Ужас.Пъпка,а как я прикривате?

  • 2 598
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 374
"Ужас пъпка"!Как е възможно да ти излезе пъпка,това направо си е болка за умиране.Що се вталясваш толкова?Една пъпка,когато аз съм в цикъл ми излизат доста повече от една,но не се затварям вкъщи и да се депресирам,много важно нали ще ти мине за ден-два.Когато бях ученичка бях като торта с орехи нямаше место където да нямам пъпка,пробвала съм какво ли не и нищо не ми е помогнало,слагах адски много грим,бях като мумия това изобщо не е решение.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 294
Не ми излизат  Mr. Green
Иначе може спокойно да се прикрие с ФДТ и пудра  Peace

# 17
  • България
  • Мнения: 3
Не че съм се вманиачила,ама много е грозно.Цялото лице е чисто само една голяма пъпка на бузата.Гадно е.

# 18
  • Мнения: 2 388
Не че съм се вманиачила,ама много е грозно.Цялото лице е чисто само една голяма пъпка на бузата.Гадно е.

Няма вече да си неустоиматаTired

# 19
  • Мнения: 641
Фон дьо тен ползвам и аз....
И аз Peace

# 20
  • Мнения: 285
Ох,аз наскоро трябваше да ходя на едно важно парти и познайте предният ден дали не ми дойде и дали не ми излезе пъпка на бузката.Беше ужасно потискащо, 2 дена само обикалях и се гледах в огледалото.Накрая отидох при козметичката да ми я оправи за вечерта и като ми я изстиска и ме мина с дарсонвала до вечерта беше леко червена само и с малко пудра се оправи работата. Знам какво е, беше ужасна трагедия. Аз много си се втелясвам де,ама кво да направя суетна съм си доста.Пробвай със антибиотичен мехлем или пудра има по аптеките и като ти излезе пъпка мацвай от него-загаря бързо.Лошото е само,че аз знам, че действат-виждала съм, но като ми излиза рядко няма смисъл да си даваш парите, защото му изтича срокът на годност преди да си го използвала.Зависи колко пъпки имаш и колко често.Бори се,хранене, спорт,добра козметичка и правилните кремове.

Общи условия

Активация на акаунт