Re: Орифлейм - тема за консултанти 10

  • 21 360
  • 383
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 31
Момичета препоръчайте тоалетно мляко за почистване на грим или всъщност някакви продукти за почистване на грим.  newsm78
лосиона 3 в 1 мисля че беше...зелената опаковка който е, мисля че този каталог е намален Peace
Да точно този лосион си го взех днес, обаче нещо не съм много очарована, то голямо търкане, докато изчистя една спирала (Уондърлаш-страхотна е), та за това се чудих за тоалетно мляко, а лосиона да го ползвам след почистване с тоалетно мляко. До сега ползвах на Essential 3 в 1, но нещо ми се иска да го сменя, докато намеря най-доброто, ако не пак се вращам на него newsm78

# 346
  • Мнения: 9 095
лосион за почистване на грим не се търка! момичета, ще си свалите кожата Crazy напояваш тампона с лосион, слагаш го за 2сек на очите и леко само размазваш, ще видиш колко лесно пада, сложи спирала и пробвай и сподели пак как е, аз същата спирала, с черен молив, сенки, фдт и перли без проблем с 2 тампона ги махам без никакви проблеми от 1год насам, дори винаги си имам един в запас, щото е супер евтин и икономичен Hug

# 347
  • Мнения: 22 867

Аз използвам  гела с Алое, всичко смъква, не люти на очите и не ми изсушава кожата. Страшно съм доволна от него.

# 348
  • Мнения: 2
Отзиви за гела за тяло на Вижънс за звезден блясък.

# 349
  • Мнения: 31
лосион за почистване на грим не се търка! момичета, ще си свалите кожата Crazy напояваш тампона с лосион, слагаш го за 2сек на очите и леко само размазваш, ще видиш колко лесно пада, сложи спирала и пробвай и сподели пак как е, аз същата спирала, с черен молив, сенки, фдт и перли без проблем с 2 тампона ги махам без никакви проблеми от 1год насам, дори винаги си имам един в запас, щото е супер евтин и икономичен Hug
мммм леле tedd благодаря... Утре пак ще пробвам , под търкане не разбирай яко търкане имах впредвид , че не става бързо и заминаха повече от 2 тампона, явно грешката ми е в това че не задържам 2 сек  newsm78
Пак ще споделя, какво съм направила  Blush

# 350
  • Мнения: 9 095
много ще се радвам да чуя какво е станало, наистина логиката на лосионите е точно да оставиш за малко на очите, дето се вика " да омекне " грима Embarassed как обяснявам, дано ме разбираш, наистина лосиона е много добър, поне от моя опит Peace

# 351
  • Мнения: 224
Аз да си споделя впечатленията от Eclat, ароматът е хубав, но изобщо не е толкова наситен и траен, колкото очаквах, определено не ми оправда очакванията, май приключих с парфюмите от Орифлейм. Confused
Черни моносенки - харесват ми определено.  Peace
А също и за кремчето за крака с канела - определено си заслужава!  Flutter  Hug

Иначе да ви питам за следващия каталог очакват ли се такива големи намаления за някои неща както сега за настоящия каталог?  newsm78

# 352
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Момичета препоръчайте тоалетно мляко за почистване на грим или всъщност някакви продукти за почистване на грим.  newsm78
лосиона 3 в 1 мисля че беше...зелената опаковка който е, мисля че този каталог е намален Peace
Да точно този лосион си го взех днес, обаче нещо не съм много очарована, то голямо търкане, докато изчистя една спирала (Уондърлаш-страхотна е), та за това се чудих за тоалетно мляко, а лосиона да го ползвам след почистване с тоалетно мляко. До сега ползвах на Essential 3 в 1, но нещо ми се иска да го сменя, докато намеря най-доброто, ако не пак се вращам на него newsm78

Аз съм доволна от млякото и тоника /2 в 1/ с мед и мляко, но имам за още един път и тази вечер, като си махам грима преди лягане ще замине в коша празната туба. Поръчах си на Оптималс с розовата капачка, който е и утре си го вземам. Иначе имам и още едно половино почистващо мляко. Ето го http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … ;fromWhere=search
На мен ми харесва, но е спряно вече от 1-2 год. gradushka доколкото виждам на аватара ти си около 18 год. Whistling Или може би греша?
Има едно почистващо мляко и тоник 2 в 1 с червена боровинка-то сигурно ще е хубаво, защото чувам много добри неща за крема за лице от серията. Дори и него съм си поръчала и утре си го взимам.  Simple Smile

