Любители на котки - тема 15

  • 14 564
  • 305
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Момичета, страхотни нови пухкави попълнения  Hug
Лъки бой е направо като светофар на едната снимка  Laughing

# 61
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Ауу, Мира и Чери са страхотни, също и Лъки Бой Heart Eyes Как зелено му светят очите Party На Кетя пък светят жълто:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8974892
Очакваме коте, на което светят червено и сме готови със светофара hahaha

# 62
  • Мнения: 4 116
Хехех, вие и така ставате за светофар  Laughing
Мира и Чери са просто уникално красиви. И как така си си взела чисто черно и чисто бяло коте  Mr. Green
На Кетя да й изям розовия нос!
А в Лъки бой няма ри някоя изненада  Grinning
Днес пред  детската градина хванах един котак, ама 2 пъти по- голям от Нико. Бял, дебел, огромен, пухен. чудих се 10 минути дали да си го взема у нас.  Сложих го в колата, ма взе да подивява и за да не издере детето го пуснах да си ходи. Явно е бил домашен, но сегурно доста време скита навън. Едното ушо беше цепнато. Доста мръсен, с трънчета по козината, но дебееееел  Heart Eyes
за хапчетата ще пиша утре, че записах името им , ама остана на бележка в колата,  а сега ме мързи да ходя до нея.
ветеринарката каза, че доста хора ги взимали и били свършили в склада. Аз взех последните 17  Sunglasses

# 63
  • Мнения: 14
  Ей,страхотни са Ви письовците! smile3521Аз трябва да прехвърля снимките на моя кот на компа и тогава ще мога да Ви го покажа.Лека вечер от мен 1countingsheep

# 64
  • Мнения: 48
 Simple Smile   добро утро, момичета    Simple Smile

Аз да си призная скоро не съм ви чела, че се появихи при мен едни контракции и се пазех повече, за да вляза в деветия месец поне. Сега съм ОК - искам да кажа, че пак имам контракции, ама поне вече Бебо може да се ражда без да ме стряска, че е рано.

Ах...а днес пък съм подготвила една почерпка, че ставам с една година по-голяма и понеже за мене това е хував ден, то пожелвам ви и за вас да е хубав     bouquet

# 65
  • София
  • Мнения: 39 818
Да си жива и здрава   bouquet И бебо да изчака още малко Simple Smile

# 66
  • Мнения: 4 116
Честит Рожден Ден, wild flower !!! Да си жива и здрава!
Тортата изглежда страшно вкусна!
Лежи и и почивай, за да няма контракции. По- добре е бебо да се роди по- късно.
Макар че,  ще излезе, когато му е писано  Grinning Аз и двата пъти като раждах все беше първата седмица на 9-ти месец, и все се раждаха  с нормално тегло и развитие.
А доктора, който ме прие при последното раждане така ме наплаши. Вика - вие защо сте дошла сега да раждате, едва сте влезли в 9-ти месец, и с тоз малък корем (той не беше малък, ама просто водите ми бяха изтекли) Сега бебето ще е 2 кила и ще  стои в кувиоз един месец.... Аз го гледам, гледам и викам -Ми, докторе, при изтекли води какво да правя, да си стоя вкъщи 3 седмици ли??? А пък после бебето си се роди 3,500, здраво и ни изписаха още на следващия ден  Grinning

# 67
  • София
  • Мнения: 5 750
Честит Рожден ден,много щастие,усмивки и много здраве на теб и бебчо.

По темата за витамините,ние даваме едни витамини на прах SA-134 (може и да бъркам числото,трябва да го проверя в къщи)

# 68
  • Варна
  • Мнения: 25 286
@->-- wild flower,
 
nbirthday

Здраве и любов ти пожелавам!

Винаги да бъдеш в настроение

и да правиш всичко с вдъхновение!

Много радости с бебчо!

# 69
  • Мнения: 1 027
@->-- wild flower, честит рожден ден! Много здраве на теб и близките ти. Леко раждане на едно хубаво и здраво беборанче Simple Smile Hug ПОчивай си повече!

# 70
  • Мнения: 1 540
@->-- wild flower,

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

 newsm59 Tada  ura  Party Time  party023  Gift

# 71
Хей, и от мене поздрави за рождения ден на wild flower   ura  Само хубави емоции ти пожелавам, здрав бебок и много радост вкъщи! Ммм, че вкусна торта!

Едно мерси на mausbeni, ще проверя за такива витаминки при нас, да ги пробваме.

А пък черният котьо е син на бялата ми писанка   Hands Clap Таткото е бял, като мама Мира - същият, само че грамаден и много срамежлив, та го нямаме на снимка  Laughing И се родиха седем котарачета, много бяха сладки, шест бели и наш котьо - черен като дяволче. Просто не можахме да се разделим с него.  Two Hearts

# 72
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Стига бе, направо невероятно Grinning От двама чисто бели родители, черно коте  Party А всъщност Чери е момченце, така ли? Направи ми впечатление, че е по-едър, но името ми звучи като момичешко и се заблудих Crazy
Много поздрави от нашата Кетя на всички Hug
Тук гони сянката на топката по стената, но в последния момент се обърна към мен:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8983617

# 73
  • София
  • Мнения: 5 750

Едно мерси на mausbeni, ще проверя за такива витаминки при нас, да ги пробваме.



Тези ги има само по ветеринарните аптеки,няма ги в обикновен зоомагазин. Но немога да ги намеря в интернет,сигурно бъркам някъде нещо. newsm78

# 74
  • Мнения: 4 116
Витамините на Нико са ПЕТНИЛ, или нещо с подобно звучене  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт