"Ти беше почти най-красивата снощи" - ?!

  • 5 364
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 291
Ха ха, а пък моята красота не се обсъжда от милото, щото се знае по дифолт коя е най-красивата Laughing Laughing

"...Беше ПОЧТИ най-красивата..."
Ако така ми каже - ще го питам - стига бе, ами коя беше най? Но преди това ще го изгледам кръвнишки, за да се постресне малко Twisted Evil
 Mr. Green

Авторке, искал е да ти направи комплимент, ама нещо не го е доизмислил както трябва. Не се тревожи - важото е, че е имал добри намерения  Peace

# 31
  • Мнения: 168
Аз директно бих питала "wieso denn FAST ("защо "почти") и то с широоока усмивка и твърд поглед, изискващ отговор.

# 32
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Оф, аз май да взема да се гръмна тогава...
Защото мъжът ми все говори как задникът ми бил 5 минути след мен.... а като ме бил взел, било само с 1 минута закъснение  Embarassed
Мъка, мъкаааа...

# 33
  • Мнения: 2 448
Оф, аз май да взема да се гръмна тогава...
Защото мъжът ми все говори как задникът ми бил 5 минути след мен.... а като ме бил взел, било само с 1 минута закъснение  Embarassed
Мъка, мъкаааа...

 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Кажи, че се шегуваш, моля те.

Винаги съм казвала, че на въпроса "ама ти май малко си напълняла" правилния отговор е в подходящия момент да кажеш " вътре ли е вече?".  Mr. Green

# 34
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Няма лъжа, няма измама....
Но винаги е казано с усмивка, ние така , на шега винаги говорим. И никога за такива глупости не бих се разсърдила.
Самата аз обичам да се шегувам със себе си.

# 35
  • Мнения: 81
Няма лъжа, няма измама....
Но винаги е казано с усмивка, ние така , на шега винаги говорим. И никога за такива глупости не бих се разсърдила.
Самата аз обичам да се шегувам със себе си.
Покрай шегите със себе си, пробвай и с него... ей така за спорта и без злоба. смехът ще е по-пълноценен  Wink

# 36
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Шегуваме се, шегуваме се... като например, че шкембето му е пораснало толкова много, сякаш е в 9-ти месец от 2 години насам... и че скоро ще му е нужно огледало да види пръстите на краката си  Mr. Green

Само да не си помислите, че сме някакви супер дебелаци. Аз съм 54кг, а той е 100кг , но е висок 2м.  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 4 441
Ами влез и ти с'' скъпи и таз вечерното ч...не беше почти от най-хубавите дето съм имала'' hahaha hahaha Joy Joy
Иначе аз съм с реалната представа ,че външността ми макар и прилична съвсем не е най-неповторимата ,перфектната,идеалната...... и определено щях да съм в шах ако скъпия ми вземе та изтърси как съм едва ли не най-красивата
Но добре се посмях на забавната тема.  bouquet

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
По темата се сетих  бившият ми приятел как ми се обясняваше в любов.  Mr. Green

1) " Аз винаги съм харесвал жени с малки дупета и се чудя как така съм те харесал, ама наистина много си ме грабнала !"

2) " Една салата не можеш да направиш, ама си ми взела акъла" и т.н.

# 39
  • Мнения: 340
Реакцията зависи изцяло от това за колко красива се смяташ ти.  За най-красивата в операта ли се смяташ?  Ако да-- ясно, че може да се засегнеш.  Ако не-- защо ти е мъжът ти да те залъгва с празни комплименти?  Това не е ли обидно?

Мен ме радват реалистични комплименти, като "днес си много красива", "с тази рокля си много секси", "ти си по-хубава от еди коя си (е, все пак не когато става дума за някоя двойничка на Баба Яга)"

Тъй като не съм Мис Вселена, нямам нужда мъжа ми да ме лъже, че съм..

