Ноемврийчетата ни добри вече празнуват рождените си дни! - 22 тема

  • 12 947
  • 225
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 541
Аз съм свободна за 20-ти, както вече казах. Жалко е обаче, че май няма да сме много свободните  Confused Ами ако го направим в по- късен час или....?

# 181
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Мисля, че и по-късния час няма да помогне много  Sad Поне аз и така няма да успея. Както и да го къдря, дори да изляза по-рано от работа, докато взема Ваньо от Младост и да стигна до Острова .... ще стане поне шест - седем вечерта

Толкова съм затънала в работа, та чак бях забравила коледните подаръци. Срам... направо си ги записвам в служебния план за работа

# 182
  • София
  • Мнения: 830
Аз на 20ти в по-късен час ще мога, както и по-следващи дни. Много ми се иска да ви видя.  Heart Eyes Обаче трябва да знам, ако ще правя торта   chef

Чакай пак да си кажа въпроса: Може ли да се намери такова влакче в магазините или само онлайн се поръчва? Ох, тези подаръци ме побъркват. Всеки път ми се струва, че не са особено подходящи и че съм могла да купя нещо по-интересно.

Диди, мерси, вече правя проект как да стане.

# 183
  • Мнения: 3 100
добре де, да пробваме 20ти в 18 часа или 21-ви сутринта, а?

дори да дойде само 1 човек повече, пак ще си струва  Peace

# 184
  • Мнения: 1 541
Ами аз лично предпочитам да е 20-ти, а пък по- късен час даже е още по- добре, но и на 21-ви сутринта предполагам, че ще дойдем. Ако не съвпадаше с коледния карнавал- нямаше да се замислям изобщо. Така или иначе- мен ме пишете във всички случаи за момента  Simple Smile

Елспет, аз лично ги поръчвам от Англия и ми ги носят познати. А тук по магазините май някъде бях виждала нещо подобно (не точно тези на Томи, но все пак като идея подобно), но трябва да си впрегна всички сиви клетки да се сетя къде беше това  ooooh!

# 185
  • Мнения: 592
Аз вече си украсих  коледно - за настроение!
По темата с подаръците ще се включа. Ники си пожела каляска с 2 коня. сега търся по качествен вариант на таква играчка. Ако някои има идея  за нещо моля да я сподели Praynig

# 186
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
Мамчета за друг час на острова или друг ден незнам дали има свободни места.Мога да се обадя да проверя но предполагам че ще искат капаро.Почивни дни са и очакват повече хора.Аз няма да мога да капарирам защото съм без кола и транспорта не ми е удобен дотам с Деата.Тогава при капарото идва тази ситуация която обясних с 10 деца задължително.Иначе както казах за мен е без значение 20 или 21,важното е да се съберем повечко хора.Ще се обадя и ще пиша.Друг вариант е Арената  newsm78 без капаро без резерве ...

# 187
  • Мнения: 506
На нас днес ни определиха час за махането на третата сливицата, ще е  сега в събота в 8:30ч. сутринта!Да ни стискате палци!
За подаръците, най-много се зарадва на пиано с микрофон от баба й и акумолаторен мотор от дядо (нали им е глезлата)! Laughing

# 188
  • София
  • Мнения: 830
Хммм, а какво ще кажете за един клуб в Студентски град. Идва ли ви се до нашия вилает? 'Франклин' се казва, прилично клубче е, може би малко по-малко от Острова. По това време на година в Студентски няма толкова хора. Мога да проверя за 20 следобяд или за 21 по някое време.

Казвайте, ако сте навити още следобяд мога да намина.

# 189
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
Мамчета току що говорих с момичето от Съкровището - вчера им звънях два пъти но явно бяха заети защото никой не вдигна.Значи има възможност да отидем на 21.12.2008 от 10 часа до 12 защото след това имат партита.За 20 в по-късен час е абсурд.Давайте да решаваме и да се преброяваме.Моя пишете отново кой за коя дата е свободен и да преценим,пишете също така и за предложението на Ели дали ви е удобен и Студентският град.Ние ще сме с кола и общо взето придвижването няма много да ми притеснява,предпочитам Съкровището защото ни е по-близо а Андреа обядва към 12 - 12,30часа някъде и тъй като храненето с нея си е живо приключение няма да ми е много удобно да я пюрирам в клуба Whistling Значи от мен един глас за Съкровището без значение датата и часа. Ели за Франклин съм чувала но не съм ходила,ако искаш провери.
ники стискам ви палци за успешна операция  Praynig

# 190
  • Мнения: 1 541
Аз съм ОК за 10 часа на 21-ви. Въпреки че 20-ти е по- удобен за нас, предпочитам да се съберем повече хора. В студентски град е мааалко далечко и там ще трябва да си прося каране от тати, което няма да е  в моя полза и може да отмени присъствието ни.
Така- финално ние сме За каквото решите, клонящо към Острова  Wink

# 191
  • Мнения: 3 100
аз съм за Острова, 21ви, 10 часа - по-близо ми е  Peace

станахме 3 с 5 бр. деца  Wink

# 192
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
И аз ще дойда с Ваньо на 21 (неделя) от 10  Grinning

# 193
  • Мнения: 941
здравейте, не съм писала отдавна,
искам да честитя на порастналите човечета макар и на патерици
Честито и на новите бременлийки, лека и безпроблемна да е, и на финала сладки бебенца,
Ники, стискаме палци
За партито аз съм за 21ви от 10ч, бройте ме с две деца,

# 194
  • Мнения: 11 830
И аз съм за 21-ви от 10 ч. в Острова на съкровищата!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт