Скоро ще съм щастлива мама, до ДЕКЕМВРИ време не остана!

  • 15 634
  • 283
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 252
rrhh   на никой няма да е Михаела.Просто преди мислехме Паола с първата буква на свекъра(защото много направи за нас).Обаче...и аз и татко и постоянно викаме Мишето ритка,Мишето прави мексикански вълни и така моят ми вика един ден ,че бебка си била свикнала с името.И от Мишето стана Михаела или Микаела.А за моето име аз лично се дразня защото всеки ми вика както му изнася-Ели,Ленче,Еленче(ходи обяснявай ,че еленчетата са в гората)и ей такива умалителни.Най близките ми викат Льонка и никое от тях не ми се нрави.,,но като цяло не съм привърженик на кръщаването на бебе на някой,освен ако не е защото вие го искате и човека много да е заслужил.

# 211
  • Мнения: 1 542
Честита рожба, Теди! Да расте здрава, палава и отвреме на време послушна малката принцеса! Бързо възстановяване!  bouquet

Анели,  Praynig дано слушка малката кукла и да постои още малко на мама в коремчето!

Шушинка, радвам се, че всичко е наред  Hug

Бг Деси, аз няма да мога да дойда утре на лекцията - ако искаш се представи за мен  Wink (Боряна Шаркова)

rrhh, Габриела е прекрасно име  Peace

Днес бях на консултация - моята сладурка пак се е завъртяла, явно от това са били болките вчера. Не знам докога ще се върти така това дете  ooooh! Има ли друга мама с такова палавниче?
 

# 212
  • Мнения: 616
Габриела е много хубаво име  Peace щом сте си го харесали него така си я кръстете. Около мен се родиха доста бебовци и ги кръстиха я Кристиан, Кристиана и т.н ама аз като съм решила да е това и нищо не може да ме разубеди  Simple Smile


Шуши
радвам се че сте добре  Hug  bouquet почивай си и още малко ще го гушнеш юнака Heart Eyes

# 213
  • Мнения: 1 152
rrhh още не съм казвала на никой как ще кръстя бебка, освен на мъжа ми. Нищо не си пропуснала.  Grinning

Invisible и Кристиан много ми харесва за момче, въпреки че стана много популярно.  Peace


още 20 дни...и тя ще се появи   Grinning

Кой ще се появи?  newsm78

# 214
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Да ви се похваля, днес изпрах дрешките и одеалата! Много хубаво миришат, а като изсъхнат ще ги изгладя и вече спокойно мога до чакам да  настъпи големият момент! Peace

# 215
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
 Laughing Сасано   bouquet Да ти е жива и здрава както и да я кръстиш  Heart Eyes

Invisible shark    Благодаря ви   bouquet!И на мен Кристиан много ми харесва, но около мен това име въобще не се среща  Thinking , така че си до обстановка , среда и пр.

LLBB и ние мислихме ако е на мъжа ми да го изменим малко и да е Микаела  Peace
Не знам мислене и чудене голямо ще падне май  Thinking  Peace

,,но като цяло не съм привърженик на кръщаването на бебе на някой,освен ако не е защото вие го искате и човека много да е заслужил.


Е повече от татито да го е заслужил няма кой друг  Heart Eyes , но все пак е самовлюбено малко  Laughing

Мами Благодаря за подкрепата от името на Анели!Ще й предам всички пожелания  Hug  bouquet

# 216
  • sofia
  • Мнения: 1
Здравейте мамчета!Първо честита рожба на Теди!Абел-много,много newsm10!!!!!!!!А сега да ви се оплача или похваля,малко сам  Shocked.Днес бяхме на ЖК и ми казаха,че шийката ми е изгладена вече,имам 1см.разкритие,коремът ми се е смъкнал,главата на бебка се напипва при прегледа и най-късно до петък трябва да родя!А ако случайно не излезе до тогава ,в понеделник ще я вадят насилствено заради презрялата ми плацента!Ами знам,че рано или късно ще се ражда Laughing,но защо ли така се ошашках сега #Crazy.

# 217
  • Мнения: 781
Честита щерка на мама Теди! Да е здрава и много да ги радва!
    bouquet


Абел, хайде да отсрамиш отбора е първия младеж Simple Smile Стискам палци всичко да мине безпроблемно!  Praynig

Утре ме бройте и мен на лекцията.

# 218
  • София
  • Мнения: 141
rrhh, и на мен името Габриела ми харесва. Важното е и на теб да ти харесва  Simple Smile

Аз пък съм се зачудила - ако се роди на празник, например на Никулден, какво да правя  newsm78 Имаме близки познати, които казват, че в този случай з а д ъ л ж и т е  л н о трябвало да го кръстя на светията. Още повече, че ще носи името на свекърва ми. Но на нас с мъжа ми не ни се иска да го кръстим Никола или Николай. Особено таткото не харесва нито едно от двете имена. Остава да се надявам, че няма да се роди на празник. А от друга страна имен ден и рожден ден на една дата не е добре.

# 219
  • Мнения: 19
Илиянка, стискам палци всичко да мине по вода. Колкото и да се подготвяме за този момент, е нормално да се ошашкаме като съвсем стигнем до него. Hug

# 220
  • Мнения: 3
Честита принцеска на Теди и гордия татко! Много здраве и щастие на цялото семейство!

Декемврйските мъже големи кавалери- ще чакат първо дамите!  hug

Анели,  ще се молим за теб и малакта!  Hug


ABEl- само положителни мисли, спокойствие и едно прекрасно здраво бебче!

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 18:14 от Жени

# 221
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Нормално е накрая да се притесним и шашнем!Успех  Praynig

maigto    bouquet Аз мисля да не се съобразя с празниците.Стара баба ми каза , че като си дойде с името е задължително да го взема под внимание, защото иначе трябвало да правя "курбан " всяка година на тази дата  Thinking.Аз обаче не вярвам не знам защо.А при теб заради свекъра щом е малко по-различна ситуацията!

# 222
  • Мнения: 14
Сайта е така претоварен, че от 2 часа не мога да вляза да честитя на мама Теди сладката кукличка!!!  Жива и здрава, бързо мама да се възстановява и да си гледка златната красавичка

Шушинка добре си се завърнала, още малко и сме в отбора на мамите,..... На Анели стискам палци....
Илиянче, когато - тогава... щом е тръгнала момата няма да връщаме я Hug Hug Всичко ще е наред!!

За сега е това, поздрави и усмивки на всички Laughing

# 223
  • София
  • Мнения: 608
abel - стискам палци всичко да е наред и да се гшкаш скоро малкото си синче!!!!!

Аз бях днес на ЖК, всичко с бебка и ок, с мен - също. Правиха ми запис на тонове - и те са добре. Другият понеделник - пак същото.  Hug

Честити нови бебчета - вече доста станаха  Grinning  Grinning Дано да са здрави и послушни и да нямат много колики.

Аз си избрах Mag England, но без кош за новородено. Харесаха ми дебелите гуми, все пак ще има сяг като разхождаме мъниците. А и не се усеща, че е тежка, защото е с въртящи гуми. Ще видим като я експлоатирам малко  newsm78

Лека вечер и късмет на всички!!!!!!!!

# 224
  • Мнения: 781
Шушинка и Анели, стискам палци и на вас колкото може да задържите бебоците на топличко!  Praynig


Общи условия

Активация на акаунт