Майки на бебета от замразени ембриони

  • 108 657
  • 769
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 862
Зазинка  newsm51 , знам че стават чудеса, и въпреки че доки не беше много окуражена от този трансфер, аз вярвам, че тази Коледа ще се сбъдне и моето Чудо  Praynig Сега се чудя с какво да боря вируса дето ме е тръшнал ... как не можах по - рано да го изкарам  Tired май само парацетамол ми се полага  ooooh!

# 691
  • Мнения: 176
Илита,вземи си осцилококцинум.Позволен е за бременни и малки бебета.Аз давам на Вики профилактично.

# 692
  • Мнения: 1 862
Све ... как не се сетих по-рано   bouquet благодаря ти за напомнянето  Hug Аз питах и в другата тема... ама и тук да ви питам, че всеки път се омешвам, става дума да размера на лигавицата. На прегледа в понеделник на хубаво УЗ беше 9.3 вчера на трансфера, на не толкова добър апарат, според мен,  беше 8.3 ... как ви се вижда, добре ли е  Crazy

# 693
  • София
  • Мнения: 2 367
Здравейте момичета, днес трябваше да бъде трансфера на моите слдоледчета, но за съжаление нито едно не преживя размразяването. Вече незнам какво да мисля и на къде да вървя. Списъка с неуспехите ми стана доста дълъг Cry

# 694
  • София
  • Мнения: 6 302
Криси, прегръщам те, миличка  Hug Много съжалявам. колко замразени имахте? И какво казват ембриолозите и доктора? Не се отчайвай, моля те. И на нашата улица ще изгрее слънце. Само не знам защо трябва да е толкова трудно..... Кураж!

# 695
  • Мнения: 21
Здравейте момичета,не съм влизала много отдавна но сега  искам да споделя с вас най- прекрасната новина в живота си и така да дам надежда на всички на който им предстой замръзен трансфер.На 26.11.09г. се роди моята ледена принцеса Дженна!!!Здрава и красива,3.350кг. 50см.Няма по щастлива от мен!Вярвайте момичета в тези бебета,най важна е вярата, аз лично чаках 1 година почти да се възтановя психически и физически след поредния неуспех,и не съм спирала да вярвам че ще се получи.Прегръщам ви силно всички и ви желая от все сърце успех!

# 696
  • София
  • Мнения: 2 367
Благодаря ти Зази, имахме 4 замразени а 5-ти ден ембриона. Това, което каза ембриоложката е, само 2 са започнали да се възтановяват , но само частично и че това не е достатъчно. С доктора нямах сили да говоря, исках да си тръгна възможно най- бързо. Ще говорим с нея друг път. Много ми накривя наистина, не виждам светлинка в тунела за сега, но каквото сабя покаже  Hug

# 697
  • Мнения: 21
Здавейте момичета,не съм влизала много отдавна но сега се включвам за да сподела с вас най- прекрасната новина в живота ми и така да дам надежда на тези на който им предстой замръзен трансфер.На 26.11.09.г. се роди моята ледена принцеса Дженна!3.350кг.50см. здрава и красива!Няма по щастлива от мен!Момичета ,не спирайте да вярвате,аз лично чаках 1 година да се възтановя психически и физически след поредния неуспех и усложнения  и тогава направих трансфера,не съм спирала да вярвам че ще успея.Прегръщам ви всички и ви желая успех от все сърце!!!

# 698
  • Мнения: 3 988
monna76, да ти е здраво и усмихнато момиченцето. Много красиво име!  Hug Радвайте й се!   bouquet

krisi1812, прегръщам те. Не се отказвай!  spoko

# 699
  • Мнения: 419
Криси, ще стане мила! Не губи надежда!
monna76, честита снежна принцеса! Да ти е жива и здрава!

# 700
  • Мнения: 1 862
Криси  Hug много ми е мъчно ... Не се отказвай!
Мона, честита ти снежинка, и мерси, че сподели   bouquet

# 701
  • Мнения: 176
Криси, гушкам те мила!  Hug Hug Ще стане, няма да губиш кураж!  Praynig

# 702
  • Мнения: 366
добро утро!

Крис, мила  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Няма да се отчайваш миличка, недей.... почини си емоционално и с нови сили догодина пак. Ние всички сме с теб и заедно преживяваме успехите и неуспехите.... Но трябва борбата ти, твоята борба да продължи, защото целия ни живот се свежда до едно - да имаме наследници, нищо друго няма значение. Затова те моля, от цялото си сърце.... почини си, помъчи се преминеш през болката и разочарованието и ............, посрещни празниците и догодина с нови сили .... И нали знаеш, че винаги можеш да разчиташ на нас, ако не друго, поне да те прегърнем виртуално и да ти кажем няколко топли думи.... Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Мома, честито!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Кюбит, затъжила съм се за теб, дори питах в една друга тема за теб  Hug Hug Hug Hug Hug
На всички  Hug Hug Hug Hug Hug
Илита  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Днес много искам smile3524, но ...............
Весел ден на всички!

# 703
  • София
  • Мнения: 2 367
Благодаря ви много момичета за подкрепата  Hug
Мона честито снежно бебенце   bouquet

# 704
  • Мнения: 4 589
Ilitaaa мила и аз бях така преди ЕТ, с хрема, кашлица, пиех осцилококцинум и си правих инхалации с лайка и мед, много помага.
Парацетамол по принцип не е много полезен, но само той е позволен.

Аз даже исках да отложим ЕТ, ама док вика няма да се притесняваш.

Успех

Общи условия

Активация на акаунт