Big Brother 4 - Страсти

  • 40 747
  • 2 904
  •   1
Отговори
# 15
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Запис  Laughing Mr. Green и от мен  Hug Благодаря за кафето   bouquet
Оле, това е добре, че положението е на кантар  Praynig
Започвам с смс-ите на 1722  Whistling и дано довечера народа прогледне и изгони това Филе най-накрая Praynig

# 16
  • Мнения: 126
Положението , е да не ме линчувате обаче е малко на кантар ..... Close ....Коце да си ходи

все пак активноста започва с лайфа така че ....СфИнЬо вън 1742  Mr. Green

Ужасс Twisted Evil тръгвам по стаите на колежките да разказвам за подвизите на свинята и да ги надъхам да пуснат по едно смс-че  bowuu

# 17
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Здравейте, бацки Laughing
Да се запиша и аз.
Продължаваме днес на 1742. Sunglasses

# 18
  • София
  • Мнения: 15 470
Запис  Laughing Mr. Green и от мен  Hug Благодаря за кафето   bouquet
Оле, това е добре, че положението е на кантар  Praynig
Започвам с смс-ите на 1722  Whistling и дано довечера народа прогледне и изгони това Филе най-накрая Praynig
Недей на 17 22 няма такъв номер. А аз за късмет не мога днес да гласувам! Cry

# 19
  • Перник
  • Мнения: 396
На мен ми е чудно нещо друго, не свързано с днешните елиминации. Дали ББ4 наистина ще свърши по-рано от предвиденото, нали ще гонят и понеделник, и четвъртък.
А мислите ли, че Жоро наистина ревнува Таня Crazy

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Днес Филип с багажа и чао...

Макар че имам едни тук предчувствия.. Sad

# 21
  • Мнения: 35
Добро утро и тук

Вместо запис 1742[/glow][/b]

# 22
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
хоп , цоп в новата тема

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Мен много ме е яд, че нищо не дадоха по Нова от изпълненията на Филип. За мен това си е чисто манипулиране на зрителя.  #Cussing out Аз направо ще се гръмна, ако този остане.  #2gunfire

# 24
  • Мнения: 35
Мен много ме е яд, че нищо не дадоха по Нова от изпълненията на Филип. За мен това си е чисто манипулиране на зрителя.  #Cussing out Аз направо ще се гръмна, ако този остане.  #2gunfire


Мисли позитивно може тази вечер да блесне   bouquet

# 25
  • Мнения: 52
Здравейте и от мен момичета  Hug
Много ме радвате с коментарите, че лъскавото най-после е решило да се среше, сега остава само да си изпере дрешките  hahaha
И аз да напомня, номера е 1742  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 35
Лъскавото от чия интелектуалност се оплаква, че нещо не разбрах. Да не е от Денислав, че тя мн го искала доколкото си спомням  newsm78 #2gunfire #Cussing out

# 27
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Запис  Laughing Mr. Green и от мен  Hug Благодаря за кафето   bouquet
Оле, това е добре, че положението е на кантар  Praynig
Започвам с смс-ите на 1722  Whistling и дано довечера народа прогледне и изгони това Филе най-накрая Praynig
Недей на 17 22 няма такъв номер. А аз за късмет не мога днес да гласувам! Cry
Joy hahaha Whistling
Ми така е  Joy който по цяла нощ гледа брадъра и става по обяд без кафе Laughing
Айде тогава на 17 42  bowuu Ще подкрепям Фильо за към Созопол alert newsm49 newsm49 newsm49 newsm49 newsm49  car003 newsm01 newsm49

# 28
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Мен много ме е яд, че нищо не дадоха по Нова от изпълненията на Филип. За мен това си е чисто манипулиране на зрителя.  #Cussing out Аз направо ще се гръмна, ако този остане.  #2gunfire

Спокойно, предполагам ги пазят довечера за лайфа. Peace

# 29
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 242
... А мислите ли, че Жоро наистина ревнува Таня Crazy

Не! По-скоро си мисля, че ревността му е тип "Манол", т.е продиктувана е не толкова от влюбване или някакви други романтични чувства, а по скоро че се появил нов "рибар" с по - добра стръв и шаранките могат на налапат кукичката. Това дето той го споделя пред нея за чувства - изобщо не го вярвам.
 Peace
1742    1742    1742

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 11:49 от Queeny

Общи условия

Активация на акаунт