лили иванова

  • 8 025
  • 178
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 517
Не и завиждам. Тя си знае колко и какви лишения е изтърпяла, за да стигне до върха.

Темата започва да прилича на онази: "Коя фолк певица има най-готино излъчване" или нещо подобно беше.
Спирам.

# 16
  • Мнения: 6 155
Дааа, тежко е!
Да живеят хирурзите и лакомията!

Не знаех, че баба лили е била и лакома  Thinking

# 17
  • Мнения: 804
E, това е направо смехотворно!
Какво общо въобще могат да имат колосалния талант на Лили Иванова и която и да е певачка?

ПП: "Един от проблемите на образованието е, че независимо от способността си да четат, някои ученици не умеят да разбират смисъла и вникват в текста, което води до погрешни изводи и съждения. Това е най-страшната форма на неграмотност, която постепенно ни завладява."
Нищо лично!

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 20:56 от Бабилия

# 18
  • Мнения: 1 517
Двете теми имат общо, но то не е таланта на въпросните "героини".
В темата за певачките авторката искаше да обмени мнения с почитателите на попфолка, а вместо това повечето списали там направиха масово оплюване. А темата беше за друго. Тук започва да става същото. Авторката искаше да обмени положителни мнения и впечатлеия за певицата, а аз завих в друга посока.
По това си приличат темите.
А главните героини в тях си приличат по това, че и всички са редовни клиенти на пластичните хирурзи. Раликата е само в таланта (и липсата на такъв).

# 19
  • Мнения: 225
 "И гори в мен красотата ти..
Кратък стих, разкъсван от вятъра...
Напиши върху малки парченца от страх,
как боли самотата от чакане.. " (Кембъл, ти СИ гениален! Ще те помним!)

 Всеки път, когато чуя Лили да пее, минават тръпки по тялото ми. Това ми се е случвало и когато чуя  Боб Марли. Въздейства ми- е меко казано. В главата ми нахлуват мисли... песните на Лили не са за гарнитура на кюфтетата  и боба. Далеч, далеч над битовизмите. Поздрави на всички почитатели на Лили!

# 20
  • Мнения: 7 474
Никога няма да забравя как беше на гости на Драго Чая Sick
 и трябваше да направи закуска, както всеки гост  Laughing
 Беше си донесла машинка и свари яйца  ooooh! ooooh! ooooh!
Страхотен талант, песни, но човекът........

# 21
  • Мнения: 1 517
Страхотен талант, песни, но човекът........

Именно. Хубаво е човек да си дава сметка и за двете неща.
Преди време водих децата на хомеопат - жена. Специалист беше - спор няма. Но като човек - кучка. Вече не ходя при нея.
Бих простила огромното самочувствие без покритие на някоя фолкаджийка - защото 99% от тях са под средното интелектуално ниво, а на един простак няма как да му се сърдиш, че е прост. но Лили...

# 22
  • Мнения: 4 892
Ами на Лили Иванова може да й се иска да направи и повече от сварени яйца за закуска, но може би тя това закусва, понеже пък и няма на кого да прави закуска, най-вероятно не и се налага всеки ден да бърка "хем енд егс"  Crazy

Друго си е да видим циците на София Лорен /която е безкрайно красива и симпатична, де/, но Лили Иванова - не. Все пак е по-дърта от Лорен с няколко месеца....
 
Не можем да приемем, че някоя фолк певица има високо самочувствие, щото е без покритие, понеже повечето пеят фалшиво и винаги на плейбек. Но не можем да приемем, че и Лили Иванова, която полага драконовкси грижи за гласа си и дисциплина и има страхотен глас е с високо самочувствие. А какво можем да приемем?
А дали всъщност е самочувствие или по някакъв начин се опива да се предпазва, да запази личното си пространство, живот.

Много харесвам песните й, възхищавам се на жертвоготовността й, уважавам правото и да пази дистанция. Не ми прави впечатление самочувствието й.

# 23
  • Мнения: 957
Цитат
А дали всъщност е самочувствие или по някакъв начин се опива да се предпазва, да запази личното си пространство, живот.

Наистина може да е така.
Страхотна певица! Но е грешно да съдим каква е като човек, по-скоро като поведение пред камерата. Защото като човек например знам, че Лили спонсорира млади таланти в България. Кой друг го прави? И то не го прави веднъж-дваж, а ежемесечно само за едно дете-талант давала по 400лв. И не е единственото! Нека направим разлика между човекът Лили и поведението и по време на интервюта и предавания. Ако някой е чувал като човек в частния си живот какво е направила - да сподели.

# 24
  • Мнения: 995
Лили Иванова rules!

# 25
  • Мнения: 1 517
Ма нека си се дистанцира бе...всеки има право на личен живот, дори и известните. Дразни ме за друго. Това, че си известен, талантлив и си най-най (а в бг музиката тя е една от най-най) не ти дава правото да се надуваш до безобразие. Исках да кажа, че АЗ не приемам огромното и самочувствие и ми е много анти.
Не знам какъв човек е в ежедневието си, но аз съдя за нея по това, което виждам от екрана. И то ме отвращава. И не приемам, защото се предполага, че тя осъзнава, че хората, които не я познават лично ще съдят за нея само по това, което виждат.
Когато си велик и всички го знаят няма нужда непрекъснато да го натякваш, като същевременно изтъкваш простотията и несъвършенствата на другите. Досадно става.

иначе мога и да я похваля: наше съседско момче е тромпетист. Много добър. Лили го чула на някакъв концерт, била възхитена от изпълнението му, пожелала да се запознае лично с момчето и от признателност му подарила тромпет за няколко хиляди лева (модел, който той нямаше).

# 26
  • Мнения: 4 892
Не бих го нарекла "надуване" поведението на Лили Иванова.
Много силни думи, ДелтОв(И)ца - "отвръщава", не разбирам...

Последна редакция: сб, 15 ное 2008, 11:30 от NinoTino

# 27
  • Мнения: 995
Делтовица, не е само високо самочувствие. Имам приятелка, която работи с нея- жената просто си пести енергията, да си любезен и мил с всички по задължение уморява, а тя не е в първа младост. Вярно, малко е превзета, но й прощавам Wink

# 28
  • Мнения: 1 517
Понеже въпреки отвращението си към човека Лили (от това, което съм виждала на екрана) безкрайно уважавам таланта и и приносът и за културата изчезвам от темата.

Но наистина не я понасям. Анти ми е и толкоз   bouquet

# 29
  • Мнения: 6 155
Ей, това старото поколение - баби, са опасна работа.  ooooh!
Хем оперирани от чувство за хумор, хем свръх нетолерантни към чуждото мнение.
Но пък се чувстват компетентни да раздават квалификации  Tired
Сигурно е от възрастта.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт