Отговори
# 270
  • Мнения: 530
 Добро утро
Днес очиките ни са по добре.
Ето ги големите бузкиhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=310137&pid=8998317

# 271
  • София
  • Мнения: 5 756
Мариета,прекрасен е с тези очилца наистина като професорче! Flutter Heart Eyes

Yanakr.,сладур! Hug

Честит празник на всички!

# 272
  • Мнения: 222
Здравейте и от нас!

И Честит Празник!

Мариета
-това е идея за питката. И аз ще взема да спретна една. С очила, без очила, си имаш един истниски сладкиш, много, много сладко момченце!

Днес моето дете малко ме нервира. Рядко се случва, но когато се случи, става много кофти. Аз беснея, той ми прави напук. Дано като се събуди пак да е добричък!

# 273
  • Мнения: 530
Мариетка много е сладък малкия мъж  love001

# 274
  • Мнения: 389
Хари виждам те Laughing

# 275
  • Мнения: 361
Здравейте и от нас!!!

Честит Празник на Всички  bouquet

Ние пак не спахме като хората,явно зъб ще ни излиза.Спи и плаче на сън Tired

Иначе ходухме да се разходим из МОЛ-а.Ивон се набесня доволно,милион пъти се возихме на ескалатора,установихме,че има "луна" на пода в МОЛ-а(отражението на лампите,било "нуна"),купих и страхотна ушанка от магазина на КиК и се прирахме,почти спейки.

Мариетка,ама този мъж голям Бон-Бон HugНаправо си е за някои конкурс,защо не го пратиш Party

Янакр Hug Hug Peace

Отивам и аз да полегна,че нещо от както имаше земетръс,все ме боли главата.Какво е това чудо,незнам newsm78

# 276
  • Враца
  • Мнения: 173
В дупка съм  Tired

# 277
  • Мнения: 660
Здрасти...
Мариета малкия професор е много готин,разсмя ме с тази енциклопедия как я гледа замислено Crazy
Яна много сладки дечица имаш и ти Heart Eyes
Фетица,Димяни сладки ботушки сте взели на вашите момченца,утре и аз ще купувам на Алекс от Скай Сити едни.
Тиги добре завърнала се от Англия  Hug
Гита успех с магазина и да върви добре и много оборот да прави Peace
Сега да питам,понеже прочетох от вас за тази арника против белези,аз преди 1 седмица си ударих жестоко главата в ръба на скрина ни,от което стаба голяма цепка и рана,сега почти заздравя,но гледам,че остава петно,черта по тъмна,та силно се интересувам откъде мога да си го купя и как се приема,колко струва.Също и за този мадеказол ли как беше,дали ще ми помогне да се махне това петно от удара,че направо съм депресирана напоследък.Не стига,че кожата ми ужасно се прецака сега в зимният период все зачервена и белеща се въпреки уж скъпите кремове,нищо не помагат,ами и този белег от тази рана сега,ще се радвам да споделите...
Иначе при нас горе долу вървят нещата,излизаме за по час всеки ден,че иначе лудва.Днес ще ходим до Джъмбо и ще купя подаръка з а томболата на 12 декември на Коледното събиране.. Wink Отивам да се лоправям докато спи,че като стане веднага да яде набързо и да се изтрелваме навън докато е топло,днес духа топъл вятър,много интересно откъде идва Rolling Eyes Mr. Green
Хари каква дупка бе жена и аз така,ама да те питам Embarassed

# 278
  • Мнения: 1 380
Yanakr, голям сладурко е малкият мъж.
Мариета, много му отиват очилата. Дано се оправи оченцето с тях. Peace
Димяни, как още едно момче бре жена!!!А честити ви ботушки.
Права е моята свеки, че Кал за момче е правена!!! #Crazy #Crazy #Crazy
Днес изяде 2 шамара и един ритник в кльощавият задник.Ще ми тича пред колите..... Shocked
Отделно не иска да носи вече памперс гащи и ги набарала, извадила ги от пакета и колкото успяла ги натъпкала в тоалетната чиния, и на всичкото отгоре я гледам как усърдно ги тъпче с четката за кенеф.... ooooh! ooooh! ooooh!
Добре, че не е задръстила тоалетната, че още бой щеше да отнесе.
Ми смях се, hahaha ама после 25 левчета ми отидоха за нов пакет.....а си бях заделила за една блузка.... Crossing Arms
А преди като видех майка да тупа детето си даже само по задника се възмущавах.....е сега и на мен сигурно ми се смеят, ама от думи не се разбира....
Мишо я нарича "Малка ексхибиционистка".Ако можеше все гола щеше се разхожда.....
hari_77,анаморф ква дупка бе жени....аз съм направо в трап, ама гледам да драпам на горе.......
То с тези диванета, не в дупка, ми не знам вече в какво ще влезнем.....

# 279
  • София
  • Мнения: 302
Снощи Билян пак ми вдигна температура, каква е тази работа!? Бяхме на лекар, тя нищо не видя и в понеделник пак ще ходим. Като поисках да го нахраня така се изхрачи и някакви сополи изплю, а не хърка грам. Преди 2 седмици нали пихме АБ точно за този заден ринит който имаме... Абе аман аман...
Димяни хубави ботушки и ние си имаме примиджи пак:) снимка някой път ще ви дам.. Стана му комплектче с руканора ски екипа...
хайде хайде хубав ден и стискайте палци да ми мине леко събота и неделята Simple Smile

# 280
  • Мнения: 1 380
nelinceto хомеопатията много помага при такива проблеми.Кал миналата година беше със стафилококи в носа (зараза от болницата още)и педи беше категорична АБ, но аз давах 10 дни хомеопатия и детето се изчисти.
Влез във здравния и разгледай. Peace

# 281
  • София
  • Мнения: 5 756
Анаморф,приятен пазар! Hug

Гале,що бре жена  Partyпо добре е на днешно време да си мъж Peace за това и искам момченце и да съм си мъжка майка! Flutter Heart EyesСтига трепа момата бре Crazy

Нелинце,дано не вдигате температура повече! Praynig
Вчера гледах в ЦУМ и мислех да взема Примиджи но нямаше негов номер от двата модела които харесах за това си взех Колев,а по принцип забелязах ,че има евтини Примиджи които са си направени в Добрич и скъпи които са в Италия като разликата е по 40,50 лв  Sunglasses и тези евтините не били лоши също гледах ги тук в едни магазин ама колев са 100 пъти по по  Crazy bowuu

# 282
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! ЗДРАВИ СЕМЕЙСТВА И ТОПЛИНА ПОЖЕЛАВАМ В ДЕНЯ НА ХРИСТИЯНСКОТО СЕМЕЙСТВО!

Ще накарам майка ми довечера да замеси питка, че аз не мога да меся. Embarassed
Сладкиш, да не те плаша ама това със събличането не минава. Теди още е така. И го правеше дори когато вкъщи бе 15 градуса. Close Няма спасение, да знаеш. ooooh!
janakr, страхотни са ти децата!  Peace Hug
Мариета, професорът е невероятен.  Peace А очилцата много му отиват, но дано не ги носи дълго. Чудесно момче си имаш!  Peace Hug

# 283
  • Мнения: 1 380
Димяни и аз искам Кал да е момче, ама тя е щира за три момчета..... ooooh! ooooh! ooooh!
Каквото повикало, такова се обадило.
Аз имах в предвид, че щом искаш мъж, значи Райън е много послушен..... Heart Eyes
lulumba ми тя моята тренира на корица на "Плейбой". hahaha

# 284
  • София
  • Мнения: 5 756
Да не ти е У дома ooooh!но въпреки това пак си искам момче! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт