Ноемврийчетата ни добри вече празнуват рождените си дни! - 22 тема

  • 12 945
  • 225
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 608
21 Острова 10ч Peace

# 196
  • София
  • Мнения: 830
Йееееееееееее и ние сме там: Аз и две деца!!!!

# 197
  • Мнения: 911
искам и аааааааааааааz Cry

# 198
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
суперрррррррррррррр  Hug
утре ще сменя часа,защото пак не ми вдигат  Grinning
статистиката сочи:8 майки и 12 деца,а татковци ще има ли  newsm78 да не скучае Асенчооооооо

# 199
  • Мнения: 3 100
е как! няма сама да се моря пък  Peace

# 200
  • Мнения: 592
Привет, май вече се събрахте- Ние сотананлите ще чакаме разкази в  снимки.

Да отбележа, че Ники е много доволна от детската градина, което ме прави и мен щастлива. Вчера едно момченце я ударило със стол и госпожата ме посрещна с думите, е имала дупка на крачето - при което аз  #Crazy, но веднага  се поправи, че се объркала искала да каже чоропогащника.

Никики
- стискам палци за утре

# 201
  • Мнения: 811
Здравейте, мацки  Simple Smile

Скоро не съм писала, нещо ме е напуснала музата напоследък. Искрено ви се радвам, че ще правите среща! Как ми се иска и на мен  да съм с вас Blush
При нас много ново няма. Ади е все така здрава ( пу-пу да не чуе дявола  Twisted Evil ). На 16 декември ще имат Коледно тържество и дядо Коледа ще им раздава подаръци от чувала. Съответно в момента сме в чуденка какво да и купим - не трябва да е голямо, защото в чувала на дядо Коледа трябва да се сместят подаръците на всички деца. Ади си е "поръчала" на един списък с желания нова кола с мама и тати и количка за деца. Пък дядо Коледа просто няма как да и изпълни тези желания, колкото и да му е голям чувала  Joy Та така .... чудим се ние с таткото. Другите момиченца са си поръчали кукли Барби, кукли бебета - такива работи. Само нашата принцеса е с толкова странно желание  ooooh!

# 202
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
момичета преместено е за 21 от 10 часа  Peace
доминика нашето парти ще е на 15 и вчера събирахме пари за актьорите и подаръците,госпожите решили че тази година събираме пари и те отиват с някой родител и купуват играчки който ще бъдат общи,тоест остават за градината там да играят с тях.Това го правят за първа година така,за да не се карат децата,пък и да имат хубави играчки в градината  newsm78 и принципно някакви играчки защото в началото на родителската,казаха че нямат много играчки.Ние с Емата занесохме един плик преди време,като тя самата го реши това.

# 203
  • Мнения: 941
хихихи, а Нур си поръча последно розава лампа, да си я пали, и куче с ботуши, да си има шкафче да му прибира дрешките вътре, лампата я намерихме но кучето още се търси

# 204
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Имам пет минутки въздух и да ви драсна няколко реда. Не мога да повярвам как човек се адаптира в различните ситуации. До преди месец нямах никакъв проблем да съм постоянно с двете деца, сега една седмица Мартина беше болна и не мога изобщо да се организирам, нямам никакво време. Лоша мама, но с нетърпение чакам понеделник да си влезем пак в релсите и тя да си е на градина. Embarassed

# 205
  • Мнения: 1 608
Гошко не иска подарък от Дядо Коледа... newsm78

# 206
  • Мнения: 453
Привет!
Скачам да ни запиша за срещата в Острова, а тя променена за 21-ти. По същото време е Коледния купон на Плейцентър Приятели и няма как да го пропуснем.

Мини искаше 10-тина дни Барби, последно поиска пушка. "По кого ще стреляш?" - питам потресена. "По тебе, мамо!" Хахаха. Оказа се, че по някакви чудовища, в крайна сметка.
На същото лице принадлежи и репликата :"Като порасна ще се оженя за Мики Маус!".

Коледно и весело от нас!

# 207
  • Мнения: 152
Честит имен ден на всички празнуващи. Много здраве от нас.
Кити иска много неща. Идея си нямам как ще ги изпълни всичките дядо Коледа. Иска десет барбита с дрехи и банки, десет мечета, микрофон, книжки, кафяво куче, кон, чаши и чинии, пухкав зайко - но да пее и танцува, май има и още, но не ги помня. Лош Дядо Коледа ще дойда.

# 208
  • Мнения: 9 914
ето го предимството на неговорещите деца  Mr. Green Деян иска просто влакче. Не десет, нищо пухкаво, никакви пушки, нищо с ботуши...просто влакче Simple Smile
затуй ще получи и палатка към влака, и книжка.

Доминика, твоята нова кола с мама и тати знам точно как изглежда, защото я имаме в София, обаче....ще я потърся на картинка някъде в нета.

# 209
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
А Ваньо иска просто подарък и вътре да има и жълто, и синьо, и червено, и бяло, и кафяво .... май отива към гланцово блокче  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт