LaRedoute.fr - 89 - Всичко за поръчката!

  • 53 859
  • 978
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 127
Лелее,Танче,ти ме разби с тези 3.500кг за поща,не видя ли някое друго Ларедутско кашонче.Ама си ми комшу  Mr. Green Joy  и аз чакам от 24.10 и освен утре да бягам на поща,че ми се изчака чакалото... Rolling Eyes

# 106
  • София-Младост
  • Мнения: 23 389
Поръчката ми от 16.11. вече е факт, взех я днес от митницата.
Дънките от 3 евро на Актив, не са лоши, но са уголемени, н.174 при същата височина са ми големи...иначе за лятото са идеални, тънки са, все още се чудя дали да не ги продам.
Два пуловера доста коментирани...100% памук, много са хубави. На този деколтето е малко по дълбоко, но не стои грозно, цвят селадон.
Детски,  дънки, хубави, но тънички. Нямат от вътре ластик за регулиране.
Блузка с къс и дълъг ръкав за малкия,  не ги намирам в сайта.
Долен чаршаф с ластик от тази серия...много е хубав, а и ми дойде намален, направо без пари.
И всеизвестният ви тренч р.42/44, ако някой се нуждае нека ми пише.  Wink

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 16:48 от Ала-Бала

# 107
  • София
  • Мнения: 1 231
Поръчката ми от 16.11. вече е факт, взех я днес от митницата.


Откога тези от Ларедут започнаха да правят доставки в рамките на 1 ден  Wink

# 108
  • Мнения: 43
Преди малко незнайно как си блокирах паролата.  newsm78
Имате ли представа дали трябва да пиша на някой или акаунта се разблокира автоматично след известно време?

# 109
  • Мнения: 119
Ала-Бала, кой номер са детските дънки и ако не те затруднявам да дадеш размерите!
  bouquet

# 110
  • София-Младост
  • Мнения: 23 389
Ала-Бала, кой номер са детските дънки и ако не те затруднявам да дадеш размерите!
  bouquet
Номер 94, но ги дадох на сестра ми. Ще я помоля да ги измери и ще ти пиша.

# 111
  • София-Младост
  • Мнения: 23 389
Поръчката ми от 16.11. вече е факт, взех я днес от митницата.


Откога тези от Ларедут започнаха да правят доставки в рамките на 1 ден  Wink
Нали съм с връзки...от 16.10. разбира се... Peace

# 112
  • Мнения: 24
момичета,сложих в кошницата няколко неща   които на следващия ден отваряйки бяха вече без снимка,а ги дава че са налични. посъветвайте ме мога ли да ги поръчам така  Confused

# 113
  • София-Младост
  • Мнения: 23 389
момичета,сложих в кошницата няколко неща   които на следващия ден отваряйки бяха вече без снимка,а ги дава че са налични. посъветвайте ме мога ли да ги поръчам така  Confused
Да.

# 114
  • Мнения: 1 672
ужас това е доста гадна новина  ooooh!

# 115
  • Мнения: 141
Да попитам пак за тази пола отговаря ли си №

# 116
  • Мнения: 765
Момичета, за спортните намарления,които ще са утре да попитам-как става поръчката ?
Като при другите неща ли, само с кода?
Извинете ме, но.... Embarassed

# 117
  • Мнения: 88
Аз само да Ви се похваля набързо Sunglasses .
Днес получих цели 3 поръчки  Grinning
За поща -3.11 и на митница от 15.10 и 20.10 Whistling
Всичко е коментирано - тренчове, олекотени завивки, пуловери.
Получих и от ПУМА - гуменките от 12Е -34номер. Утре р-ри и снимки.
И ако някой желае тренч да пише  Flutter
Пристигнаха ми от двата акаунта по 3 тренча  Peace

# 118
  • Хасково
  • Мнения: 592
Ееее пак ли ги махнаха сандалките на пума че не мога да ги намеря - а пак щях да ги поръчвам

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 4 148
Момичета, срам, несрам, ще ви питам, след новия облик на сайта къде изчезна mes dernie article vu т.е. мястото, където запазваше посетените вече артикули. Омръзна ми да търся едни и същи работи хиляда пъти, а никъде не мога да го открия  Confused

И аз не намирам тази функция вече  Rolling Eyes

#Crazy пак пуснах поръчка...,но обещавам до януарските намаления няма повече.  Stop
Мамите от Пловдив да кажат как върви получаването ,че аз си чакам 4-5 поръчки .Имам и от 31.10. Confused

Миналия четвъртък взех от 02.11, но чакам и от 25.10 още, така че не търсете логика.
И се подготвяйте психически за все по-големи закъснения оттук до към края на февруари  Peace

Общи условия

Активация на акаунт