Има ли други, толкова спънати и отнесени, като мен

  • 15 169
  • 128
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 542
Като слизам по стълби, винаги се хващам, никога не тичам надолу и нагоре, за да не падна.
Което ми напомня, че винаги са ме изумявали хората, които слизат по стълби, без да си гледат в копитата. Аз ако много не внимавам как слизам и реша да не гледам, съм се пребила като едното нищо!  Crazy

# 76
  • София
  • Мнения: 6 210
Ей тая сутрин водя детето на училище и се качвам с него до стаята, че много бяхме подранили. Излизайки от външната врата на училището, почвам да слизам по стълбщето, като още на второто стъпало някак си стъпих на криво и се изстрелях директно срещу целокупно пристигащите деца и родители! В ужаса си, като на лента виждам как си размазвам гримираната физиономия на асфалта и чувам хората как цъкат и викат "Лелееее", а аз решавам да не умирам точно днес и почвам да крякам "Дръжте мееее! Дръжте меееее"  Embarassed Още не ми е ясно как си стъпих на двата крака, ама достойнство никакво не ми остана, повечето хора ме гледаха ей така  Shocked
Честитчко ми се случва да се удрям и пребивам, към този момент без сериозни последици. По принцип съм повече отнесена, отколкото спъната  Embarassed Много съм неориентирана и се губя като стой та гледай!

# 77
  • Мнения: 114
аз пък преди 2г. си счупих носа в една стъклена врата! newsm78

# 78
  • Мнения: 641
О, аз съм много зле. Постоянно ми се подигряват, че съм спъната в краката. Зъбите съм си чупила така... Flutter и все на равното се пребивам! Mr. Green

Да ти минава бързо! Hug
И аз си счупих зъбите на равното и до ден днешен ме е яд,че не си гледах в краката.

# 79
  • San Diego, CA
  • Мнения: 78
през нощта,2 часа,чувам детски вик и скачам да видя какво става.В стаята е тъмнина(кой ли ми е спрял телевизора,дето ми свети?)Засилвам се и...нищо,пак се засилвам-зверска болка!Ами сега,немога да изляза!!Тогава ми светва,че вратата е затворена!!!Отварям,успокоявам детето и отивам да спя .На сутринта отивам на работа,забравила за среднощния сблъсък,но след като и след второто кафе главоболието ми не спира ,се сещам за моята борба с вратата.Болница ,прегледи,ренген..спокойно,само комоцио.Горкият ми мъж ,целия персонал го гледаше на кръв ,а мен 100 пъти ме питаха :Ама сама  ли се удари"

# 80
  • San Diego, CA
  • Мнения: 78
С мен има много случки,сега се сетих за друга-15 септември,усмихнати вървим с дъщерята първокласничка,бутам бебо с количката и ще ги водя на сладкарница.Паркирам колата в центъра и ги хващам да пресечем по натоварената улица.В момента ,в който стъпвам на пешеходната пътека се приземявам на колене,но количката не я пуснах.Резултата-обелени колене и срааам!!!!

# 81
Искам да ви кажа, че аз съм най-спънатият човек на света. Случват ми се невероятни неща. Спъвам се и падам на напълно равни места. Опитвала съм се да излезна през витрина. На старото ми работно място се спънах в кашон, залитнах и нацелих едно бюро с лицето си. Продължавайки да падам, намазах удар и от контейнера за документи. Накрая се паркирах под бюрото. Била съм в безсъзнание за около минута. Последствията бяха умопомрачителни: комоциум, бушон на окото, подут нос (все едно съм се боксирала), лека травма на ръката и на бедрото.  Забравих да кажа, че работех в банков салон.
Такива случаи бол, но този от преди 10 дена е черешката на тортата.
Влизайки спалното помещение у нас се хлъзнах на паркета, от там се спънах в килима, залитнах и се стоварих върху рамката на спалнята по гръб. За някакъв период кратък не можех да дишам, след това зверска болка ме прободе в ребрата. Цяла нощ не спах от болки. На сутринта, като се видях в огледалото Shocked На гърба напреко имах огромна синка, като от бухалка. Болката беше нетърпима. Отидох на лекар, последва снимка и какво мислите СДОБИЛА СЪМ СЕ СЪС СПУКАНО РЕБРО ooooh!

 Е има ли друг спънат, като мен кажете ми!
ShockedТи ме направи щастлива.Е, все си мислех, че аз съм най-заспала, спъната, отнесена и пр., но  без да се обиждаш ти ме размина.Сега трябва да  се понапъна да  подобря рекорда.

# 82
  • Мнения: 2 471
 Joy неповторима съм направо Flutter

# 83
  • Мнения: 46 631
Дописвам  Laughing

Бяхме студенти още, тръгваме с мъжа ми от квартирата в Младост към Студентски град, стигаме до едно отвратително натоварено, нерегулирано (тогава) кръстовище, на Шела с/у Деницата, успяваме да се промъкнем до мястото м/у двете платна, зима, лед, той носи на рамо един сак и вътре телевизор  hahaha аз се похлъзвам и както го бях хванала под ръка, успях да го преметна през мен с все телевизора  ooooh! на тях двамата нищо им нямаше, но аз разтегнах нещо на ръката и сума ти време не можех да я движа  Tired

И май съм единствената, падала на форумски купон  Embarassed че и детето носех за разкош, но се размнахме без контузии  Praynig
Да подчертая, бях трезва  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 2 471
Въй Никол, ма аз никъде не уточних, че не пия. Сега да не ме вземете за пиандурник някакъв. Всички случки са на трезво. Трябва да почна да пия, може тогава вестибуларният апарат да ми се оправи. Crazy

П.С. Набързо да спомена, че моя позната ми счупи 2 предни зъба с глава. Беше си легнала в скута ми. Стана рязко, удари ми брадата, ченетата ми се треснаха и парченца от 2-та първи долни зъба си ги изплюх, като в анимационен филм. Mr. Green

Имам и чупен палец на десен крак в юношеска възраст. Спускайки се на ролба, напреки си препречих пръстите в дъното на басейна. Напомням - висока съм 1.80см Wink

# 85
  • Мнения: 46 631
Аз уточних, защото все пак на кръчмите се пие, но това беше още в началото на вечерта  Laughing
Като каза зъби, дъщеря ми май е тръгнала по нашия път, още на 1г. и половина падна и си счупи двата предни Crazy

# 86
  • Мнения: 2 471
Същата и моята. На година и малко, счупен горе дясно 1-ви. Мамина ненагледна. Какво друго да наследи горкото.

# 87
  • Мнения: 46 631
... Какво друго да наследи горкото.

 Joy
Да са живи и здрави Hug

# 88
  • Мнения: 1 574
ot 2 meseca ne se bqh smqla .imam v momenta golemi  trevogi no ti me rasmq ot syrce.napisalasi go syper qko .ne 4e i az nesym karyk ama ti napravo si nomer1.li4isi  4e si mnogo goten 4ovek.

# 89
  • Мнения: 2 471
Готина - малко поочукана, тук там насинена... Ма мама ми казва - най-хубава си мамо и най-умна Mr. Green
Само брат ми от време на време ми напомня, че на високо ум не вирее. Не знам щ'о така ме занася newsm78 Party

И да добавя, заплашила съм съпругът си, че ако не ми върви по гайдата, ще си извадя медицинско за реброто и ще го изнудвам Crazy

Общи условия

Активация на акаунт