винаги ли има зацапване при имплантация

  • 5 613
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 41
Не е задължително да има зацапване.Не се притеснявай, пожелавам ти да е станало чудото!

# 16
  • Мнения: 47
Аз имах съвсем минимално кафеникаво зацапване,но явно не е задължително да го има.Повечето момичета не са имали. Thinking

# 17
  • Мнения: 1 219
не винаги има зацапване.При мен нямаше такова.

# 18
  • Мнения: 2 270
И аз да подкрепя момичетата - зацапването не е задължително и по-скоро е изключение! Peace

# 19
  • Мнения: 36
Здравейте момичета, благодаря ви за отговорите и подкрепата и аз вече мога да се присъединя, че не е задължително. И аз видях  EFP въпреки че все още е бледичка. Благодаря ви че ме поуспокоихте като имах нужда

# 20
  • София
  • Мнения: 1 946
ЧЕСТИТО!!! Желая ти прекрасна лека бременност със здраво бебе на финал!   bouquet

# 21
  • Мнения: 1 001
честито и от мен  bouquet леки 9 и здраво и хубаво бебче на финала

# 22
  • Мнения: 2 270
ЧЕСТИТО  bouquet

# 23
  • Мнения: 5 183
Зацапването изобщо не е задължително.  Peace

И аз така знам.
Дано скоро се похвалиш  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 1 946
Зацапването изобщо не е задължително.  Peace

И аз така знам.
Дано скоро се похвалиш  Hug

Ама тя вече се похвали  Naughty

Здравейте момичета, благодаря ви за отговорите и подкрепата и аз вече мога да се присъединя, че не е задължително. И аз видях  EFP въпреки че все още е бледичка. Благодаря ви че ме поуспокоихте като имах нужда

# 25
  • Мнения: 5 183
Ами страхотно тогава!  Hug
Честито!!!

# 26
  • Мнения: 975
Честито  .Лека бременност. bouquet

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
А в колко ли от случаите "няма зацапване" всъщност жената не е забелязала такова newsm78

# 28
  • Мнения: 2 212
Забележимо е колкото и да е незначително като количество. Поне все пак всяка жена, която очаква, че може да е бременна, би го забелязала. А друг е въпросът, че може да не го свърже с бременност и тогава да не му отдаде такова значение. Но все пак, ако го има, макар и еднократно и минимално, ще се забележи:)

# 29
  • хасково
  • Мнения: 378
Честито,лека бременност! Hug
За зацапването,аз имах даже си беше леко кървене 3-4 дни,което го възприех и като цикъл!

Общи условия

Активация на акаунт