леле evil добре, че всичко с бебо е било ОК. Направо ми се зави свят.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 480
Ужас evil ,четейки поста ти настръхнах

# 67
  • Мнения: 12 674
Да, като в училище ни учеха да правим свещници от ковано жерязо и да рендосваме, вместо да ходим като дами.  Поне на бягането с препятствия да бяхя наблегнали.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не се косете мацки, бебка е добре, ама с тая спънатата майка
няма шанс да остане без белези Wink
Като се знам, каква бях, като дете, кошмар...вечно бях по спешните кабинети,
то крушата , ябълки не ражда  Wink
Затова сега съм scarface Embarassed белези на двете вежди,
на брадичката, за колене и лакти не говоря изобщо...
Очукана работа  Laughing

# 69
  • Мнения: 2 471
evil дъщеря ми е наследила моята отнесеност. За за нейните 3г има лепена вежда, счупено зъбче и смлян вечец... Е и други, по-малки травми. На нея и е простено.  Лошото е, че аз продължавам да отнасям мебели.

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 12:38 от Dencho

# 70
  • Мнения: 940
Аз съм много тромава и спъната. Обаче заради това много се пазя. Като слизам по стълби, винаги се хващам, никога не тичам надолу и нагоре, за да не падна.Щото като падна, задължително си навехвам нещо--просто много лошо падам. От дете съм си така.
Може да е равно, стъпя ли на криво--край, до там съм.
Просто аз съм най-тромавия човек на света.

# 71
  • Мнения: 2 471
dalka тук ще поспорим Simple Smile Аз съм имала случай, като слизам от тролея и да не стъпя нормално. Резултатът - падам по нос пред чакащите да се качат в превозното средтсво..

# 72
  • Мнения: 3 611
Със сигурност на всеки му се е случвало нещо подобно. За Щастие не съм падала така, Че да се контузя, то не Че е късно де, но пък имам случка, която, Четяйки те, веднага изплува в сьzнанието ми.
С колело съм, на кръстовище. Минавам на зелено, но не по Шосето, а от там дето пресичат пешеходците. Поглеждам надясно и виждам някакъв пич с кабрио, вземащ ляв завой, изчаква да минат пешеходците, Че да продължи. Странно беше, Че гледаше някъде на друго място. Предположих, Че може да тръгне без да погледне напред и той точно тва и направи.  #Crazy По енерция гледайки го zавьртях рязко педалите, за да се разкарам от пътя му и... се ботурясах в светофара. А пича направо се заля от смях  Crazy

# 73
  • Мнения: 3 146
О, аз съм много зле. Постоянно ми се подигряват, че съм спъната в краката. Зъбите съм си чупила така... Flutter и все на равното се пребивам! Mr. Green

Да ти минава бързо! Hug

# 74
  • Мнения: 172
И аз много се спъвам.И може би,защото съм стрелец.При последното ми падане,на равно си счупих крака .Аз не паднах всъщност,защото държах бебето и сигурно в усилието си да се задържа съм стъпала на криво и ето ти счупен крак.Преди това бях паднала от колело докато се мъчех да си задържа шапката.Оттогава не съм карала и ще ми остане белег за цял живот.Веднъж пък докато чаках едно такси и просто се озовах на земята,въобще не усетих как.И по стълбите на гарата съм падала.Сега като си помисля,моята дъщеря много се смее ако залитна и аха аха да падна,сигурно щеше да си умре от смях.И нарочно и правим представления със спъване на ужким.

# 75
  • Мнения: 4 527
Като слизам по стълби, винаги се хващам, никога не тичам надолу и нагоре, за да не падна.
Което ми напомня, че винаги са ме изумявали хората, които слизат по стълби, без да си гледат в копитата. Аз ако много не внимавам как слизам и реша да не гледам, съм се пребила като едното нищо!  Crazy

# 76
  • София
  • Мнения: 6 210
Ей тая сутрин водя детето на училище и се качвам с него до стаята, че много бяхме подранили. Излизайки от външната врата на училището, почвам да слизам по стълбщето, като още на второто стъпало някак си стъпих на криво и се изстрелях директно срещу целокупно пристигащите деца и родители! В ужаса си, като на лента виждам как си размазвам гримираната физиономия на асфалта и чувам хората как цъкат и викат "Лелееее", а аз решавам да не умирам точно днес и почвам да крякам "Дръжте мееее! Дръжте меееее"  Embarassed Още не ми е ясно как си стъпих на двата крака, ама достойнство никакво не ми остана, повечето хора ме гледаха ей така  Shocked
Честитчко ми се случва да се удрям и пребивам, към този момент без сериозни последици. По принцип съм повече отнесена, отколкото спъната  Embarassed Много съм неориентирана и се губя като стой та гледай!

# 77
  • Мнения: 114
аз пък преди 2г. си счупих носа в една стъклена врата! newsm78

# 78
  • Мнения: 641
О, аз съм много зле. Постоянно ми се подигряват, че съм спъната в краката. Зъбите съм си чупила така... Flutter и все на равното се пребивам! Mr. Green

Да ти минава бързо! Hug
И аз си счупих зъбите на равното и до ден днешен ме е яд,че не си гледах в краката.

# 79
  • San Diego, CA
  • Мнения: 78
през нощта,2 часа,чувам детски вик и скачам да видя какво става.В стаята е тъмнина(кой ли ми е спрял телевизора,дето ми свети?)Засилвам се и...нищо,пак се засилвам-зверска болка!Ами сега,немога да изляза!!Тогава ми светва,че вратата е затворена!!!Отварям,успокоявам детето и отивам да спя .На сутринта отивам на работа,забравила за среднощния сблъсък,но след като и след второто кафе главоболието ми не спира ,се сещам за моята борба с вратата.Болница ,прегледи,ренген..спокойно,само комоцио.Горкият ми мъж ,целия персонал го гледаше на кръв ,а мен 100 пъти ме питаха :Ама сама  ли се удари"

# 80
  • San Diego, CA
  • Мнения: 78
С мен има много случки,сега се сетих за друга-15 септември,усмихнати вървим с дъщерята първокласничка,бутам бебо с количката и ще ги водя на сладкарница.Паркирам колата в центъра и ги хващам да пресечем по натоварената улица.В момента ,в който стъпвам на пешеходната пътека се приземявам на колене,но количката не я пуснах.Резултата-обелени колене и срааам!!!!

# 81
Искам да ви кажа, че аз съм най-спънатият човек на света. Случват ми се невероятни неща. Спъвам се и падам на напълно равни места. Опитвала съм се да излезна през витрина. На старото ми работно място се спънах в кашон, залитнах и нацелих едно бюро с лицето си. Продължавайки да падам, намазах удар и от контейнера за документи. Накрая се паркирах под бюрото. Била съм в безсъзнание за около минута. Последствията бяха умопомрачителни: комоциум, бушон на окото, подут нос (все едно съм се боксирала), лека травма на ръката и на бедрото.  Забравих да кажа, че работех в банков салон.
Такива случаи бол, но този от преди 10 дена е черешката на тортата.
Влизайки спалното помещение у нас се хлъзнах на паркета, от там се спънах в килима, залитнах и се стоварих върху рамката на спалнята по гръб. За някакъв период кратък не можех да дишам, след това зверска болка ме прободе в ребрата. Цяла нощ не спах от болки. На сутринта, като се видях в огледалото Shocked На гърба напреко имах огромна синка, като от бухалка. Болката беше нетърпима. Отидох на лекар, последва снимка и какво мислите СДОБИЛА СЪМ СЕ СЪС СПУКАНО РЕБРО ooooh!

 Е има ли друг спънат, като мен кажете ми!
ShockedТи ме направи щастлива.Е, все си мислех, че аз съм най-заспала, спъната, отнесена и пр., но  без да се обиждаш ти ме размина.Сега трябва да  се понапъна да  подобря рекорда.

# 82
  • Мнения: 2 471
 Joy неповторима съм направо Flutter

# 83
  • Мнения: 46 572
Дописвам  Laughing

Бяхме студенти още, тръгваме с мъжа ми от квартирата в Младост към Студентски град, стигаме до едно отвратително натоварено, нерегулирано (тогава) кръстовище, на Шела с/у Деницата, успяваме да се промъкнем до мястото м/у двете платна, зима, лед, той носи на рамо един сак и вътре телевизор  hahaha аз се похлъзвам и както го бях хванала под ръка, успях да го преметна през мен с все телевизора  ooooh! на тях двамата нищо им нямаше, но аз разтегнах нещо на ръката и сума ти време не можех да я движа  Tired

И май съм единствената, падала на форумски купон  Embarassed че и детето носех за разкош, но се размнахме без контузии  Praynig
Да подчертая, бях трезва  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 2 471
Въй Никол, ма аз никъде не уточних, че не пия. Сега да не ме вземете за пиандурник някакъв. Всички случки са на трезво. Трябва да почна да пия, може тогава вестибуларният апарат да ми се оправи. Crazy

П.С. Набързо да спомена, че моя позната ми счупи 2 предни зъба с глава. Беше си легнала в скута ми. Стана рязко, удари ми брадата, ченетата ми се треснаха и парченца от 2-та първи долни зъба си ги изплюх, като в анимационен филм. Mr. Green

Имам и чупен палец на десен крак в юношеска възраст. Спускайки се на ролба, напреки си препречих пръстите в дъното на басейна. Напомням - висока съм 1.80см Wink

# 85
  • Мнения: 46 572
Аз уточних, защото все пак на кръчмите се пие, но това беше още в началото на вечерта  Laughing
Като каза зъби, дъщеря ми май е тръгнала по нашия път, още на 1г. и половина падна и си счупи двата предни Crazy

# 86
  • Мнения: 2 471
Същата и моята. На година и малко, счупен горе дясно 1-ви. Мамина ненагледна. Какво друго да наследи горкото.

# 87
  • Мнения: 46 572
... Какво друго да наследи горкото.

 Joy
Да са живи и здрави Hug

# 88
  • Мнения: 1 574
ot 2 meseca ne se bqh smqla .imam v momenta golemi  trevogi no ti me rasmq ot syrce.napisalasi go syper qko .ne 4e i az nesym karyk ama ti napravo si nomer1.li4isi  4e si mnogo goten 4ovek.

# 89
  • Мнения: 2 471
Готина - малко поочукана, тук там насинена... Ма мама ми казва - най-хубава си мамо и най-умна Mr. Green
Само брат ми от време на време ми напомня, че на високо ум не вирее. Не знам щ'о така ме занася newsm78 Party

И да добавя, заплашила съм съпругът си, че ако не ми върви по гайдата, ще си извадя медицинско за реброто и ще го изнудвам Crazy

# 90
  • Мнения: 5
Е то и аз да доразкажа...тогава. Бившият ми мъж е моторист и съответно чест посетител в Пирогов. Та отивам аз преди години на свиждане, защото той лежи там със счупен крак и вървя пеша от Зона Б 5, където работех, към Пирогов. Ама предишният ден съм си купила гуменки на платформа, защото и аз съм много висока не съм свикнала да ходя на високи обувки. Ама удобно ми се видя  не е токче все пак , а платформа. И точно пред хотел Родина, където висят сигурно по 30 таксиметрови шофьори, пресичайки си вдигнах недостатъчно крака, платформата ми закачи бордюра и излющях по очи...е нямаше такива аплодисменти. Просто помня, че както докоснах земята, така се и надигнах със светлинна скорост и без да се обръщам назад.Чак на следващият светофар се спрях и разгледах щетите разкървавени ръце, скъсани дънки и изранени колена...болеше, но нямаше за кога да се връщам да се преобличам, че щеше да свърши свиждането и е както си бях отидох. Докато чаках асансьора един санитар ме попита, дали идвам за преглед, а мъжа ми, като ме видя ми вика абе ти да не си ми карала мотора  Joy

А миналата година точно на 2 Януари събрах очите на дечурлигата на езерото Ариана, бях решила да релаксирам и да правя любими неща и отидох на кънки. Та карам си аз /на 36 год съм и съм много добра кънкьорка/ в два следобяд няма много хора , пускат една бърза песен и нас не дагонять. Закачи ми се ръбчето на кънката в кофтия им лед и успешно прелетях цялата пързалка пред смаяният поглед на дечицата и родителите, които криво-ляво ги учеха да карат. Даже и ръцете си не успях да протегна, спрях с глава в мантинелата...после доктори...но глава здрава бе имах скъсани ставни връзки на крака и бонус шина до Март.

Спирам ,ама имам и още...няма да досаждам. Това, което зная със сигурност е, че тази зима пак ще карам кънки...

# 91
  • Мнения: 4 527
И да добавя, заплашила съм съпругът си, че ако не ми върви по гайдата, ще си извадя медицинско за реброто и ще го изнудвам Crazy
Може да си спъната, но си изобретателна!  Mr. Green

П.С. kroelahai, съжалявам за това, през което преминавате.  Sad Моля се за детенцето ти!  Praynig

# 92
  • Мнения: 10
Има, има и още как! Особено съм внимателна към стълби, тротоари и разните ръбове из къщи, без особен ефект. Но незнам защо, най се дразня когато изпускам разни неща. Абе внимавам, ама на! У дома няма една с друга еднакви чаши или чинии. А филийките дето ги мажа на децата, незнам защо толкоз внимателно ги държа, а все са обърнати с намазаното на килима... На кафе или на кръчма, все съм накапвам или разсипвам. Веднъж така един сервитоьор разсипа таблата с една сериозна поръчка на главата ми. Усещането на уиски и кубчета лед във вратът ми беше ужасно... Ето на всеки се случва ама наистина е дразнещо  Whistling

# 93
  • София
  • Мнения: 1 185
Постоянно се удрям в разни мебели в собствения ми апартамент. Всичко седи на едно и също място от 7-8 години, но аз все едно е местено вчера! Преди два дни мъжа ми вика, ей каква е тази синка, поглеждам, а тя огромна, вече дори не обръщам внимание, когато се удрям. Снощи сгъвам количката на детето и си защипах палеца между две рамки, направо ми се дорева! Ужас!!!

# 94
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 259
Сега,независимо дали влизаме или излизаме през входната врата,преди да пипне дръжката, милото все ме кара да си вдигна високо и двете ръце,за да ги вижда...чак тогава затваря.Колеги му бяха лепнали прякор "сериен размазвач на пръсти"...

