Преглед след мисед аборт

  • 4 623
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 127
В никакъв случай не се отказвайте от лечението. Микоплазмите не са точни гъби, но поразиите
които правят те и др. микроорганизми като папиломавирус, хламидии и пр. са големи.От спонт. аборти, в най- лошите случаи до стерилитет. Изгубих почти година да се лекувам безуспешно от уреяплазма и микоплазма след спонт. аборт. Лекарите казваха така било писано, четох много,
имам събрани статии от доктори- биолози, които много подробно обясняват всичко, няма как да ги публикувам тук, т.к. са мн.големи. Едиствено трябва да се търсят кадърни доктори, какъвто аз намерих след месеци търсене, за да предпишат правилния антибиотик, а не да си правят опити.
Доста се бях"отровила" от антибиотици. В моя случай, както вече писах ми помогна ант."Рулид".
Някой , ако иска имам сканирани 2 по-кратки статии, които мога да пратя на е- мейл.

# 16
  • Мнения: 203
Как се разбира за тези микоплазми можеш ли да внесеш някакво просветление Sela?! ooooh!

# 17
  • Мнения: 1 127
Ами аз нямах никакви оплаквания, освен ерозия на шийката, която в последствие прочетох, че съпътства тези микроорг., по- точно се причинява от тях. И после направих спонт. аборт, тръгнах да търся причината. И общо взето случайно открих, че имам тези 2 вида микроорганизми. Почти сигурно от предната приятелка на мъжа ми, която имала бъбречна недостатъчност с кризи и  с урогенитална инфекция / така пише и в статиите/ - или се предават по полов път или се генерират в хора с проблеми в урогениталния тракт. За най - точно откриване и диагностициране - ДНК *PCR* - изследване. Аз така ги открих случайно, за което не съжалявам, т.к. сигурно щях да продължа с абортите, ако не бяхме се лекували и ДВАМАТА.

# 18
  • Мнения: 220
Момичета дайде ми КАДЪРЕН ГИНЕКОЛОГ, че ми омръзна от тези комерсиални докторчета, само гледат да ти вземат парите.... #2gunfire  аз изгубих вече почти година в лутане тук там,писна ми и всеки път нови гъби си имам, АМАН вече, отрових се от лекарства и нищо, имунната ми система е срината вече от хапове и притеснения. Чувствам се като омагьосана, въртя се в кръг от неприятности  ooooh!

# 19
  • Мнения: 220
Силвана да не си пила МИКОМАХ?

# 20
  • Мнения: 203
Не го помня какво беше довечера като се прибера ще си видя рецептата и ще ти кажа Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 77
Момичета дайде ми КАДЪРЕН ГИНЕКОЛОГ, че ми омръзна от тези комерсиални докторчета, само гледат да ти вземат парите.... #2gunfire  аз изгубих вече почти година в лутане тук там,писна ми и всеки път нови гъби си имам, АМАН вече, отрових се от лекарства и нищо, имунната ми система е срината вече от хапове и притеснения. Чувствам се като омагьосана, въртя се в кръг от неприятности  ooooh!
Аз лично ходя при др. Власова от СВ. Пантелеймон - препоръчана ми беше- много е внимателна и не претупва прегледа  - може спокойно да ходиш там и с направление по здравна каса.

Общи условия

Активация на акаунт