Скоро ще съм щастлива мама, до ДЕКЕМВРИ време не остана!

  • 15 561
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 149
Такава пижамка - гащеризон съм харесала за изписването - екрю с червени бродерии, 12 лв, от магазинче в Люлин 10. Френска е, но имаха само р-р 60, затова поръчах по-малка. За изписването говоря. Peace

Честита дъщеря на Камелия! Да бъде жива и здрава, много красива и с късмет в живота!

# 16
  • Мнения: 20
Честита дъщеря на мама Камелия Много здраве и късмет!

Поли страхотна темичка Simple Smile

# 17
  • Мнения: 399
Честито розово щастие на мама Кмелия! Нека ви носи много радост!!!  Hug

Поли,  bouquet!

# 18
  • Мнения: 5
Честита принцеска Галина на мама и тати! Да е жива, здрава и много послушна!
Аз да се включа по темата за педиатър-за нашата тъпа провинция е малко по-лесно да си намериш лекар, защото са не-повече от 5 добри, и не чак толкова педита. Естествено отзивите за всеки един от тях е противоречива, но нека не забравяме, че след 6 месеца можем да ги сменим. Аз се ориентирах към една лекарка, като най-големия плюс е, че когато отсъства има друга лекарка, която да поема нейните пациенти, а не като други, които дори си изключват телефоните.
Е това е от мен!
Лек и спокоен уикенд!

# 19
  • Мнения: 2 592
Здравейте и от мен  Hug

Да е жива и здрава малката Галина!  Много да радва мама и тати, да бъде едно весело и щастливо дете  newsm44

# 20
  • Мнения: 79
Хоп и аз в новата тема  Mr. Green
Относно комплекта за изписване аз си купих готов комплект, който съдържа боди, ританки, плюшено костюмче, ръкавички, шапка и порт бебе. Много е сладко, но тъй като ми се вижда тъничко си взех и едно малко поларено одеалце в същия цвят, с което мисля да завият бебо и така да го пъхнат в порт бебето  newsm78 То така или иначе нищо не му се вижда  Joy

Миленче, ти май си голям пророк  Joy Я кажи коя ще е следващата мама, че да няма изненадки и да сме подготвени Laughing
Сисето, честит рожден ден на мъжа ти, много да те слуша   bouquet

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 38
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА МАМА КАМИ И НА ТАТКОТО СЪЩО, ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И  МНОГО ДА ВИ РАДВА  smile3525

# 22
  • Мнения: 187
 Joy Joyпророк ама дето не помни името на мамата Joy Joy
то това пророк ли е
за изписването аз си взех готов комплект-вътре има блузка с къс и дълъг ръкав,ританки,панталонки,боди с къс и дълъг ръкав,потниче и гащички(които наистина сякашса излишни),шапка,лигавник.ръкавички,терлички и одеалце.пуларени са,сега ги пера и много ме притеснява да не се завалят,че са такива пухкави и мекички.......

# 23
  • Мнения: 19
Честита малка принцеска на мама Камелия и щастливия татко!
Да расте здрава и много усмихната.
Ние днес си купихме кошарката и спалния комплект към нея. Hug Много съм щастлива, а утре мислим да отидем за количка да решим окончателно и да си я капарираме, ако има - направо ще си я вземем.  bouquet

# 24
  • Мнения: 399
Мамчета,имате много поздрави от Бамби!  Grinning Току-що говорих с нея,бебка е с жълтеничка,която явно е по-силно изразена и са я взели за лъчетерапия.Инче Бамби ми звучеше добре,само малко притеснена,че малката не е при нея! Rolling Eyes Казали са й,че понеделник може би ще ги изпишат и двечките...дано всичко да е наред! Praynig

# 25
  • Мнения: 342
Поли, страхотна както винаги newsm51

Мимина, хайде бе, момиче! Дай да правим организация преди да е паднал снега  Hug

Момичета, някоя от вас насочила ли се е към лекар хомеопат за бебчето?
Аз засега ще заложа на личната ми доки, тя е педиатър, но си мислех евентуално за вариант хомеопат..

# 26
  • Мнения: 399
Поли, страхотна както винаги newsm51

Мимина, хайде бе, момиче! Дай да правим организация преди да е паднал снега  Hug

Момичета, някоя от вас насочила ли се е към лекар хомеопат за бебчето?
Аз засега ще заложа на личната ми доки, тя е педиатър, но си мислех евентуално за вариант хомеопат..
Ох,Йо,тази седмица бях много заета и не можах да намеря време за обещания обяд,но не съм забравила! Wink Какво ще кажеш за утре около 13ч да спретнем една обедна срещичка?  newsm78
Нарочно пиша тук,а не на лични,за да видят и другите варненки! Grinning  Hug
Ако има мераклийки-пишете! Peace

Между другото,Йо,ние с Вени,по-точно децата ни,са при една педиатърка,която е и хомеопат! Peace Та и такива комбинации има! Wink

# 27
  • Мнения: 42
ЧЕСТИТО НА КАМЕЛИЯ И ГОРДИЯ ТАТКО!НЕКА ДА ГИ РАДВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА И ДА РАСТЕ МНОГО ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА! newsm24

Софиянки, няма ли и ние да спретнем някоя срещичка скоро, че време не остана?

# 28
  • Мнения: 386

Софиянки, няма ли и ние да спретнем някоя срещичка скоро, че време не остана?

Аз съм ЗА! На мен ми е удобно почти по всяко време, така че нека другите мами кажат, ако имат претенции.

# 29
  • София
  • Мнения: 308
Здравейте!

Честито на мама Камелия и таткото! Да им е жива и здрава куклата и много да ги радва! И да я слушат Laughing


Поли, Ники  bouquet
За изписването съм взела две неща - едното е като комплект за изписване, но има такъв гащеризон, като този на Елмина и пухено одеало, а другото е комплекче с панталон, боди, жилетка и шапка в бежово и бял. Много са хубави и двете, но реших на изписването да сме с втория комплект, че имам бежов космонавт. Иначе мисля, че няма голям смисал от тези комплекти особено сега зимата, защото каквото и да му облечем отдолу няма да се вижда. Първия комплект съм го взела от Бебелан за 38лв., ако някой друг се интересува и му е близо.

Вчера бях на преглед и всичко е наред. Бебо само се местеше по време на тоновете и акушерката ми премества уреда няколко пъти Laughing Засега всичко върви към нормално раждане, но ще видим. На моето направление за хоспитализация за причина пише - Състояние, присъщо на бременността newsm78. Явно всеки лекар го изписва различно!

Може наистина една среща да спретнем Peace Аз съм ЗА!
Хубав ден от мен!

Общи условия

Активация на акаунт