 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 Извинете, че се смея, но това не е на вашите патила, а на хумора, с който ги разказвате.  Я, момичета, вървете на черква да ви четат молитва за здраве. Заведете и дечицата, че те са още много крехки. Пожелавам ви бързо излизане от тези състояния  baloni baloni baloni

# 95
  • Мнения: 2 471
Доналд Тръмп аз се надявам да не излезна "за винаги" от тези ситуации, чрез  накоя подобна случка   bishop

# 96
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 259
Доналд Тръмп аз се надявам да не излезна "за винаги" от тези ситуации, чрез  накоя подобна случка   bishop

Леле, леле, какви ги пишеш!!! Не случайно казвам състояния. Просто очаквате да се случи нещо и то се случва! Всеки е падал яко, но някои хори очакват това да се повтаря. Смени начина на мислене - аз лично много често си повтарям няколко пъти на ден по десетина пъти "всичко е наред". Наистина само вътрешната нагласа ще спаси нещата.  newsm44 newsm44 newsm44

# 97
  • Мнения: 934
Да разкажа и аз 4-пъти съм си чупила 2-те ръце като малка. Ноктите които са падали са поне 10 на краката и ръцете. Комоцио 3 пъти. Единият е първа степен, след това половин година нито четях, нито гледах телевизия, че на 5-та минута ми се замъгляваше погледа. Сините очи не ги броя. Дори като пораснах пак поне 2-3 пъти в годината се нацелвам някъде. Колегите само като ме видят така и изпадат в истеричен смях. Чупени ребра 2 пъти по един брои. Пукнати още два пъти. 2 пъти чупя малкото пръстче на левия крак. За капак мислех си, ей го е пораснах поне крак не съм си чупила, да да ама не паднахме с мъжа по стълбите на една вила и съответно си счупих крака. А тогава малката беше на 5 месеца, не питайте как я обслужвах.
Имам и 4 пъти настъпване на ръждив пирон. Веднъж и една ламарина си забих в ръката отгоре на дланта и там ме шиха. А едната ми вежда е неспасяем случай 3 пъти цепена, сега прилича на нищо.
И в епилог - това всичкото е от падане, къде от дърво, къде като тичам или просто си вървя.
Ножове не пипам, че после следва спешно отделение. То като малка си бях абонирана за Пирогов.Имах един престои от 3 месеца заради счупена ръка с външна фактура, едва ми спасиха ръката.

# 98
  • Мнения: 2 471
Аз съм супер позитивен човек, но гледам на нивото на носът си и съм супер отвеяна.

# 99
  • Мнения: 23 137
Същата и моята. На година и малко, счупен горе дясно 1-ви. Мамина ненагледна. Какво друго да наследи горкото.
Ооо,то и моето е така,ама познайте: аз съм с предна корона на десен зъб,следствие от прелитане на 5 стъпала и приземяване на уста.Следствие:без зъб и навехнати китни на двете ръце и то на лагер.Мама и тати дойдоха да си ме вземат,защото не можех да ям. Crazy

# 100
  • Мнения: 4 527
Леле, Овчице, мисля, че печелиш приза.  Confused Внимавай!  Hug

# 101
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
На кафе или на кръчма, все съм накапвам или разсипвам.
За такива хора има един лаф: "Геврек да яде - ще се накапе"  Joy  Joy  Joy

# 102
  • Мнения: 17 546
Само ще спомена, че колегите ми организираха и направиха прощапулник на 34 години! Нали е ясно защо? За да оцелея някак... Mr. Green Заклевам се, има ефект!!!

# 103
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Ха, доста сме били! Grinning И аз се присъединявам към вас. Падам, падам и още как. И то много често като си ходя по улиците на равно с ниски обувки, говорейки по телефона и... изчезвам за около минута. Но най-лошото е, че веднъж паднах като пресичах супер натоварена с коли улица ooooh! И тогава си вървях спокойно, говорих с приятелка по телефона и паднах на средата на улицата. Късмет, че колата която идваше не се движеше бързо.  Често съм с насинени колена. Последното ми падане беше на една спирка пред очите на около 10 таксиметрови шофьори. Той мъжът ми хубаво ми каза :"Руса си и като ходиш по улиците, друго не прави, а само си повтаряй - ляв крак, десен крак"  Joy

# 104
  • Мнения: 6 029
И аз имам запомнящи се случки.
Веднъж на Витошка се размазах в един Булфон. Не звездички, ми не знам какво видях.
Падала съм по стълбите в подлеза на Плиска.
Веднъж паднах, докато носех две врели кафета и с тях залях бебето в количката  ooooh! Не успях да го повредя, горкото, но пък ходих в Пирогов, че глезена ми беше петорен.
Веднъж не видях вратата и така си нацелих главата, че две седмици ходих синя.
Всички ръбове ме удрят и цялата съм в синини. И всичко ритам с пръстите на краката си... и как боли....
Малкия пръст на дясната ми ръка го счупих като бях ученичка. На никой не казах - сега е крив  ooooh!

Майка ми и баща ми също много падат. Като майка ми е по-редовна. Изпускала си е нож върху крака, все едно прасе колиш, всичко беше в кръв. А баща ми като падне все си чупи по някой крайник. веднъж си беше строшил крака и ръката. А той е 120 кила и като падне... Ужас.

Не си единствена тоест. Дано ти мине бързо.

