ЛЮЛИНчето чака първия сняг,а мама шие костюмче за маскарад

  • 15 069
  • 275
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 747
 Joy,ако не бях толкова стара,бих се замислила и аз,ама за трето Joy

# 226
  • Мнения: 9 973
кое те притеснява повече-правенето или гледането? newsm78 hahaha

# 227
  • София
  • Мнения: 2 530
Наде, честито, леко бременеене   bouquet.
Зелке, с тоз поздрав и най-вече с тоз мъж – /моята голяма любов/, мога да се замисля и да ти простя  Whistling.

# 228
  • Мнения: 9 973
ако някой ме търси,аз съм на пазара Wink
ТОтивам да ме издуха малко,вятъра

# 229
  • Мнения: 1 027
Живот и здраве края на юни го чакаме. Другата седмица съм на лекар и ще кажа подробности.
Докторката каза, че съм 7 седмица, а на снимката излиза 8 седмица и 3 дни  newsm78 на кое да вярвам?

Стискам палци на бебеправещите  Praynig

# 230
  • София
  • Мнения: 211
Наде, честито! Много се радвам за теб! Лека бременност!
Деси, на вас успешни и приятни опити!  Heart Eyes
Това за работещите, много ме изкефи!!! Много сладко!
Айде хубав уикенд и много поздрави от мен и моята мадама (в мен)!  Hug

# 231
  • София
  • Мнения: 154
Хайде хайде , че да ни направят  Добре дошли в град Люлин  Joy
Много се радвма , че ще имате бебчета  baby_neutral Hug
Аз още се ядосвам заради г-жа Масларова сутринта в предаването за мамите Crossing Arms #2gunfire

# 232
# 233
  • Мнения: 3 011
Надето, честито! Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам и едно прекрасно здраво бебче накрая!
Успех и на всички други бебеправещи. Аз също съм в кюпа, въпреки годинките, така че ще си стискаме палци взаимно. Wink
за заглавие - нямам идеи
Може нещо от сорта "Коледата наближава, люлинчето чака маскарада", ама не си спомням дали не беше предната тема с подобно заглавие. newsm78

# 234
  • София
  • Мнения: 154
Много неща се изказаха , но ме ядоса като заяви след като я попитаха за нещо като коледни надбавки за майките и тя каза да си търсим правата от работодателите , а не само държава да дава Thinking е много дава newsm78
За майките с близнаци не може да е двойно майчинството като сума защото бременноста била една , ами да бременеем по 18 месеца за да не е една  newsm78 #Crazy егати #2gunfire

# 235
  • София
  • Мнения: 747
И квооооо,цяла сутрин само с Деси си пишем,а сега като чухте една добра новина се надпреварвате кой по-напред да пише Crossing Arms,това ли е разковничето,и кво излиза,че всички в темата работят за бебе Laughing,браво,браво,така трябва.
Деси,а тиииииии,тиииии,моето момиче,хубаво си помисли как ще се базикаш с кака си Thinking,много смешно нещо ти стана Whistling,ноооо,ще дойдеш и ти на моята Wink.За новата тема,bifana каза да те подсетя да сложиш линк на първа страница за нещо,ама не помня за какво,защото толкова и я слушам като ми говори Rolling Eyes
Няма какво да и се ядосваш на Масларовската кифла Peace,ще се оправяме кой както може,аз вече не ги гледам новините,защото избеснявам,а нямам нужда от това.На моите години все пак,трябва да се пазя  Wink

# 236
  • София
  • Мнения: 154
Люлинчета чакат маскарада за да видят своята награда  Hug  Joy

# 237
  • София
  • Мнения: 154
Аз вече не искам да слушам никой , то дали нея или в работата резултата е един и същи Crossing Arms Мисех, че съм намерила единствения нормален шеф с грижа за служителите и сега като си търся правата му излезнаха рогата smile3516
Хайде да не развалям хубавото настроение в темичката ни  Hug

# 238
  • София
  • Мнения: 2 440
Мале така като чета май аз съм една от малкото, които не работят за бебе newsm78, а стриктно се пазят. Нещо още не ми стиска да ви кажа ама то дали и кога ще ми дойде музата за ново бебе хич и не се знае. Но от сърце пожелавам успех на всички бебепревещи Hug М/удругото в нашата отчетна вече имаме 4-ри бебенца и още три бременни мацки.

# 239
  • София
  • Мнения: 747
И аз,и аз Laughing мама Мони,няма ли сега да пуснеш една песничка за следобеда,да ни се повдигне настроението?Аз отивам да взема малкия от ясла и пак ще се цопна тук.dqudqe,много добра идея за новата тема Peace

Общи условия

Активация на акаунт