Разходка?

  • 2 778
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Веднага след изписването ни от болницата.  Peace
Няма по-хубаво нещо от разходките и чистия въздух. 5 мин на балкона са хипер недостатъчни.  Wink
Съседката до нас роди преди два месеца, детето още даже и балкон не е видяло  Tired ooooh!

# 16
  • Мнения: 1 546
Веднага след изписването ни от болницата.  Peace
Няма по-хубаво нещо от разходките и чистия въздух.

Друг е въпроса колко чист всъщност е чистия въздух. Wink

Но по темата - излизайте полека лека, обличай добре бебенцето и няма проблеми. Wink

# 17
  • Мнения: 304
щом термометара показва температура над 0 градуса става за разходка Hug

# 18
  • Мнения: 1 219
на 10-тия ден бяхме навън.А на 7-мия ходихме на консултация в болницата и после се прибрахме пеша(около 15 мин.)Ако времето е хубаво няма проблеми да го изкараш.Въпроса е да не дъха вятър.Иначе аз не съм спазвала постепенното изкарване.

# 19
  • Мнения: 4 434
на 20 тия ден го изведох навън Wink

# 20
  • Мнения: 8 999
Ако времето е хубаво /слънчево, не духа вятър и не вали/, още от първия ден.

# 21
  • Мнения: 1 432
Днес беше чуден ден във Варна. Бих го извела вече на разходка ,хубаво облечено и завито.  Peace

# 22
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Моето бебе е пролетно април месец е родена и я изкарах за 1 час на 20тия ден Peace

# 23
  • Мнения: 2 090
Както са ти казали вече-стига да времето да позволява можете спокойно да започнете с разходките.Аз започнах също от 14 ден долу-горе Peace

# 24
  • Мнения: 498
И при двете изчаках да минат 20 дена

# 25
  • София
  • Мнения: 2 734
Родена е февруари,на 14-ия ден я изкарах направо за 2 часа навън.

# 26
  • Мнения: 4 784
Вятър, дъжд, мъгла ако липсват, спокойно можете да се поразходите. Все още не е станало много студено.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 567
Вятър, дъжд, мъгла ако липсват, спокойно можете да се поразходите. Все още не е станало много студено.

 Peace

# 28
  • Мнения: 4 668
Според мен даже си закъсняла с излизането  Simple Smile Имаше толкова хубави слънчеви дни .
Можеш да извеждаш вече бебето за малко навън .
Моят син беше на 5 дни , когато го изведохме с количката .
Баба ми щеше да получи удар като разбра  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 374
Твое решение си е кога ще изкараш бебето.Аз изкарах дъщеря ми на 7 ден направо навън за 20-ина мин.

Общи условия

Активация на акаунт