Чанта плик vs чанта сак

  • 3 433
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 146
Незаменими са ми големите чанти!!  Heart Eyes
Обичам да имам всичко необходимо под ръка.

# 16
  • Мнения: 22 433
Никога не съм харесвала големи чанти, човек има склонност да ги тъпче с разни боклуци.
Чантите ми обичайно съдържат 2телефона, портмоне, ключове (които са доста солидна връзка), 1-2тампона за всеки случай, химикал, червило и някой аулин. В момента съм с миниатюрно чанте и всичко това се събира съвсем спокойно вътре.

# 17
  • Мнения: 3 461
Чантата плик я ползвам главно вечер, и между нейните представители има големи по обем, така че стават и за ежедневието и могат да поберат доста неща.

# 18
  • Мнения: 337
Винаги голяма чанта, независимо от модата. С нея мога да се съобразя само цветово.

и аз така, не мога да си се представя с малка чанта, дори да е модерно, няма да ми отива, друг въпрос, че нося чанта за удобство, а не само за украса Crazy

# 19
  • Мнения: 145
Ако можех никаква чанта нямаше да нося, щях да вея свободно с ръце в джобовете.

Преди носех средни по големина. Но открих големите чанти и, признавам, много са удобни. Единственият недостатък за мен е, че постоянно ровя вътре и търся, търся ли, търся...

Така че за мен няколко малки и няколко големи чанти, моля, по възможност с много джобове и преградки.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 751
Голяма през деня, малка вечер Crazy

# 21
  • Мнения: 278
И аз си падам по големите чанти, защото винаги мъкна по много неща със себе си Simple Smile обожавам ги тия големи чанти  Peace
Ето тази си взех на скоро и мн се кефя, защото успявам да събера толкова много неща в нея!

# 22
  • Мнения: 5 647
Ох, много ми допадат чантите-плик. Сега ще си купя една, че наближават купони. За вечер е идеална.

# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
За човек, който винаги си носи поне един трол, този въпрос не стои на дневен ред. Още повече, че с това променливо време се налага да носим яке ту облечено, ту съблечено. Шишета с вода (на малкия и на големия, че му се припило, пийнал три глътки и ми връчил шишето). Кърпички няколко вида. Задължително си ходя с книга (не, че някой ще ме остави да чета, но надеждата умирала последна). Чорапки. Шапки. Шалове. Храна - често. Играчки. 
Какво пликче, каква кутия? ooooh!
П.П. А аз уви, нощен живот не водя.  Blush Приспива ми се в девет и дори да имам "градска отпуска", не мога да се възползвам.

# 24
  • София
  • Мнения: 35
Голяма през деня, малка вечер Crazy



И аз така  Peace

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 97
обичам големите чанти, когато нещо ти трябва ненадейно - го намирам вътре. супер е.
нося всичко важно, но пък става  лошо , ако я изгубя някъде.

# 26
  • Мнения: 1 629
аз затова пуснах темата, то е ясно, че вечер може да се примириш с екзистенц минимума на чантосъдържанието, ма като не излизам вечер? Ще се опитам да преразпределя инвентара по джобове, навярно Thinking

# 27
  • София
  • Мнения: 4 751
аз затова пуснах темата, то е ясно, че вечер може да се примириш с екзистенц минимума на чантосъдържанието, ма като не излизам вечер? Ще се опитам да преразпределя инвентара по джобове, навярно Thinking

Миналата година си купих една доста малка кожена чанта, защото много ми хареса. Носех си само най-най необходимите неща като малко портмоне, ключове, телефон и единична мокра кърпичка  Laughing Ама е досадна история, голямо подреждане пада, за да се затвори или да не изглежда препълнена, а да си слагам работите по джобове не обичам...... Абе, друго си е сака! Mr. Green

# 28
  • Мнения: 4 187
И сак и плик, зависи от случая! Не мисля, че модата налага, да се откажем от удобството да мъкнем къщата в чанта  Grinning.

# 29
  • Мнения: 173
Чанта сак,разбира се.Та къде да побера цялата покъщнина в това пликче Shocked

Общи условия

Активация на акаунт