Относно билетите на WIZZ

  • 3 379
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 979
Възможно е! Но задължително в чекирания багаж. В ръчния само течности, купени от магазините на летището, до 1 л.
Най-добре провери на сайт ана авиокомпанията, дали няма специфични изисквания на самата компания, но принципът е такъв.

# 16
  • Мнения: 1 572
Лана е права , аз не съм прочела правилно въпроса , извинявай  Embarassed

# 17
  • Мнения: 485
В чекирания багаж може - влачила съм лимончело от Рим. В Милано мъжът ми пробва да мине в ръчния с едно бурканче песто - няма да казвам как реагираха, отиде в кофата.

# 18
  • София
  • Мнения: 9 979
Зависи на какви ще попаднеш, аз съм се качвала с отворено шише вода, и пакет бисквити - вярно с малко дете, но все пак не очаквах да мина, а то никой не напави проблем. НО по принцип, всичко що е храна или пиене само в чекирания багаж. Или купуне от free shops на летището. Тогава няма проблем Simple Smile

# 19
  • Мнения: 198
надявам се авторката на темата да ме извини че ще си задам въпроса тук, но може и на нея да и е от полза. Възможно ли е не в ръчния багаж а в другия да се пренасят хранителни продукти/напр. суджук и пастърма/.
Joy Вчера моя приятелка ми разказваше, как изхвърлили суджука от куфара на сестра й и изрично питали преди това , дали носи луканка Laughing/ в щатите се случва /.А ние я бъзикахме , защо не е казала - това е суджук , не  е луканка Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 9 979
Там режимът е по-особен, имат си цял списък, какво може и какво не да внасяш. Месните продукти май бяха от забранените.

# 21
  • Мнения: 4 784
надявам се авторката на темата да ме извини че ще си задам въпроса тук, но може и на нея да и е от полза. Възможно ли е не в ръчния багаж а в другия да се пренасят хранителни продукти/напр. суджук и пастърма/.
Възможно е, зависи от дестинацията. Ако е за Англия, няма проблем.

# 22
  • Мнения: 1 544
В чекирания багаж съм слагала течности и храна ,но в ръчния ме накараха и 2-те шишета за вида на децата да ги отворя за да се уверят ,че няма нищо вътре,аз си ги носех за да ги напълня с вода след това , другото важно е, в дамската чанта направиха проблем на една жена за несесера за маникюр и тъй като обикновенно там се носи предупреждавам нокторезачки и т.н. в другия багаж слагайте  Peace

# 23
  • Мнения: 212

Възможно е, зависи от дестинацията. Ако е за Англия, няма проблем.
[/quote]
Точно за Англия питам, понеже ще летим в понеделник, а не ми се иска да ги черпя на летището с луканки и суджуци Wink

# 24
  • Мнения: 4 784
Приятно изкарване minion4е ! И да разкажеш после! Simple Smile

# 25
  • Мнения: X
До сега не съм резервирала билет по интернет,та имам въпрос-когато купувате билет от Wizz,отмятате ли графа застраховка или я пропускате?Т.е. възползвате ли се от възможността за застраховка на полета или я считате за излишна?

п.п. прочетох току що в друга тема по моя въпрос,доколкото разбирам,повечето пътуващи пропускат този вид застраховка,но акцентират на здравна такава към застраховател по избор.

Последна редакция: чт, 25 дек 2008, 14:40 от Анонимен

# 26
  • Мнения: 535
Macinka_vn, би ли споделила къде си чела, защото и мен ме интересува всичко свързано с Wizzair   Peace

# 27
  • Мнения: X
Macinka_vn, би ли споделила къде си чела, защото и мен ме интересува всичко свързано с Wizzair   Peace
Пак в този форум,но в друга тема за Wizz,пробвай да ги намериш чрез търсачката,има няколко теми.Тази е едната
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=315225.0

# 28
  • Мнения: 535
Да, намерих ги вече  Embarassed
Благодаря ти много   bouquet

# 29
  • Мнения: 902
надявам се авторката на темата да ме извини че ще си задам въпроса тук, но може и на нея да и е от полза. Възможно ли е не в ръчния багаж а в другия да се пренасят хранителни продукти/напр. суджук и пастърма/.
Възможно е, зависи от дестинацията. Ако е за Англия, няма проблем.
А за Испания( Барселона)? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт