Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-22)

  • 13 917
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 425
Слънчо, само резервация ли ще се прави, без предварителна поръчка?

# 271
  • Мнения: 41
аз съм за подаръци, а които не може без деца да доиде с тях ние които няма да водим децата ще помагаме

# 272
  • Мнения: 369
аз съм за подаръци, а които не може без деца да дойде с тях ние които няма да водим децата ще помагаме
това ми подейства успокояващо Hug

# 273
  • Мнения: 159
 
Слънчо, само резервация ли ще се прави, без предварителна поръчка?
Ако се прави предварителна поръчка, аз няма да идвам, за съжаление ще мога да пия кафе и безалкохолно и нищо за хапване  Sad така че ако е задължителен някакъв минимум на човек ще трябва да откажа.

# 274
  • Мнения: 68
Аз мисля, че е по добре всеки каквото иска да си поръчва,въпроса е да се съберем всички заедно и да си се повеселим малко.После всеки ще хване на някъде и чак догодина ще са всички на линия.

# 275
  • Мнения: 159
buba_85   Peace мисълта ми беше, че Славянски кът е нещо като ресторантче и хората може би ще искат като пазят маса да имат някакъв определен оборот. Мисля, че ако на Слънчо и е удобно нека попита за да сме наясно  Hug

# 276
  • Мнения: 2 425
Аз не знам дали ще идвам и не съм в положение да предявявам претенции, но не мога да кажа от сега, какво ще ми се яде тогава.

# 277
  • Мнения: 728
Slyn4o ще запази маса, пък кой каквото си иска да си поръчва, нали ще е на обед, а не вечерта, на дали ще искат някакъв куверт. Колкото за подаръците, не ми се сърдете но ще цитирам една моя любима героиня: На теория е хубаво, но на практика не го виждам. за 10 лв не може да се вземе нищо, а и ние не се познаваме толкова добре, че да знаеме какво да си вземеме. Никой не знае другия на какви шеги е свикнал и дали ще му "понесе" изненадата. И пак това си е мое мнение.. Незнам.. аз съм по скоро за събирането.

# 278
  • Бургас
  • Мнения: 27
Афродитка,  Hug, много ти се радвам, много си ми позитивна:)
Бубе, аз още преди казах- БЕЗ КУВЕРТИ, съгласна съм с теб! И аз така- вероятно  безкофеиново кафе, натурален сок и ако има бейлис.
За подаръците- СИМВОЛИЧНИ бе, Весе. За веселбата, за да има настроение, може да не са гащи:)..Бъди името си, я какво хубаво име имаш, а си нещо черногледа. Я се похвали, взе ли роклята, пусни снимка:)! Hug

# 279
  • Мнения: 2 425
То ако никой няма да консумира, може и на друго място. Аз например няма да откажа, някоя сладкарница.  eat

# 280
  • Мнения: 159
 Почерпете се за мое здраве- днес остарявам с още една година  Grinning
Честит рожден ден на Мишленце- тя също има празник днес   bouquet

# 281
  • Мнения: 904
                                                                           

                                                                 
  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

     
С ПОЖЕЛАНИЯ ЗА ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ, СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ И МНОГО УСМИВКИ!

# 282
  • Мнения: 582
Честит Рожден Ден, Бубе   bouquet

Ще сляза на обяд в Славянския (аз така или иначе всеки обяд съм си там-правят най-великата пилешка супа  Heart Eyes ) и ще разпитам за всичко-само дано все още има места  Thinking

Приятен ден!

# 283
  • Мнения: 41
Честит празник на всички празнуващи,
на дунав има добра сладкарница но вие кажете за мене е без значение, а за подаръците смятам че всеки може да намери някое по евтино сувенирче а пък може и по нещо за децата я книжка  я някоя дрънкалка, смятам че всеки може сам да прецени и ще стане интересно Но това си е мое мнение

# 284
  • Мнения: 369
Честит рожден ден бубе , пожелавам много здраве , щастие,успехи   и  мноооооооо    хубави моменти с малката (ите) принцеси

Общи условия

Активация на акаунт