Коледно Варненско Парти -16-ти дюкемврий

  • 12 466
  • 352
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 071
Ще дойда, караоке найт звучи добре

# 16
  • Варна
  • Мнения: 513
Програмата ми е натоварена доста, тва декември не е като другите месеци  Rolling Eyes
Но пък за купон съм винаги готова. Само определете датата и мястото.
За съм и през декември, и през януари и през март! Crazy
Табелки, етикетчета, подаръци (поне Сваровски  Flutter) приемам всякакви.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 518
Хубава е идеята за декемврийски купон, ама да видим всъщност дали ще се класирам - че ще се приберем от Германията чак на 18-ти ooooh! Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 839
ако е без поп-фолк: ИДВАМ! Mr. Green
Айде сега, капризи  Mr. Green

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Запис  Mr. Green!

# 20
  • Мнения: 13 512
ако е без поп-фолк: ИДВАМ! Mr. Green
Айде сега, капризи  Mr. Green
Гвен, без теб ще отидат, да знаеш. Нали разбра в четвъртък как се омаскариха!

# 21
  • Мнения: 376
Пишете ме и мен  Heart Eyes ида по всяко време и всеки месец, бил той декември, януари, март или 'ни  Laughing Бих попяла с риск да разстроя за дълго нечий слух, а кръшна снага ще пол'шна ако се отсрамя, демек замая съзнание с някое и друго питие. За подаръците и късметите съм за, много си ми е мил миналогодишния подарък, въпреки, че щерката го докопва от време на време и проверява, колко е качествена изработката му  Laughing Това са мили спомени, но ако някой толкова се притеснява от тях, може и без......стига да се съберем  Hug Стана дълго, но така се зарадвах, че пак ще има събиране Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 768
Идвам!  Grinning

Обаче да се разберем.
Това детско-юношеско събиране от 18ч миналата година не беше добра идея. В 22ч "купонът" умря и се пръснахме по разни барове и дискотеки.

Да се съберем на място с музика и танци (и аз такова... ако може без фолк), в нормален човешки час. Подаръците не бяха лоша идея, настроние трябва!

# 23
  • Мнения: 830
Тази година няма да пропусна Hug
Ще следя темата за дата и място. Peace

пп.ако искате може на караоке Flutter много хубаво грача  Mr. Green

Последна редакция: нд, 16 ное 2008, 12:15 от BENI MAMA

# 24
  • Мнения: 2 922

Това детско-юношеско събиране от 18ч миналата година не беше добра идея. В 22ч "купонът" умря и се пръснахме по разни барове и дискотеки.

Да се съберем на място с музика и танци (и аз такова... ако може без фолк), в нормален човешки час. Подаръците не бяха лоша идея, настроние трябва!

Да. Подкрепям и за часа, и за подаръците Peace

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ами най-падхадящо виждам един Златен лъв за туй начинание. Някой желаещ да се ангажира с проверка как стоят работите там?
Други оферти?

# 26
  • Мнения: 830
Понеже често ходим там..служебно Crazy
Та искат по 10лв на човек капаро, вход няма и през седмицата работи до полунощ, а събота и неделя май е по по-късно. Peace
По притнцип ми е все тази къде ще се ходи, само да не е чалга щото тогава трябва да пия много  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 300
Ако го направите наистина по коледно време дори аз мога да дотътря мощните си телеса Laughing
Размечтах се нещо, дано наистина да е след софийското, тогава планирам да съм във Варна, много ми се купонясва тая година.

# 28
  • Мнения: 1 290

Дочух туй-онуй за четвъртъка Мондич ...
Някой зафърлили децата си по баби и кършили снаги по .... дискотеки (бих могла много по-цвтно да се изразя ама айде...) и така се отрязали, че чак детски учителки взели да им се привиждат.
И понеже НебЯсната много я бива в такива подстрекателства - да си кажа аз...
Чалгата не ми поняса Sad
Не че на някой ще му запука де, но доктора каза да се пазя от неща отключващи епилепсията ми Wink

Иначе други претенции нямам Wink

Последна редакция: нд, 16 ное 2008, 15:28 от Gvendolin

# 29
  • Мнения: 1 437
няма да пропусна  Hug

Общи условия

Активация на акаунт