Ноемврийчетата ни добри вече празнуват рождените си дни! - 22 тема

  • 12 946
  • 225
  •   1
Отговори
# 210
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мартина иска дъска, винаги трябва да пояснявам на любопитните познати, които я разпитват, че става въпрос за дъска за рисуване. И тя от скромните, повече подаръци не иска

# 211
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
 Joy
охххх много са сладки всичките деца,като чета кой какво иска  Laughing Емата си иска пак прахосмукачка- като миналата година и на въпроса,защо нали имаш,тя казва ... ми нали ми е счупена  Confused .... после си пожела просто кашон  Rolling Eyes каквото и да значи това  Grinning
днес взехме някои неща от подаръците им,които ги разпределихме поравно между бабите и дядовците

# 212
  • Мнения: 9 914
доминика, за играчките на викинг говорех - те имат много видове коли с човечета в тях - http://www.vikingtoys.se/uk/sakerhet.html
или нещо по-специално търсиш?

# 213
  • Мнения: 506
Да почерпя за празника Hug 

Операцията на Криста мина много бързо и успешно, към след обяда почна да се движи й самичка(упойката я отпусна) и сега е вече съвсем добре...на мама юначето! Heart Eyes

# 214
  • Мнения: 391
Здравейте ,имах тежка седмица и още не е свършила,за това съм назад с новините.
никики- радвам се ,че  операцията е минала успешно и Криста толкова бързо се е вдигнала от леглото,чудно юначе е тя.

няма да можем да присъстваме на общото събиране,за съжаление.

За Коледа Алекс иска голям камион ,за да си  носела бебетата  в него. Simple Smile


# 215
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Никики, целувки на Криста, че е такова смело момиче! Само чудеса да я следват от тук нататък! Hug

# 216
  • Измир
  • Мнения: 662
nikiki, честит имен ден!
Браво на Криста, пиши как е.

Ние успешно се настанихме вече в София, за да не ни изненада бебо по-рано. Още от сега усещам липсата на татито ни и ми е мъчно и за домът ни. Как ще изкарам месец не знам  Confused. Но веднъж започне ли се, всичко ще мине много бързо. От утре започвам да пера и гладя бебешки дрешки  Heart Eyes

# 217
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
nikiki, радвам се за Криста. На теб честито на патерици.
Олгарита, изненадах се, че вече е наближило раждането... отстрани времето минава много бързо.

А Ваньо днес кашля. Току що се обадих на дядо му да дойде и да му "пави копания" през следващата седмица. Надявам се за срещата и по празниците да сме ОК. Миналата година пропусна градинския дядо Коледа, дано тази да е здрав за тържеството

На всичкото отгоре и вода нямаме...

Последна редакция: нд, 07 дек 2008, 15:18 от diddi

# 218
  • Мнения: 811
Честит имен ден на патерица на Никики и на Ники на Сиса! Желая много здраве и щастие!

Аз не съм разбрала за операцията  Embarassed Затова се извинявам, че съм пропуснала стискането на палци, но пък от сърце желая бързо възстановяване на малката героиня и скоро болест да не ви хваща  Heart Eyes

тити, много интересна е колата, която си показала! Обаче в Русе не съм виждала на Викинг играчки. А до вторник трябва да занесем подаръците в градината. Ади обаче вчера си промени желанието и иска пералня, в която да пере дрешките на бебенцата и. Отделно днес орева магазина (Кауфланд), че иска ново малко бебенце  ooooh! Загледах и едни кукли Стефи лав - мама, татко, бебешка количка и малки бебенца, та може и нещо от сорта да получи (за Нова Година примерно или от някоя от бабите).

олгарита, ама то наближило вече Simple Smile Май ще празнувате Коледните празници в увеличен състав  Hug

От мен толкоз, отивам да бъркам манджата, че залепна  Joy

Последна редакция: нд, 07 дек 2008, 19:11 от Dominika

# 219
  • Мнения: 9 914
е, още по-добре, по-интересен подарък си намерила.

олга, осигурила ли си информационно осветление за нас, като се роди бебето? Simple Smile

# 220
  • София
  • Мнения: 100
Честит имен ден на Ники на Сиса, на Никики и на всички празнуващи !  bouquet
Само да кажа да ни броите и нас за срещата .Стига да се чувствам добре и всичко да е наред, че напоследък ме мъчат едни контракции и главно лежа.
Олгарита , ти как се чувстваш?И аз вече подготвям дрешките.Видя ли , че вече си имаме бебче в януарската?

# 221
  • Мнения: 506
Честит имен ден на Ники на Сис със закъснение  Embarassed !
 Благодаря ви за пожеланията! Hug Криста е повече от добре  Grinning , нито разбра какво й правиха вчера, приказва си нормално (още от вчера) не спира да бърбори  Laughing , скача, вика, само диетата я изнервя!Мисля да я пусна на градина след празниците т.е. другата година и се надявам вече по-рядко да боледува!

# 222
  • Измир
  • Мнения: 662
Цитат
олга, осигурила ли си информационно осветление за нас, като се роди бебето?
Тцъ! Ще взема мерки  Peace

И на мен ми е мъчно, че Севи ще пропусне Коледните и новогодишни тържества.
Криста е боец!

Бели Ружи, прочетох за бебчето, да е живо и здраво!

# 223
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Честит празник на всички настоящи, бивши и бъдещи студенти!
Ние живеем близо до гарата и от събота са запристигали едни огромни тайфи студенти, много ми е вечело и мило като ги гледам. И ме налегна една носталгия Grinning

# 224
  • Мнения: 11 830
Добро утро и хубава седмица!  Hug
На големи патерици честито на малките именички! Да са здрави и щастливи!   bouquet

nikiki, радвам се, че всичко е наред при вас!

olgaritaHug

diddi, Ваньо ще е щастлив с дядо си, дано и не е нещо сериозно!  Praynig

тити, как сте вие? Разказвай!   Heart Eyes

МилейдиHug

Dominika, желанията на нашите госпожици съвпадат! Wink И Юлиана поиска пералня, вчера двете писахме писмо до Дядо Коледа, аз отдавна се каня да й взема, но нали не исках да трупаме много боклуци докато не отидем в новия апартамент, ама е неизбежно. А в детската градина също е казала бебе, но подозирам, че просто е повторила това, което е казало друго детенце, че в списъка имаше основно бебета и гъсеници за момчетата (което много ме изненада). Сега се чудя какво по-интересно бебе да измисля, че бебета хиляда има.

А за 21-ви ние също отпадаме. Тържеството на Юлиана в детската градина е на 18-ти и реших още същия ден да изчезваме. Просто искам да се махнем от София, дотегнала ми е нещо и не ме свърта тук. Аз всъщност ще се върна, за да взема Георги че той ще работи до дупка и мога да мина да ви видя за малко.
А за януари мисля да се качим с Юлиана за две седмици на вилата, да покара ски, ще й взема учител.
Само трябва да изчисля за детската градина, че не ми е много ясно колко може да отсъства.

Иначе аз съм добре, в края на седмицата ще ходя на преглед, вероятно и Фетална морфология ще направя преди празниците. След това съм се насочила към "Токуда", че май за момента е по-разумният избор от "Свети Лазар", където родих Юлиана.
Някой ако има впечатления и препоръки за конкретен лекар от Токуда, ще се радвам да сподели!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт