Отговори
# 15
  • Мнения: 212
Според мен тия които са измислили тая петиция те нещо не са в час и не разбират изобщо за какво става дума. Змиите се хранят с ЖИВИ животни които убиват с отровата си. Така е в природата, така е и в терариума.
Според тия които са пуснали петицията може би трябва да се обяснява на змиите да не убиват толкова жестоко храната си.
Предлагам да пуснем петиция срещу лъвовете в Африка, които оня ден гледах по телевизията, започнаха да ядат една антилопа още докато беше жива. Тя ги гледаше с жални очи а те ядяха от задните й части докато тя агонизираше.
Тази петиция за пореден път доказва че някои хора  съвсем вече са забравили че живеем в реален свят където смъртта не е нито добра, нито лоша а просто един умира за да се нахрани друг с него....

# 16
  • Мнения: 11 004
Силно се съмнявам в този си вид петицията да има ефект, но все пак подписах.
Успех!

# 17
  • Мнения: 4 892
Не съм гледала клиповете, но всичко това е много странно. Първо,  с какво очаквате да се хранят змиите? С пържол ли, или със зарзават? Змиите не ядат мърша, доколкото зная и се хранят с всичко, което могат да погълнат. Второ, кой и как е решил, че собственикът на змиите изпитва наслада от гледката и е с психични отклонения?

Eeee, RadostinaHZ, пак на ново ще се започне. Идете и в другата тема и прочетете, а също така и изгледайте клипчетата. Прочетете по случая.

Отдавна писах, че за мен петициите са "вятър работа", но ме нахокаха. Продължавам да го мисля. Надявам се все пак този човек да си получи наказанието. От кого и как, няма да уточнявам.

Борис, майка Ви и баща Ви да не са братовчеди, първи...

# 18
  • Мнения: 606
Пак ККЗ-та.
Абе вие не сте изроди, защото ядете домашните любимци мъртви ли?
Писна ми от вас.

# 19
  • Мнения: 13
не ми се спори, защото в един друг форум поспорих доста и ми стига за днес  Grinning ще кажа само че за мен има огромна разлика между това да убиеш животно за да се нахраниш поради властващите природни закони и това да го убиеш по мъчителен начин, защото ти е кеф да гледаш как се мъчи. който е видял клиповете знае за какво говоря...
Ами да си храни змията с мишки както е в зоопарка примерно, а не с  домашни ваксинирани животни, които са му поверени.

# 20
  • Мнения: 606
Разбирам.
Яд те е, че ваксината отива фира.
И аз няма да споря с теб.
Въпреки, че ми се спори.

# 21
  • Мнения: 4 892
bibi_82, то и няма смисъл от спор, защото този спор се води в другата тема, разискваща случая. Оставете си петицията, който иска да подпише.
 Peace

 КЕЛЕШ, нещо не Ви е много ясен казуса. Трайте  си тука.

# 22
  • Мнения: 212
Борис, майка Ви и баща Ви да не са братовчеди, първи...

Мисля че не са.
Но ние с теб (колкото и да не ми се иска) може да се окажем някакви, защото съм чувал, че МОЯ баща и ТВОЙТА майка са имали нещо общо навремето...

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Дано да има смисъл, подписах.

# 24
  • Мнения: 13
може ли линк към другата тема? не я намирам

# 25
# 26
  • Мнения: 4 753
Подписах!!!

# 27
  • Мнения: 66

Даже не знам как да го коментирам този изрод! Каквото и да кажа , ще е малко.

# 28
  • Мнения: 6 274
Там, в петицията написах това, което заслужава този изрод!
И на всички, които им се струва нормално това, което се случва на клиповете, ще им кажа следното:
ако наистина смятате това за нормално, може би нещо в мисленето ви не е наред.
И, моля - не ми казвайте как и с какво се хранят лъвовете.  Naughty
Никой не бие масльонки на антилопите, докато умират и никой не си носи домашните любимци, за да бъдат изядени (не, грешна дума използвах) заснети как умират в страшни мъки, докато той се кефи!!!
Е, ако кажете, че това е нормално....

# 29
  • Мнения: 1 144
Нямам думи.

Общи условия

Активация на акаунт