Как ще се греете тази зима?

  • 6 035
  • 157
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 681
И ние сме на парно,но не на топлофикация,а такова което е с дърва и въглища  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 23 097
Върло се надявам да ни пуснат парното, но домоуправителят каза, че това нямало да стане, тъй като само 3 апартамента от общо 18 са изявили желание (мен не са ме питали)!
Днес ще въртя телефони до топлофикация, нещо страницата не им се отваря сега...
Иначе до момента пускаме духалка, ако не пуснат парното ще си купим маслен радиатор  Sad

# 17
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
С два климатика и радиатор, когато се наложи. Има и духалка, която местим от кухнята пак при нужда. Нямаме опция за парно, но се замислям, дали ако имахме щяхме да го ползваме newsm78

# 18
  • Мнения: 4 300
Надявам се с парно.
Ако не ме огрее мисля да мина на варианта климатик+ радиатори Адакс за спалните.

# 19
  • Мнения: 11 004
Локално парно на въглища и нафта.

# 20
  • Мнения: 2 099
Камина с водна риза вързани към нея радиатори в 2 те спални,хола ,банята и бойлер също към системата.Половин час след запалване радиаторите стават силно топли а час след това може да си по къси ръкавки.Бойлера нон-стоп топла вода.Нека ми е зле.Само е леко грозно почистването всяка сутрин на пепел,ама е бял кахър то!Навсякъде теракот,без спалните и се чисти и бързо и лесно.Никога не е бил топлофициран блока ни и всички сме с алтернативни методи за топлене.Масово са като нас.Ами топло е,нищо че сме като през 30 те с дръвца...

# 21
  • Мнения: 307
С парно, но пускаме и климатик.

# 22
  • Мнения: 1 432
Климатик.

# 23
  • Мнения: 1 479
С маслен радиатор и духалки,както до сега.

# 24
  • Мнения: 1 437
климатик

# 25
  • Мнения: 229
С камина. Сега като я запалим, я изгасяме март-април. Топло е навсякъде, включително в банята. Не ми пречи чистенето след дървата, а и вечер да застанеш пред камината с чаша вино, не може с нищо да се замени.

# 26
  • София
  • Мнения: 673
Миналата седмица си взехме конвекторна печка, страшна се оказа, мисля да изкараме зимата с нея

# 27
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
камина, климатик и радиатор

# 28
  • София
  • Мнения: 18 679
Гласувах с "друго" - ние сме на газ Peace За нашите в Плевен, където също имаше опасност да няма парно зимата, купихме конвекторни печки.

# 29
  • Враца
  • Мнения: 5 204
инфрачервени радиатори на ток Peace

Общи условия

Активация на акаунт