Любители на котки - тема 15

  • 14 590
  • 305
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 14
 Честит празник  и от мен wild flower  !  party002 newsm24 Бъди много усмихната, щастлива и обичана жена и нека твоето бъдещо слънчице да е здраво и много много да те гушка и целува Laughing
Браво , че сте удържали  - на финалната права сте вече щом сте в 9-я месец newsm10
Само почивка и положителни емоции!!

# 76
  • София
  • Мнения: 1 951
wild flower  ,Честит празник и от мен!Още малко и си на финалната права!!!
Как са другите бременни ,от нашия подфорум,някой има ли връзка  с тях?Стискам паци на всички и да с е похвалите  в най-скоро време  с новите по -пълнения!!!!

# 77
  • DE
  • Мнения: 521
Хубав празник на @->-- wild flower и леко скорошно раждане!

Моето юначе Георги-Филип се появи вчера в 3.50 сутринта - 4425 гр. и 56 см. - готов отгледан, както се казва Simple Smile

Ще се радвам да чуя хубави новини и от Джинджари скоро!

# 78
  • Мнения: 4 116
Сиамче, разкачи как мина! Добре ли си? Очакваме скоро снимки на синчето!

# 79
  • София
  • Мнения: 1 951
 Сиамка ,скъпа ,днес  си мислех за теб!Честит юнак!Да ти е жив  и здрав Георги-Филип!Много здраве и бързо възстановяване!
Джиндж ,как е???

# 80
  • DE
  • Мнения: 521
Благодаря, момичета, всичко мина адски бързо - за 5.30 часа от първите контракции до раждането - младежът ни изненада малко с размерите, видеозонът го показваше по-малък, затова и влязох да раждам по естествен път, ако знаехме колко е голям, щяха да ме срежат. Добре, че акушерката ми е голям професионалист, та успя да ме прекара през цялата процедура, която не беше никак лека. Сега сме още в болницата, утре ще си го водим у дома, да видим как ще се погаждаме. Снимки - след първата му баня, че тук не ги къпят след раждането, още си е с крустички по косичката и не е за показване много Simple Smile

Поздрави от нас   bouquet

# 81
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Сиамка, честито   bouquet
Живи и здрави бъдете!

# 82
  • Мнения: 1 027
Сиамкаааааааааааааа, честитооо!!! Да ви е жив и здрав малкия герой!!! Hug Party   bouquet

# 83
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Честито на Сиамка!   newsm07
И на рожденичката newsm59

Не можах да се сдържа да не ви пусна нещичко от нашето ежедневие:

Това пред паничката с котешка храна трябва да е... ъъъъъ...котка. Няма какво друго да е newsm78. Котките бяха умрели от глад, но заекът най-нахално ги разгони и се намърда на манджата. Чудя се котките ли са вегетарианки, зайо ли е кръвожаден? Накъде върви този свят...Сикозу гледа мръсно отстрани, но не смее да си защити гражданските права hahaha

# 84
  • София
  • Мнения: 39 916
Сиамка да ти е жив и здрав младежът   bouquet

# 85
  • Мнения: 348
Здравейте!
Честито на мамчето и семейството! Да ви е живо и здраво бебенцето и да е все такъв голям юнак!   newsm76

Честито и на рожденичката от мен!   bigdance2
................................................

Коте Найден напредва с лечението, много взе да шава и не мога да му направя хубави снимки.
За проявяващите интерес - днес съм снимала предимно раната, защото е намаляла доста.

http://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=299860

# 86
  • благоевград
  • Мнения: 164
  bouquet Честито беб4е мила май4е , да ти е живо и здраво и мн. да спинка мн. да папка и малко да плаче. Peace

# 87
  • Мнения: 348
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=299860&pid=8797958

Извинявам се,  в предното мнение линкът е погрешен.
Още си търсим стопанин / стопанка.

# 88
  • Мнения: 3 050
white soul дано това сладурче си намери добър стопанин  Hug
Сиамка да ти е живо и здраво бебчето  Hug

# 89
  • Мнения: 1 540
СИАМКА, честито ти бебче! Да сте живи и здрави, малко плачливи и много обичливи  ylinfant smile3504

Общи условия

Активация на акаунт