Колко тежи бебето?

  • 5 116
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 390
Всяко дете е различно.Не зависи от таблиците и всички останали формули които се чудят от къде да измислят.Всичко е гени и структура.Ако някое дете е с едър кокал и тежи повече,хайде да вземем флекса и да поиздялкаме костите,та да е в тон с таблиците Naughty
Съгласна съм и не се вмания4авам с разни таблици.
Ина4е за протокола Маги се роди 3650, удвои си теглото на 4 и 1/2 месеца. Преди месец беше 10 500.

И аз не смятам 4е таблиците са най /важното , те са според мене средно статисти4ески данни ... ама не казват от коя година, защото ръста на 4ове4еството се удалжава бавно но сигорно...
Ние на 6 мес си удвойхме теглото

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тия таблици не важат за деца, родени с ниско тегло, каквито са моите  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 1 277
Тия таблици не важат за деца, родени с ниско тегло, каквито са моите  Rolling Eyes

Вярно е- нас ни изписаха от болницата на шестия ден с тегло 2210. На 41 дена синът ми вече тежеше 4.050. Още нямаме два месеца, но предполагам, че вече е удвоил теглото си.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 903
И аз мисля, че тези таблици са ориентировъчни. Всичко е наследствено както е казала Биляна, едни натдават повече, други по-малко. Няма значение, само да са ни здрави. 
Иначе за протокола - Силви се роди 3050. Сега е 11 кг.

# 19
  • Мнения: 5 183
И аз мисля, че тези таблици са ориентировъчни. ... едни натдават повече, други по-малко. Няма значение, само да са ни здрави. 
...
Цитат
разбира се 4е това е най-важното - да са здрави4ки и весели душици! Hug

Общи условия

Активация на акаунт