LaRedoute.fr - 89 - Всичко за поръчката!

  • 53 857
  • 978
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 843
Здравейте,момичета !Получих код за безплатна доставка и си харесах 2 артикула за 12евро общо дали ще ми откажат поръчката?

Не би трябвало да имаш проблеми.

# 136
  • София
  • Мнения: 793
Аз имам - дънките 150 номер, кой тип са в смисъл maigre, normale или ronde? Че аз доста се чудя в това отношение като са юношески  Thinking
Bеbolina1 - аз те разбирам мн добре за какво питаш, но тази опция и аз не я виждам на сайта вече Sad
Нормални са   Peace, относно питането на bebolina1 и на мен ми убягва тая секция - може и да са я махнали...

Искам да попитам за тези дънки-какъв модел са-прави ли са или не?И дълбоки ли са

Ами леко чарлстон са - давах размери на лични, ама ще ги пиша и тук:
талия - 33-34 на мен ми е на около 4-5 пръсто под пъпа, направо си е нормално като за дънки, хич не са дълбоки, чак да се "запашеш с тях" , ханш - около 45, ширина на крачола горе - 27, при коляното - 20, долу - 25. Но тези размери са след еднодневно носене. Доста се отпускат, аз като взех да ги меря, се чудех дали ще успея да ги закопчея, а сега са ми свободни. Нямат еластичност. Моя ханш е около 88-90 - за ориентация. На дължина на мен са ми тъкмо - но ги нося с по-ниска обувка, висока съм долу-горе 153-154 см.
можели линк към сивият пуловер( пред последната снимка)
Ето го - http://www.laredoute.fr/vente-pull-femme-col-u-prix-mini.aspx?pr … tegoryid=22897253
На мен ми е малко странен, доста му е отворено деколтето, а той е тесничък, ама като се има впредвид, че е изкуствен, сигурно ще се развлече....

# 137
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
Здравейте,момичета !Получих код за безплатна доставка и си харесах 2 артикула за 12евро общо дали ще ми откажат поръчката?
Не.

# 138
  • Варна
  • Мнения: 621
момичета искам да ви питам, има ли някакъв срок от получаването на стоката в който може да я върна по причина, че не съм уцелила размера. Ясно че разхода ще е за моя сметка. Бях купила нещо за подарък отдавна и сега се оказва че е голямо

Da, може да се върне нещо, което не ти харесва или не става. Виж в първия пост, Алекс е дала линк към нейния сайт с разяснение относно връщането.

Ясно че може да се върне, но ако поръчката е от преди 3 месеца?! Това ме притеснява ...

# 139
  • Мнения: 4 202
момичета искам да ви питам, има ли някакъв срок от получаването на стоката в който може да я върна по причина, че не съм уцелила размера. Ясно че разхода ще е за моя сметка. Бях купила нещо за подарък отдавна и сега се оказва че е голямо

Da, може да се върне нещо, което не ти харесва или не става. Виж в първия пост, Алекс е дала линк към нейния сайт с разяснение относно връщането.

Ясно че може да се върне, но ако поръчката е от преди 3 месеца?! Това ме притеснява ...


Aaaaмиии  мисля, че можеше да се върнат 2 седмици след получаването, но говоря малко по спомени. Пиши им и ги питай.

# 140
  • Мнения: 24
момичета да помоля за помощ при определяне на мъжките размери на панталони - досега не се осмелявах да поръчам панталон. интересува ме за талия 87 и ханш 97, и за талия 92. благодаря предварително!

# 141
  • Мнения: 2 336
Зарибиха ме яко в този сайт, даже съм направила и поръчка а преди минути с помощта на тази тема си направих и регистрация Hug
Цопвам се и аз при вас  Grinning

# 142
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Ivanichka, а каво ще кажеш за пижамата с колите? Отговаря ли си номера, какво е трикото, става ли за анцунг....

# 143
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Ето реални снимки, на получените днес поръчки. Писала съм малко коментари под снимките. Ако имате допълнителни въпроси  - кажете   bouquet

Аз да те помоля за размери на пижамката 102 - не веднага,когато имаш възможност  Hug

И да питам нещо....кога се получавше автоматичния отговор,писах им днес следобед за липсващата калъфка,но все още нямам отговор  Thinking

# 144
  • sofia
  • Мнения: 176
Ясно. Аз си мислех, че само аз не мога да го открия. Ех, жалко, беше практична функция. Благодаря за отговорите момичета  Hug

# 145
  • Мнения: 4 202

И да питам нещо....кога се получавше автоматичния отговор,писах им днес следобед за липсващата калъфка,но все още нямам отговор  Thinking

Автоматичен отговор се получава някъде до 30 минути.
Аз днес следобед им писах и си получих входящия номер.
Пусни пак писмото  Peace

# 146
  • Burgas
  • Мнения: 201
Привет момичета! ето снимки на "свинското" якенце  Crazy
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8953646
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8953648
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8953649
а това детско якенце дали го е поръчвал някой  http://www.laredoute.fr/vente-parka-bebe-fille-la-redoute-creati … tegoryid=45538941 интересуват ме 81 и 86 размери и дали е дебеличко

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 00:59 от dely

# 147
  • Пловдив
  • Мнения: 685

И да питам нещо....кога се получавше автоматичния отговор,писах им днес следобед за липсващата калъфка,но все още нямам отговор  Thinking

Автоматичен отговор се получава някъде до 30 минути.
Аз днес следобед им писах и си получих входящия номер.
Пусни пак писмото  Peace
благодаря ти....пак ще пробвам  Hug

# 148
  • Мнения: 143
искам да попитам нещо да не съм объркала?Не ми приемат поръчката,изписва ми се:   Suite à un problème technique, veuillez réitérer votre demande.

# 149
  • софия
  • Мнения: 14
Здравейте, мами!МОЛЯ ЗА ПОМОЩ!!!! Praynig
поръчах на мъжо едни дънки ,а те са му ооогроомни...много гадно,защото съм напоръчвала за мен и децата сумаййти неща и всичко ни става точно , на него само едни дънчици и те му огроми-моля помагайте за размера,че ако пак оплескам нещо #2gunfire #2gunfire #2gunfire
направо ще ми секне позаруването baby_neutral baby_neutral :baby_neutral
мъжа ми е сханш-97 талия-93 помагайте Praynig Praynig Praynig
взех му 48 размер,ама са огромни
  Amelly-5
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9340157& … ue&ksource=-1
точно този модел взех на мъжа ми ще ти дам размерите ,ако има още нещо питай
талия-50см.
щанш-60см.
моят мъж си ги хареса ,ама уви...

Общи условия

Активация на акаунт