помощ незнам как да постъпя???

  • 1 532
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
 бял човек в някоя частна клиника(Майчин дом Варна например) моля ви посъветвай
Цитат
Иаз родих в аг болницата  падна се др.Цветков много сам доволна не ми взе нито един лев и пак родих като бял 4овек, но ти като имаш излишни пари плащай и раждай в Май4ин дом .А ние 4ерните хора раждаме в Окръжна или аг-то.

# 16
  • Мнения: 727
Мерси много, мили майчета определено започвам да сформирам "някакво" мнение по въпроса .... newsm78

А за това че от мен си зависи раждането...съгласна съм че аз трябва да помагам максимално на лекарския екип или акушерката но КАК след като всичко което знам е на теория   Confused

# 17
  • Мнения: 5 713
Излиза 4е аз съм е*ати балъка дето съм раждала в АГ-то, как съм могла да се набутам при тея " престъпници ". Мисля 4е малко или много си е въпрос и на късмет. Аз съм доволна от моя лекар, който ме изражда. Д-р Георгиев е също добър лекар, май4ето от моята стая беше при него, много е внимателен.

# 18
  • Мнения: 7 821
но КАК след като всичко което знам е на теория   Confused

Като запазиш спокойствие и правиш каквото ти казват!

Леко раждане ти желая, където и да е то  Wink Grinning!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 958
И аз не съм плащала и стотинка! Според мен е въпрос на късмет! Аз раждах в София,  но е хубаво да имаш и резервен план! Ако случиш на екип, който не те удоволетворява се обади на екипа, който майка ти е събрала! Аз бях направила така! Бях се оговорила с един лекар, ако имам проблеми по време на раждането да му се обадя! Слава Богу не ми се наложи, но си имах едно на ум! За ме нпо-неприятно беше, че нямаше свободен анестезиолог и родих без упойка! Е след като родих бях много доволна, че съм спестила 200 лв  Laughing
Не се шашкай и си живей спокойно докато се появи малкия човек (дай Боже живичко и здравичко бебче)!

# 20
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Че има идеален вариант за теб. Можеш да родиш в Майчин дом, като здравната каса ти поеме част от разходите там, по самото раждане без престоя. Така хем вълка сит, хем агнето цяло.  Grinning

# 21
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ами аз пък съм супер доволна от Окръжна Болница. Получих супер обслужване, без да съм плащала нищо. Е, храната не е кой знае какво, но всичко останало е на ниво. Очарована съм! smile3501
Че има идеален вариант за теб. Можеш да родиш в Майчин дом, като здравната каса ти поеме част от разходите там, по самото раждане без престоя. Така хем вълка сит, хем агнето цяло.  Grinning
Въпреки, че съм съгласна с Незито, и аз раждах там и съм доволна в общи линии. Наех си лекарка, от Окръжна, която в последствие не ми взе и стотинка и дойде на раждането ми въпреки, че не беше на работа.

# 22
  • Мнения: 269
Раждах в „Майчин дом” при доц.Янева!
Невероятен професионализъм  и идеални битови условия.Спокойствието, което излъчва обстановката там определено ме зарази и мен, което беше само в моя полза.
При естествено раждане е от изключителна важност да си спокойна и да се довериш на екипа.
Сама прецени къде ще ти е най-спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт