Контракции подготвят мама за среща с ЯНУАРЧЕ най-желана!!!

  • 14 937
  • 272
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 102
Добро утроо, честит ви сняг. При нас е пекнало едно слънце...
Кали, ти пък си еднааа дебелааа, точно бременна хлебарка, ние да му мислим. Яж и не му мисли.
Спокоен ден на всички.   bouquet

# 256
  • Мнения: 36
Здравейте!!! Е и сега ако има такива без коледно настроение направо не знам какво да ви правя  Grinning Честит първи сняг!!! Дано ни донесе само хубави емоции и чистота във всеки един смисъл. Аз продължавам да си имам болки, док ми каза да взема магнерот. След малко отивам да си купя. Дано подейства, че ми е притеснено така.

# 257
  • София
  • Мнения: 3 249
Честит първи сняяяг!!!
Приготвили сме шейната и сме на стартова позиция, само да натрупа малко - от снежеца ах, нас не ни е страх cold
Они, аз съм от малкото, които пазаруват, когато рибата е вече в тигана Wink А и нямам за купуване кой знае колко, че имам доста неща от бате Simple Smile
Кали, аз  пък съм се заканила на домочадието, че докато не стане като снимката една пита, дето се мъчих да правя вчера ще ядат само питки newsm48 Вчерашната не че остана, но ми се оказа голяма тавата и се разляха фигурките...и може би повече маята...Но отказване няма smile3508 Свеки ми се кара, че ще станем всички квадратни rotfImao
За 30-ти нищо не казвам предварително, защото не знам как ще стане гимнастиката с гледането на Хриси newsm78
Ставам, че домакинската работа ме зове smile3511

# 258
  • Мнения: 645
Да се включа и аз!Честит първи сняяяяг!И мен като Алекс ме е обвзело едно коледно новогодишно настроение че си мислех кога ще украсявам елхата hahaha hahaha hahahaама е още много рано JoyЛорини мерси за музикалното кафенце,а Доника с тия питки направо ме разби,сега ще карам свекито или мама да ми месят че аз не мога Laughingче така ми се дояде топла питка с шарена сол LaughingЛек ден тумбачета и много  Hug Hug Hug

# 259
  • София
  • Мнения: 276
честит първи Сняг !!

Искам да поднеса една малка почерпка , че остаряхме с още една година



Преди малко се върнахме от вън със сина ми...поиграхме, поцелихме се с снежни топки...и естественно се намокрихме яко.
Преди години, като че ли не се радвах толкова на снега, ама като гледам детенце в каква еуфория е  #Crazy и толкова се забавляваме заедно навън ...е, аз не на пълен капацитет Confused ама няма как.

Хубав ден ви пожелавам!

# 260
  • Мнения: 52
Момичета, вие тая нощ май не сте спали, А? - ударили сте един лаф...
 Тук още е топло, но на Софиянки - ЧЕСТИТ ПЪРВИ СНЯГ! Ние вчера сложихме зимните гуми, та да идва снега и насам!
Лорини, Много готин ритъм, ще си я сваля тази песничка! newsm44
Тонове не са ми мерили на мен още, в сряда съм на лекар, трябва да си вема болничния и ще видим....
Зозима, гадничко е това със задъхванията - и аз съм така, ама ще траем...

# 261
  • Мнения: 61
Искам да поднеса една малка почерпка , че остаряхме с още една година

Е, бива ли такова отношение!? Не остаряваш, а помъдряваш. А честито!   bouquet

 Тук при нас, направо стана снежна приказка, ама от зловещите, тип "Снежната кралица".

# 262
  • Мнения: 52
Честит рожден ден, Бръм!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 263
  • Мнения: 375
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН БРЪМ!Много здраве и любов и сладко пухкаво бебче!

# 264
  • Мнения: 656
Добро утрооо!!!! Честит първи сняг и от мен!!!!

Лорини, мерси за кайвето Wink

Алекс, ще ти подействат - аз ги пия 3х2 в рамките на 7 дни и после за 14 дни 3х1.  Само че вече лекият режим не ми помага, та минах пак на 3х2... Ама поне действа и се чувствам много добре!  Peace  Не се притеснявай, само с позитивна нагласа  Hug

А за кафенето след лекцията - момичета, няма ли някои от вас с коли да идват? Аз поне засега така си мисля (да не ми мине котка път Wink )  Та поне 3 (макс 4  Laughing) мога да събера при мен... Добре де, ще го измислим  Wink

Да кажа само, че и аз вчера бях на преглед - ама бебето не го гледахме - само мен  Mr. Green Е, мери ми "талията" - 90 см  Joy и нещо друго си измерва там, та каза накрая, че всичко е ок  Simple Smile А на бебчо само сърчицето му чухме... беше толкова хубаво...  Heart Eyes

А за задъхванията - о, да - и при мен е така - едни стълби да кача и едва си поемам дъх вече  Tired ама... кво верно да правим... А - док ми вика да не съм правела резки движения - вие как се справяте с това? Аз щото като се чувствам добре хич не обръщам внимание и 100% не изпълнявам заръките й... Ама пък й разказах как като почна да се обръщам в леглото се почва едно пуфтене и сумтене (ама това само като ме боли коремчето де..) пък тя вика - ми да, ще пуфтиш, ще сумтиш - нека таткото добие поне малка представа какво ти е  hahaha

Бръм, честитооо!!!!   bouquet  Да си жива и здрава!!! Едно здраво и сладко бебоче през януари ти пожелавам!!!   bouquet  Grinning

отивам да правя темата, че съм до под кривата круша  Blush

# 265
  • Мнения: 645
ЧРД БРЪМ!Да си жива,здрава и много щастлива!И януари да дойде най-хубавият подарък!

# 266
  • Ловеч
  • Мнения: 683
 bdbaloni Бръм  bouquet  bouquet  bouquet!!!

# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Ч Р Д Бръм! bdbaloni baloni baloniМного здраве и щастие на теб и семейството ти!Ииииииии.......още малко и най-красивия подарък да се появи!
Лорини-кафенцето беше супер,особенно в комбинация с латиното.......много зареждащо!

# 268
  • София
  • Мнения: 3 249
Бръмче, да си ни жива и здрава миличка!!!  Heart Eyes

ДесиRolling Eyesсориии. То да не мислиш, че аз мога да правя-вчера ми беше сефтето, и се впуснах в една дето е за професионалисти, ама пуста зодия - Овца hahahaТрябва да се науча, амаха

# 269
  • Мнения: 52
Доника, все се каня да ти похваля баткото - много хубаво джудже е!
И браво за упоритодтта! И аз искам да се науча да меся - свекърва ми е голяма майсторица, ама като не ми остава време само давам поръчките Wink!

Общи условия

Активация на акаунт