# 353
  • Мнения: 31
Благодаря за отговорите момичета.  Hug tedd определено тази вечер си почистих грима много по-лесно, по начина както ти ме посъветва Hug  bouquet. По принцип след като си почистя грима със съответния продукт си мия лицето с Почистващия гел "Чаено дърво" - между впрочем от него много съм доволна.
Определено ще си запазя почистващия лосион за водоустойчив грим  Peace

ps а и между другото ivchenceto_91 на 21 съм  По-нататък ще пробвам млякото и тоника /2 в 1/ с мед и мляко  Peace

Оф и сега се ядосвам пак с тези липсващи продукти  #2gunfire - през два часа влизаш и все нещо ще липсва, ама стига вече #Cussing out

# 354
  • Мнения: 3 675
Някоя от вас момичета поръчвала ли е розовия стик за очи от брошурата с намаленията, доволни ли сте от тези стикове? Лесно ли се нанасят?В януарският ги пускат в нова опаковка,исках от там да си взема, но нали знаете как действа женския мозък при вида на намалена стока.........купуваме по няколко неща, някои от които изобщо не използваме или го правим от дъжд на вятър.

# 355
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Благодаря за отговорите момичета.  Hug tedd определено тази вечер си почистих грима много по-лесно, по начина както ти ме посъветва Hug  bouquet. По принцип след като си почистя грима със съответния продукт си мия лицето с Почистващия гел "Чаено дърво" - между впрочем от него много съм доволна.
Определено ще си запазя почистващия лосион за водоустойчив грим  Peace

ps а и между другото ivchenceto_91 на 21 съм  По-нататък ще пробвам млякото и тоника /2 в 1/ с мед и мляко  Peace

Оф и сега се ядосвам пак с тези липсващи продукти  #2gunfire - през два часа влизаш и все нещо ще липсва, ама стига вече #Cussing out

Аз пък нямам проблем за нищо. Поръчвам на една директорка от Стара Загора и пристигат много бързо нещата. Дори, ако искам нещо, а в каталога е на редовна цена в почти всички случаи тя го има намален. Много е точна. Дори не давам пари за каталози. Когато има нов фон дьо тен, крем или парфюм праща мостри. И всеки един ден мога да поръчвам и пристигаг много бързо-за 2,3 дни.

# 356
  • Мнения: 420
така момичета нека споделя и аз,взех си парфюма Екла за нея,но си мислех че си внушавам че не е траен,мислех си че просто свиквам с миризмата,но ясно наистина не е толкова траен... а за Стика за очи,имах лилавия,изобщо не съм доволна събира ми се на гънката на окото,и стои все едно е червило не сенки,от тях не бих повторила..
А да ви питам аз какво мислите за томболата и за наградите,бихте ли се справили всеки месец да имате по 130 точки?  newsm78 аз този месец ги събрах ама за другите не съм сигурна.  Rolling Eyes

# 357
  • Мнения: 13 989
така момичета нека споделя и аз,взех си парфюма Екла за нея,но си мислех че си внушавам че не е траен,мислех си че просто свиквам с миризмата,но ясно наистина не е толкова траен...
Само да коментирам че Екла е тоалетна вода - пише го и в каталога - дори не е парфюмна вода , пък камо ли парфюм. Съоветно няма ка да е много траен ...

# 358
  • Мнения: 9 095
така момичета нека споделя и аз,взех си парфюма Екла за нея,но си мислех че си внушавам че не е траен,мислех си че просто свиквам с миризмата,но ясно наистина не е толкова траен...
Само да коментирам че Екла е тоалетна вода - пише го и в каталога - дори не е парфюмна вода , пък камо ли парфюм. Съоветно няма ка да е много траен ...

съгласна съм, с теб, че е тоалетна вода и няма как да очакваме да е от най- трайните, още повече че е лек аромат, но аз пак съм си доволна и си го ползвам с кеф, точно моя тип е- да не се усеща много, но все пак да е приятен аромат Flutter

Мименце, колкото до точките- програмата е желателна, не задължителна, аз си ги правя по принцип точките и няма да имам проблем, но си мисля че е безмислено да се влагат пари в продукти само и само да се натрупат точките Peace

# 359
  • Мнения: 3 034
съгласна съм с tedd. аз също правя точките, даже много повече, но не бих си купувала разни неща само, за да участвам в някаква томбола.
бих се амбицирала да продавам повече и да ги направя така. Peace

Общи условия

Активация на акаунт