# 105
  • Мнения: 3 861
Боже, аз си мислех, че съм спъната, но като ви чета, то моето не се брои. Blush
Имах само един период преди няколко месеца, в който буквално се блъсках в стените..Ама тогава пиех едни хапчета и беше от тях

Иначе историите ви са като от виц извадени. Смях се с глас докато ги четох. Не се сърдете...

Оправяйте се бързо и ходете да ви прочетат по една молитва, белким каръка изчезне Peace

# 106
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Аз падам, блъскам и ритам умерено. Сериозни контузии нямам, само после ме е срам от мене си.
Правила съм опит да мина през една витрина стъклена, 1 см дебела, видях звезди посред бял ден буквално, тя устоя на моя напор, но ми беше много трудно после да се престоря пред продавача все едно точно това съм искала да направя - да се фрасна челно в стъклото със засилка - и да изляза с бодра стъпка през вратата на половин метър вляво.

Горката ми сестра е от тези, дето на равно падат, във фугите на паркета се спъват, а най-зле - както си стои права, завърта се да тръгне, собствените й крака се заплитат и се срутва. И уви, дъщеря ми е наследила тези качества от леля си. Вече няколко пъти ми предлагат да й правя нов прощапулник, белким спре да пада с такава страшна сила...

# 107
  • Мнения: 17 546
Не можах да се устискам и да не спомена, че си счупих крака в трамвая, докато беше спрял на спирката. Crazy Като падам си имам начин - колене, ръце и се приземявам на чело ooooh! По този повод, ако нещо се изплесна из форума, не ми обръщайте внимание! Mr. Green

# 108
  • Мнения: 2 196
Балу ме подсети как аз си счупих крака вкъщи.На равен, гладък под, направих две крачки и на втората просто се огъна в глезена. На доктора в Пирогов му трябваше известно време за да ме убеди че е счупен.
 Друг случай.Ранна утрин, пролет, птички пеят, слънцето грее, как да не му е приповдигнато на човек. Обаче се оказва, че цигарите са ми свършили. Проблем обаче няма, ей сега ще изприпкам да си купя.И понеже ми е весело и приповдигнато, решавам че е добра идея да си подскачам на слизане по стълбите. Но не би. Отскока ми беше прелестен, обаче явно приземяването не ми е силната страна. От тогава знам точният брой на стъпалата. Минах ги за секунди на кълбо. Crazy

# 109
  • Мнения: 3 405
На Рождения ден на големия ми син сме. Децата се забавляват на дансинга на пицарията-караоке, масите сбутани в единия край за повече място. Аз решавам да взема една пица от масата на децата и да я сложа на масата, където бяхме родителите. Но няма от къде да мина.
Прецених, че мога да мина покрай една от масите, между нея и пейката, красива изработка от дърво и метални орнаменти.

И каква беше изненадата ми, когато понечих да направя крачка с левия крак, а не можах. Залитнах напред, опитах се да се подпра на десния, да, ама не, и той не мърда. Ръцете ми заети, носят пица в порцеланова чиния.
Строполих се напред в цялата си прелест, чинията подскочи и издрънча на пода, пицата подскочи и се върна в чинията си. Аз се огледах и се видях паднала на двете си колена, чинията току под носа ми, а подвитите крачоли на въздългите ми дънки невъзмутимо закачени за прелестните орнаменти на пейката.

После нахлу болката, коленете ми бяха посинени. Изправих се някак си. Чинията и пицата не бяха пострадали, само коленете ми, които няколко седмици след падането ми напомняха за него  Laughing

# 110
  • Мнения: 1 181
Да не би да си зодия СТРЕЛЕЦ? Joy

 Joy Joy Joy

аз съм стрелец, само дето не се спъвам, а правя други поразии. Навеждам се например на работа за някой компютър да погледна и никога не преценявам разстоянието и си праскам главата в бюрото. Телефона звън, аз вдигам и се цапвам със слушалката в бузата, скулата, където сваря. Редовно правя пируети пак на работа, по коридорите, когато чистачката е измила, а аз изобщо не се съобразявам и прелитам целия коридор опитвайки да запавя равновесие. Успявам!  Simple Smile Иначе и падания съм имала, не чести, но пък ефектни. Миналата нова година си спомням, ходих в банята да хвърлям водата от някаква тенджера, ама вътре мокро, и тъкмо излизам вече спокойно че не съм се изльоскала като се хлъзнах, че като вирнах краката (това придружено с подходящ писък), хвърлих тенджерата, тя се раздрънча по пода... И понеже коридора тесен си намахах коляното в стената отсреща. Резултата - черна стена (поне бях с едни черни джинси, които съответно се отбелязаха по бялата стена), голяяяяма синина на коляното и една седмица куцане.

# 111
  • Глоджево/близо до Русе/
  • Мнения: 186
Здравейте,то ние сме били много ама не можем да се намерим,добре,че Дени пусна темата та да си намерим сродни души Joyотдавна вече не нося поли ,а само панталони,за да си скрия безбройните синини-няма място където не съм се блъснала,а за горките най-малки пръстчета на краката си няма да говоря ooooh!постоянно ги чуквам някъде,то азясно,че съм заплес,но и дъщеря ми се е метнала на мен в това отношение-много обича да върви и едновременно се оглежда да не изпусне нещо и се блъска я в ръба на масата,я във вратата...спъва се и на гладък под,а миналия месец събори телевизора върху себе си,личицето и беше в много лошо състояние-подуто,посинено,добре,че поне нямаше счупено ooooh!Айде тя е зодия Стрелец,ама аз нали не съм....

# 112
  • Мнения: 2 471
Аз съм зодия риби. Колкото до синините, вече три дена по ред си удрям кракът на едно и също място в един и същи ръб. Картинката е зловеща.  Мъжът ми каза, да си сложа табела със стрелкички, къде не ме боли и може да ме докосва.

# 113
  • Мнения: 4 668
Леле , момичета ... истински камикадзета сте . Много се смях / извинявам се за което / , не че е смешно , ама ...
Установих поне , че аз всъщност съм много концентрирана явно  Rolling Eyes Просто не ми се случват такива неща ...
За последните десет години един път се ударих на вратата на колата и вторият път си гръмнах главата като влизах в колата , ама то в сравнение с вашите приключения ...
Внимавайте все пак , де  Hug

# 114
  • Мнения: 2 471
Ох, направо ще падна от смях. То е заразно моето. Съпругът ми преди минута, както си стоеше на чешмата в кухнята (чешмата ни е висока), Кихна и си удари главата. Последствията - цепна си челото ooooh! Joy Joy

# 115
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Е, то това е случайност, Dencho Simple Smile

В старата къща си нагласих шкафовете да ги стигам лесно, без да се катеря. В резултат вратичките на горния ред шкафове се отваряха така, че ръбовете им идваха точно между веждите, където ми е мъртва зона и не ги виждах. Редовно се удрях болезнено, за разлика от мъжа ми, който, бидейки 30 санта по-висок, изобщо не му пречеха.
В новата мерих внимателно височината на шкафовете не по това, дали ги стигам, а къде се отварят. Сега се катеря на малко столче, за да стигна нещо повече от най-долния рафт, но не се удрям. Удря се мъжът ми, на когото вратичките сега идват на същата височина в 'мъртвата зона' Mr. Green

# 116
Аз не правя толкова често падания, явно имам много силно развито чувство за самосъхранение, обаче имам един случай, който е много показателен докъде може да стигне моята самоувереност – вървя си по улицата и гледам – бананова кора. И изведнъж в съзнанието ми изплува сцената от комикси и филми как някой се подхлъзва здраво на бананова кора. Викам си, такова нещо на мен не може да ми се случи, на мен дето си мисля, че имам една от най- добрите координации и перфeктен контрол върху долните крайници в целия свят. И напук реших да стъпя точно на кората, за да видя как НЯМА да се подхлъзна на нея! Такова падане направих, че и досега ме боли задника като се сетя.

# 117
  • Мнения: 2 471
elliza ох това с кората на банана ми хареса много

# 118
  • София
  • Мнения: 619
 rotfImbo smile3525 я се успокой!На всеки се случват подбни неща.Моя мъж е подобно на тебе........... Laughing важното е да оцелееш   bouquet

# 119
  • Мнения: 393
  да се запиша в клуба:
1.Преди около месец пасирам пюре за бебка,а тя току прохожда и изрева в един момент.Аз тъкмо спрях пасатора,държа го и я гледам,че нищо и няма и точно тук,незнайно как пръста ми се озова в пасатора,той се включи и ми скълца показалеца до безобразие ooooh!Много ме боля,много ревах,припаднах като видях колко кръв имам,после сума ти време ми пада нокътя,ама сега  е малко по-добре.
 2.Реди няколко дни стъклото на масата се откачи и ми сцепи нокътя на десния крак(слава Богу,че падна на мен,а не на бебка,че направо щеше да я размаже #Crazy)После като я сглоби мъжа ми се оказа,че от магазина са ни я продали с няколко липсващи части(взехме си я сглобена,за по-лесно #2gunfire)
 3.Изпуснах плота за повиване на левия си крак и сега пръстта ми е син и вече никакви ботуши не мога да обуя за зимата...
 Разбивам много успешно къщата-къртя ъгли,махам мазилка,цепя боята-мъжа се сърди,че не може да ми смогне с ремонтите,докато оправи едната стая,аз вече съм съсипала другата...
 А,и преди време се скалпирах с миксера-правех сладолед и се наведох да помириша Tired,перките захванаха кичури коса и направо ги ...измъкнаха.От тогава съм"лизната".
  Забравих да добавя едно падане в банята син з..к за 3 месеца,като мина през всички цветове на дъгата,включително тъмно лилаво(а тъкмо си бях барнала татус) и как паднах от легло на два етажа.Боли,вервайте,нема дума да опише синината на корема и колко неприятно е чувството.Не се катерете по двуетажни легла Naughty

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 23:43 от juleto18

# 120
  • Мнения: 1 559
Искам да ви кажа, че аз съм най-спънатият човек на света. Случват ми се невероятни неща. Спъвам се и падам на напълно равни места. Опитвала съм се да излезна през витрина. На старото ми работно място се спънах в кашон, залитнах и нацелих едно бюро с лицето си. Продължавайки да падам, намазах удар и от контейнера за документи. Накрая се паркирах под бюрото. Била съм в безсъзнание за около минута. Последствията бяха умопомрачителни: комоциум, бушон на окото, подут нос (все едно съм се боксирала), лека травма на ръката и на бедрото.  Забравих да кажа, че работех в банков салон.
Такива случаи бол, но този от преди 10 дена е черешката на тортата.
Влизайки спалното помещение у нас се хлъзнах на паркета, от там се спънах в килима, залитнах и се стоварих върху рамката на спалнята по гръб. За някакъв период кратък не можех да дишам, след това зверска болка ме прободе в ребрата. Цяла нощ не спах от болки. На сутринта, като се видях в огледалото Shocked На гърба напреко имах огромна синка, като от бухалка. Болката беше нетърпима. Отидох на лекар, последва снимка и какво мислите СДОБИЛА СЪМ СЕ СЪС СПУКАНО РЕБРО ooooh!

 Е има ли друг спънат, като мен кажете ми!


Денчо,sorry,ама като го четях това се напиkах от смях Joy Joy Joy Joy Joy...е ти ме би по всички параграфи.
И аз съм много спъната,и на равно се спъвам..или може да има едно малко камъче на улицата ама ще го уцеля точно него ooooh!,нищо че преди това съм си казала на ум...Меги,камък заобиколи го.
А в къщи никога не влизам в някоя от стаите без да си протъркам ръката на касата на вратата Rolling Eyes,просто ми е трудно да взимам завоите.Но явно ръцете ми са свикнали,та вече не остават никви белези. Joy Joy Joy

# 121
  • Мнения: 2 471
То си е трагикомедия моята сага Simple Smile

# 122
  • София
  • Мнения: 280
Айде и аз при вас Simple Smile
В ученическите ми години имах феноменално падане направо като за филм.
Правихме контролна, часа свършва аз бързам да допиша нещо, в същото време учителката излиза и аз се засилвам след нея. А тя вече върви към учителската стая, която се намира на няколко стъпала по-надолу от стаята, където бяхме. Аз съм се тичам след нея с трета космическа и успешно се спъвам на една от стълбите, при което тупвам на пода и от силата продължавам да се влача до краката й.... Не ми остана друго освен да и подам контролната си както си бях на пода  и да се превивам после от болка  Blush Mr. Green

Това лято направих страхотно тупване пред входа на централната автогара. Ходих да посрещам моите родители. Бях с едни хлъзгави чехли, а там са направили наклони точно пред стоянката за таксита. Хлъзнах се и се разхвърчаха чанти, чехли ...Whistling  всички ме зяпнаха, а аз по най-бързия начин се набутах в колата въпреки ужасната болка. 

Пак това лято успях да падна този път с дребния на ръце. Гледах да го пазя него и слава богу се размина той, а аз се сдобих с преливащо на цвят коляно  Mr. Green
 

# 123
  • Мнения: 34
Аз също мога смело да се присъединя към вас   Embarassed По принцип от малка съм си така...все със синки,все падам....ама от година такъв карък ме гони,че няма накъде!Миналата година по това време обиколих 3 болници за един месец...заушка...припадане...и като за капак точно на Коледа изхвърлайки боклука(работя в дискотека) паднахме с една колежка една след друга и докато се смеехме,видях огромни петна кръв по стълбите...резултата...срязано сухожилие на показалеца на дясната ръка,пръста ми се огъваше настрани...и 7 шева...навръх Коледа!е,поне се оттървах и не бях на работа на Нова година  Rolling Eyes !
Колежките ми казват,4е имам уникалната дарба да си съсипвам тялото!Преди около месец паднах на едни стълби в дискотеката и зверски си изкълчих крака....и аааайде пак в Пирогов!2 седмици след това на рожденния ми ден паднах 2 пъти единия,от които на същите стълби!Имам един приятел,който казва,4е трябва да си направя пак прощъпулник!Някой по=нагоре беше казал,4е действа....взех да се замислям!
Това всъщност са ми по-сериозните...иначе няма ден,в който да не се ударя милион пъти с врати,в стени и къде ли още не!

# 124
  • Мнения: 3 336
Оправихте ми настроението, голям хилеж падна за ваша сметка, ха сега да се посмеете за моя. Mr. Green

Била съм на 17-18 години това трябва да е било някъде през 97 година. По това време работех като манекенка от около година/действието се развива малко преди клипчето с манекенките, пуснато в началото, за мое щастие пропуснах въпросното ревю Mr. Green/. Живеех в нов квартал където нямаше улици пък камо ли домашни телефони. Пускаше ми шефа съобщение на пейджъра и аз тичах към обществения телефон да видя защо ме търси. Телефона се намираше от другата страна на булеварда. Една вечер пейджъра пищи, навън вали като из ведро, аз се обличам на бързо и заминавам, звъня -ревю след 2 дни, поемам ангажимента и тръгвам да се връщам, на пътя огромни локви покрай тротоара на булеварда, а срещу мен една кола с бясна скорост право към мен отива и не им оставаше нищо друго освен да скоча и да се опитам да прескоча локвата. А тя беше наистина огромна. Проблема беше, че направих чуден скок, но се приземих с изкривен глезен. Свитки ми излезнаха, казвам ви, легнах насред мокрия булевард и завих с глас от болка. Огледах се, ослушах се, няма жива душа, вали като из ведро, няма гсм-и, изобщо друг изход няма освен да се дотътря някак до нас. Ами, довлачих се на 4 крака Embarassed Живея на 100-тина метра от булеварда, това ми бяха най-дългите 100 метра в живота на второ място веднага след секциото Rolling Eyes По едно време спря една кола и някой ми предложи да ме закарат да вкъщи, обаче толкова ме досрамя и достраша да не ме отвлекат, че отказах и си продължих на 4 крака Whistling И така, добрах се до входа някак, звъня отдолу да помоля нашите да слезнат поне по стълбите да ми помогнат, показва се баща ми, питам къде е мама, той казва че се къпе и какво има, навехнах си крака казвам му, ами айде качвай се, де, беше отговора #Crazy И се прибра Rolling Eyes Най-голямата ми мъка беше, че след 2 дни трябваше да съм на ревю. А глезена ми като футболна топка Joy Майка ми ме заведе на доктор, почти бях успяла да го счупя Rolling Eyes За уточнение не ми е за сефте, краката ми винаги а били много кекави, като малка често наминавахме покрай поликлиниката... В крайна сметка глезена ми поспадна, макар и не съвсем, благодарение на замръзналите компреси на майка ми и на ластичния бинт, отидох до там увита с него, свалих го само за ревюто и после пак го омотах. Тогава открих, че като ми е изкълчен глезена по-лесно вървя на ток отколкото на равна обувка Peace

Също имам случай в който се опитах да затвора отвън вратата на таксито хванала вратата от вътрешната страна и моя среден пръст също беше с паднал нокът известно време Rolling Eyes

Работех като барманка едно лято в един ресторант да си изкарам пари за море, наложи ме си да сервирам няколко пъти по заместване, резултатите бяха катастрофални - един залят клиент с бира, разсипани манджи и т.н. В офиса, където работих допреди 3 години разлях кафето точно пред всичките шефове от чужбина. Въобще присъединявам се към групата отма Laughing

Забравих да спомена как един път тока на обуката ми остана в трамвая на път за един кастинг, добре че за кастинга ни искаха други обувки, та си носих в пликче и спасих положението Whistling

Със сина ми също по време на проходжащия период в южния парк исках да го отърва от една дупка и за да не падне той там, аз се пльоснах. Пак същата схема - изкълчен глезени то същия като предния път и също така зле. Имаше едни хора наблизо как не се обърнаха да видят какво става, хем чуха как извиках от болка... Ама аз съм си виновна като съм си смотана и не внимавам hahaha Пак посетих Пирогов, де...

# 125
  • Мнения: 200
ще ме извинявате ама се посмях доста за ваша сметка  smile3532 ,не че и аз нямам случаи на падане ама вашите са по фрапиращи, последното ми падане беше това лято с детската количка по един баир надолу, добре, че беше малък та не се наложи и количка да гоня ,поне се отървах само с охлузвания .

# 126
  • Мнения: 139
аз не съм от много спъващите се,но моята приятелка е върха Laughingмилата преди 2-3 години й правихме прощъпулник(по съвет на старите баби)но продължи да си пада,да си се спъва.

# 127
  • Мнения: 122
Аз съм същата вейка. Ако мога да се тресна във всеки един мебел или предмет ще е най-добре. Непрекъснато се ритам в масата, в шкафове се удрям. Да не казвам че миналата година си купихме спалня и се нацелих в нея. Тая година си купихме нова и в нея също се нацелих. Бутам всевъзможни неща които стават за бутане. Абе в общи линий съм много заспала. Като излизам с майка ми някъде ме предупреждава за дърветата защото като съм била малка непрекъснато съм се удряла в тех. Даже се сещам за един случай като бях малка и както съм си ходила и съм се треснала в един стълб то сигурно и за това сега съм такав ачалната Simple Smile  smile3521

# 128
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз като малка ходех и се блъсках във всеки срещнат стълб, спъвах се във всяка плочка и така... Simple Smile
Но сега вече не съм така...
Последно се изложих миналата година в подлеза на НДК, пресичам с едни приятели, и аха да стъпя на тротоара, се плъзнах по леда, извъртях се някак странично и назад и бедрото ми попадна точно на ръба на бордюра... Добре, че се подпрях с ръка, иначе щях да си овъргалям главата в кишата и калта  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт