Алтернатива на чувалчето?

  • 4 443
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 805
Пижама според сезона и една нормална температура в стаята.
А това, че се отвива при нас поне никога не е било проблем.

# 16
  • Мнения: 1 554
никога не сме спали в чувал Peace

# 17
  • BG
  • Мнения: 1 900
Ние никога не сме спали в чувал,само я завивам с одеалца.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 185
запискам одеалцет под матрака от въртешната страна а отвън съм му зашила връзки като на обиколниците и го връзвам за решетката. така си се върти свободно, но под него и не може да го махне.

Откраднах идеята веднага - Благодаря!

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
запискам одеалцет под матрака от въртешната страна а отвън съм му зашила връзки като на обиколниците и го връзвам за решетката. така си се върти свободно, но под него и не може да го махне.
интересна идея

# 20
  • Мнения: 698
Чудесно е да спят без чували, но зависи колко е топло в стаята. Голямата ми дъщеря спеше в чувалче първата и втората зима от живота си. Но започна да криви крачетата навътре. Лекарят много ни се скара, че краката й не са били  свободни и когато се обръщала по корем, извъртала стъпалцата навътре. Махнахме чувала веднага. С малката изобщо не посмях да ползвам. Но измислих друго. Има едни одеялца, някой писа за тях по-нагоре в темата, които са порт-бебе - с цип и метални копчета. Постилам го върху легълцето, слагам малката отгоре по гръбче, закопчавам ципа само от гушката до коремчето, ръчичките са над одеялцето, крачетата са свободни. По този начин се върти, колкото иска, а не се отвива. Ако желаете, можете с още нещо да покриете отгоре, защото на практика, това пази гърдите, кръста и гръбчето, крачетата остават отвити.  Peace

# 21
  • Мнения: 1 763
Моето дете не търпи никакви завивки. Спи с ватиран анцуг и чорапи.

# 22
  • Мнения: 4 433
направо си го обличам с дебела пижамка Peace

# 23
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Ние спим с чувалче , което е 112 см (прекалено голямо за нас) и и е много свободно. не съм имала проблеми до сега.
Наистина можеш да пробваш с по-голямо чувалче. Peace

# 24
  • Мнения: X
И двете не са спали в чувалчета. Обличам ги дебело и може ид а не ги завивам.

# 25
  • Мнения: 2 131
И моят син не търпи чувал. Примирих се вече с този факт. Обличам ватирана пижама, отдолу боди с къс ръкав, както и чорапи. Завивам го с тънка олекотена завивка и отгоре тънко одеало. Проблемът обаче е, че се отвива. И всъщност това е една от основните причини да спи при нас.
У дома е около 20 градуса нощем. Както и през деня всъщност - максимум 21.

# 26
  • Мнения: 1 187
Тъй като синът ми спи в друга стая, чувалчето е спасение за мен. Миналата година направих поръчка - 150 см. Ще го ползваме и другата зима.  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 6 713
tatito, доста ни мъчат зъбките в момента, затова е неспокойна си мисля. Thinking

DoGma PrObe, интересна идея даваш за тези пижамки-одеала. Ще се опитам да потърся такива. Peace

Мървет77, опитвам се да си го представя, ама нещо не успявам! newsm78 Embarassed

svetlitsa, не съм пробвала тези испански одеала! Май и тях е добре да проуча! Интересно звучи Simple Smile

Анджел, леле това за крачетата не се бях замисляла?? Педиатърът ви сигурен ли е, че е от чувалчето това нещо?? #Crazy newsm78

 

# 28
  • Мнения: 9 973
за мен чувалчето е най-добрата ми покупка

# 29
  • Мнения: 1 103
И двете ми деца са спали в чувалчета - голямо удобство.Малката от тази зима обаче отказва да спи вече (на 2.6г сме Прекарахме си парно и аз така реших проблема  Blush.Сега я покривам с одеалце и и хвърлям по едно око през ноща.

Общи условия

Активация на акаунт