Отчет на набор 2003 - 36

  • 11 146
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 530
Добър ден и от мен. Успешна седмица.

# 16
  • Където пожелая
  • Мнения: 270
Здравейте Hug и аз ще надничам при вас.Синът ми е роден 13.03.2003г.

# 17
  • Мнения: 14 133
Здравейте Hug и аз ще надничам при вас.Синът ми е роден 13.03.2003г.
welcome и приятни мигове сред нас!!!  Heart Eyes  bouquet
Как се казва синчето ти?  Wink

# 18
  • Мнения: 7 201
Здравейте Hug и аз ще надничам при вас.Синът ми е роден 13.03.2003г.
Ей супер,и моят Дани е роден на 13.03.2003г. Hug (даже скоро ти мернах лентичката нейде из форума) Добре дошла,а също и на Джуличка!И само приятни неща да споделяте в темичката ни! Peace
Снощи бяхме семейно на РД,вкл. с Дани.Ейй не се спря и за 5 мин. това дете,то не бяха танци,хора,скачане,балони...въобще голям купон. Party Спа като къпан,и буквално,и преносно. Simple Smile


Как се казва синчето ти?  Wink
Чиби,има го в подписа,в лентичката. Wink

# 19
  • Мнения: 14 133
Как се казва синчето ти?  Wink
Чиби,има го в подписа,в лентичката. Wink
ooooh! Голям съм заплес.   Embarassed hahaha Покрай тези очни истории със Сашо, свъсмем съм се ошашкала.  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 1 687
Здравейте. Честит Рожден Ден на патерици на румен.  newsm59
Добре дошли на новите мами и децата.
ДА ви се оплача Вики вчера ми казва : Мамо може ли да те питам нещо но няма да ми се сърдиш. И аз ами казвай. ТЯ ми казва като умреш може ли с тати да си намерим нова мама  #Crazy Толкова лошо се почувствах а баща й като и се размърмори. Милата не знаеше къде се намира. Тези приказки понякога много им влияят. Ох оплаках се. Чиби не се притеснявай ще свикне.
не знам аз ли спа но няма линк към новата тема  Embarassed

# 21
  • Мнения: 14 133
ДА ви се оплача Вики вчера ми казва : Мамо може ли да те питам нещо но няма да ми се сърдиш. И аз ами казвай. ТЯ ми казва като умреш може ли с тати да си намерим нова мама  #Crazy Толкова лошо се почувствах а баща й като и се размърмори. Милата не знаеше къде се намира. Тези приказки понякога много им влияят. Ох оплаках се.
Спокойно.  Heart Eyes Тези дечковци, такива ги изтърсват, понякога.  ooooh!
Едва ли наистина иска да те нарани.   Thinking

# 22
  • Мнения: 1 687
И аз си мисля че не е искала. Тя е толкова чувствителна.  Ние сме постоянно заедно и е много привързана към мен. Понякога се правя че не я чувам или се крия и почти се разплаква докато не ме намери. Но в много приказки има случаи когато майката умира и има мащеха и си мисля че от там тръгват нещата. newsm78 Снощи четохме снежанка и познай какво пишеше пак в нея. Май ще почна да подбирам приказките. Вече са достатъчно големи за да разсъждават върху много неща. Миналата седмица имаха полицай при тях и обяснявал ка се пресича. Сега учи мен.  Joy Тази сутрин тръгнах да пресиам без да спра и така ми се размърмори  Joy Важното е поне че чува. Трябва да вкарам една снимка от корското ми прасенце. Направо ми се дорива в петък дрехите и бяха черни. Пързалят се по пързалка покрита със слана и после се валят в пясъка. Лудост  ooooh!  #Crazy

# 23
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Хубава седмица на всички  Hug

... като умреш може ли с тати да си намерим нова мама  #Crazy Толкова лошо се почувствах  ...

Не го приемай толкова навътре, горкото детенце, сигурно ужасно се е почувствало от вашата реакция, ама и на вас какво ви е било... Едно от приятелчетата на сина ми, момиченце, постоянно говори на майка си за умиране, ако не е и даде нещо (грим, червило, лак) как като умряла майката, щяла да и го остави в наследство  ooooh! Било модерно в детската градина сред момиченцата да си говорят такива неща, ужас. Майката се шокираше в началото, но вече притръпна, дано бързо отмине този период... Определено дечицата не осъзнават напълно смисъла на това което "изръсват".

# 24
  • Мнения: 1 687
Аз нищо не казах. Баща й започна да обяснява. И да и казва повече да не говори такива неща.Аз започнах да обяснявам че само в приказките е нещо нормално а иначе е много тъжно. Моят вуйчо почина преди година и тя беше доста разстроена и го свързва всичко с него. Не знма какво да кажа. И аз си мисля че не го е мислила сериозно, но ме притесни. Ох много модерно ще да е. Маправо не ми се мисли. Няма ли за какво друго да си говорят в градината.  #Crazy  ooooh! Вики не е останала без внимание и минута дори. Постоянно е при мен и правим нещо . Ето няколко наши занимавки. По късно ще ги изстрия че не са за темата  Simple Smile
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=297839

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 12:27 от viki_hrisa

# 25
  • Мнения: 14 133
Вики не е останала без внимание и минута дори. Постоянно е при мен и правим нещо . Ето няколко наши занимавки. По късно ще ги изстрия че не са за темата  Simple Smile
http://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=297839
Не ги трий.  Wink Голяма е сладурана, пу-пу.  Heart Eyes  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 7 673
Влизам да ви се оплаквам.
Тази нощ беше някакъв кошмар при нас.
Бебето плака цяла нощ. Павел се събуди в 3 и искаше да става. Пратих го обратно в леглото. В 6 се върна и се оказа, че е оповръщал цялото легло. Повърнал е 3 пъти последователно. Сега има разстройство и температура като капак. Радослав е супер-нервен.  #Crazy Симеон ми заяви, че вчера и на него му се е гадело. Да видим.  #Crazy

# 27
  • Мнения: 1 687
Мале Ирина аз мисля че ние сме зле. Дано по бързо се оправите. Давай му на съвсем малки глътки вода. Ако можеш му купи свещички Вомакур 40 . Много бързо се оправя от него. Ако не повръща една ампула натриев цитрат  също ще му помогне. Тези мъже бързо да се оправят.  Praynig  Знам какво е , ние миналата седмица бяхме така.  Hug

# 28
  • Мнения: 7 201
Иринче- Hug Стискам палци за бързо оправяне на "малките" ти мъже! Praynig
Аз бих ти препоръчала свещичките Вомитусхил(и за Павчо и за бебето). Peace За баткото,ако се наложи-може и Деган/таблетки.

# 29
  • Мнения: 530
Иринче дано се оправите бързо свещичките vomacur40 и аз ти ги препоръчвам.Мария-Габриела беше така преди две седмици добре че малкия ходи на ясла та на него му се размина.Бързо оздравяване. 

Общи условия

Активация на акаунт