# 40
  • Мнения: X
Мен ме радват реалистични комплименти, като "днес си много красива", "с тази рокля си много секси", "ти си по-хубава от еди коя си (е, все пак не когато става дума за някоя двойничка на Баба Яга)"


Абе друго си е да ти рекне: "Скъпа, тази вечер, ти беше фантомът на операта" Laughing

# 41
  • Мнения: 1 763
Аз затова задавам по друг начин подобни въпроси- "Аз съм най-хубавата, нали?", "Ти мен най-много ме обичаш, нали?" , " Аз съм твоята принцеса, нали?"- на последния въпрос обикновено ми се отговаря- "С кайма!", но всичко друго ми се потвърждава на минутата.

# 42
  • Мнения: X
Аз затова задавам по друг начин подобни въпроси- "Аз съм най-хубавата, нали?", "Ти мен най-много ме обичаш, нали?" , " Аз съм твоята принцеса, нали?"- на последния въпрос обикновено ми се отговаря- "С кайма!", но всичко друго ми се потвърждава на минутата.
Ми да, по-добре принцеса с кайма, отколкото торта с орехи.
Моят в ранните години на дружбата ни ми беше казал, че съм като труп и аз ужасно му се разсърдих тогава. Гони ме из целия град да ми обяснява, че се измайтапил, а после ми обясни, че изобщо не ме смята ни най малко за пън и утешително ми сподели,че съм му приличала на анимационна героиня. Тогава си представих нещо такова: , ама бягащо  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 1 291
Реакцията зависи изцяло от това за колко красива се смяташ ти.  За най-красивата в операта ли се смяташ?  Ако да-- ясно, че може да се засегнеш.  Ако не-- защо ти е мъжът ти да те залъгва с празни комплименти?  Това не е ли обидно?

Мен ме радват реалистични комплименти, като "днес си много красива", "с тази рокля си много секси", "ти си по-хубава от еди коя си (е, все пак не когато става дума за някоя двойничка на Баба Яга)"

Тъй като не съм Мис Вселена, нямам нужда мъжа ми да ме лъже, че съм..

Не става въпрос да я залъгва, а да си замълчи, вместо да изтърси потенциална обида. Нали се сещаш - или добро или нищо. Макар, че в случая няма как да знам човека с какви намерения го е казал - може би просто се е помайтапил, или пък неволно го е изтърсил, има много варианти. Simple Smile

# 44
  • Мнения: 0
Аз лично  гледам реалистично на нещата. Може би и малко на шега, но аз се изразявам по-подобен начин. Не мога да кажа че най-хубава е била моята жена в операта при положение че е имало страхотно изглеждащи други жени.  Аз ценя жена си, обичам я, не бих я сменим за никоя от тези жени, но фактите са че има по-красиви, не мога да кажа на черното бяло.  Половинката не се избира само по хубост , факторите са много, знаете много добре. Жена ми е свикнала с този начин на общуване и откровеността ми и предпочита така шеговито от моя страна да бъдат представени нещата.
Crazy Crazy Crazy

Ако го беше написал на немски, щях да реша, че ти си въпросният господин  Wink Той обоснова комплимента си точно по този начин впоследствие- че е реалист и за другите хора едва ли съм била най-хубавата, главната актриса сигурно била по-хубава. Но че той гледал съвкупността от всички фактори по принцип. Болезнено откровен е и по принцип обичам това. Обаче като ми каже "почти най-хубавата" (точно думичката "почти" използва, на немски- "fast die huebscheste") автоматично започвам да си мисля: "Значи не съм достатъчно хубава? Явно е гледал другите през цялото време? Трябвало е повече да се постарая с грима ли? Или е забелязал, че съм се нагласила, но явно каквото и да правя не мога да стана достатъчно красива?". И други глупави женски мисли, които обаче са резултат от чувствата и трудно могат да бъдат контролирани. Особено при сравнително нова връзка.
Ако трябва да го напиша на немски Simple Smile Шегичка! Аз не обичам крайностите, не мога да каже за нищо че е "супер", "най-най" и подобни. Явно с господина имаме сходен по това отношение характер. Чесно да си кажа този начин на мислене ми се наложи от работата и колегите. Работим изключително много и сме педантични до най-малкия детайл(сега съм боничен иначе нямаше да си пишем). Да не би и този господин да има куп неща на главата та затова така ?

Общи условия

Активация на акаунт