"Ти беше почти най-красивата снощи" - ?!

  • 5 354
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 196
А на репликата:Мила ти си най-красива.....................от всички грозни тук.Изказване на мой познат спрямо най-новата му приятелка.Като ми го каза урях от смях,защото той по принцип е много внимателен и учтив ама алкохола не прощава на никой.Така,че бъди по- Mr. Greenот колкото #Cussing out

# 16
  • Мнения: 589
 Извинявай,Адел,ама сигурно и по-добре от мен си знаеш,че немците са "студени" и прагматични...Ако беше италианец,сигурно темата ти щеше да е с обратния смисъл...

# 17
  • София
  • Мнения: 17 283
Боже, какви драми имат хората, боже  Joy Joy Joy

Много съм съгласна с Huk0 иначе  Peace

# 18
  • Мнения: 1 844
 Laughing Laughing Laughingразвесели ме тази темичка.. Laughing
може би човекът просто е бил искрен-макар че ние,жените,обичаме понякога да ни послъгват,особено за неща от тоя род.. Laughing
или пък може да се е изпуснал-да не е искал да го каже,но да го е мислил..ама понякога думите изпреварват мисълта.. Joy
не мисля,че има нужда да се задълбава чак толкова.
честно казано,шега,шега,ама и на мен не би ми станало приятно да чуя такъв "комплимент:...ноо какво да се прави,погледни го от веселата страна.

# 19
  • Мнения: 22 910
Знаете ли какво ми каза мъжът ми в началото,когато започнахме да излизаме:
- Муце,имаш страхотен вкус за мъжки дрехи/бяхме коментирали нещо преди това/.Ако и с женските беше така,щеше да си супер.
Аз така Shocked,той въобще не се и усети какво е казал.После колко още такива ми ги е наговорил.... ooooh!Ама аз си го познавам и знам какво мисли в действителност.Чувството за такт му е чуждо понякога,макар той да мисли обратното. Mr. Green

# 20
  • Варна
  • Мнения: 63
Абе,нищо лошо не е казал човека.Опитай се да продължиш диалога,без да се замисляш много:
- Скъпи,снощи беше хубав!
- Колко хубав,скъпа?
- .........

# 21
  • Мнения: 434
Е как,то е повече комично.И аз имам такава случка.Обяснява ми той за гаджето на негов приятел.Аз любопитствам - каква е ,как изглежда ? Получавам отговор - като тебе нищо особено .Носи очила.
 Леле ела да видиш какво стана,като ме хвана беса.После какви обяснения бяха,че совите не са това което са.Искал да ми каже,че момичето не е нищо особено и носи очила като мен.
  Казал не казал,да е внимавал в изказа- ходи посред нощ за спагети,с които да ме умилостиви  hahaha

Ама като шега го приех де.Фасоните бяха заради спагетите  Joy

# 22
  • Мнения: 2 865
Разсмяхте ме и се сетих за това:
"Ей, как са се родили такива хубави деца с грозна майка и грозен баща" Laughing

# 23
  • Мнения: 2 448
Няма такива работи обективно погледнато колко красиви жени е имало.  Stop
Аз щях да се разсърдя на момента.
Когато кажа на един мъж, че в очите ми той е най красивия, значи е така, няма да седна да му пояснявам по масовите критерии кой какъв е. Очаквам същото в замяна.
Аз не съм тъпа и знам колко съм хубава, не е необходимо като на малоумна да ми се подчертава, че обективно погледнато не съм най красивата.Това не ме и интересува.
Важното е да може да ме убеди с начина си на изказване, в погледа си дори, че за него аз съм най красивата. а не колко струвам, колко ме обича и дъра бъра глупости. И повярвайте ми има такива мъже и да се огледаш в такива очи е страхотно и се чувстваш наистина като принцеса.  Flutter

# 24
  • София
  • Мнения: 4 042
С глас съм се смяла!  Joy Май повечето мъже са такива. Моят ги говори същите неща, определено се шегува. Всъщност, откъде пък съм толкова сигурна, той само така говори, може пък да е сериозен.  Thinking Joy

# 25
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
 Joy
Това ми напомня какво изтърсих аз на мъжа си преди време. Той и още едно момче постъпиха заедно във фирмата, където работех. После, вече женени, си припомняме една вечер миналите дни и стана въпрос, че двама са постъпили на работа тогава. И аз се изцепих: "Ама оня беше по-смотан!"  Embarassed
Мъжо ме изгледа бая особено, ама не го взе навътре.

# 26
  • Мнения: X
Щях да му скапя цялата нощ след това изречение. Ама- ха, да реши,че полилея може да е по-красив от обеците ми. Лелее, ник'в сън, никво хъркане. Щях да го накарам изобщо да съжалява, че сме ходили на опера, че сме правили секс, че е тръгнал да ми отговаря на риторични въпроси. Аа, забравих, на сутринта ще му поискам развод.

# 27
  • Мнения: X
По принцип се отговаря: "Ти беше най-красивата, дарлинг.... И най- умната", това с течаща лигичка в десния крайчец на устата. М'чи аз да не съм няква кифла, за да ми е достатъчно да съм най-красивата.  Laughing

# 28
Не съм го взела навътре и не му се сърдя, разбира се.  Знам, че ме обича и ме обожава. Дори намери и научи тези думички самичък на български.  Heart Eyes
По-скоро той се беше поразсърдил, че комплиментът му не е бил посрещнат с фурор. Laughing

Но ми е чудно защо мъжете казват такива неща, които макар и искрени, могат да засегнат любимата? Не подозират възможната реакция ли? Всичко би могло да се смекчи чрез подходящата формулировка, например: "Ти беше почти най-хубавата в цялата опера, но за мен си най-страхотната като цяло!". А те си мислят, че втората част се подразбира и съобщават само фактите?  newsm78
Това е все едно жената да каже, че има и по-големи от този на мъжа й. И да премълчи, че точно той й доставя най-голямо удоволствие. Дали да не пробвам? Twisted Evil

Радвам се, че и вие се позабавлявахте. Такъв бисер просто не може да не се сподели.  Laughing

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Еми с въпрос "колко" всяка жена иска да чуе, че е "много" или "най" Mr. Green
А пък мъжете често обичат да се бъзикат с такива женски въпроси, изискващи комплимент Laughing

Общи условия

Активация на акаунт