Big Brother 4 - Страсти

  • 40 767
  • 2 904
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 200
Как може Иванина да е такъв търтей в тази къща. То бива да си мързелив, ама пък чак толкова. Поне от хорски срам да се беше включила, а не да се маже лицето. Толкова е гнусна, че тръпки ме побиват.
Дано всичко което направи Филип онази нощ да го излъчат на лайфа и дано Коцето да има свестен защитник.
1742

# 32
  • Мнения: 35
На мен ми е толкова смешно като се гласят за лайф. Иначе щото никой неги вижда може да не се сресват, къпят, перат и тн Joy hahaha hahaha hahaha

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 036
beky, insideman от вашите клавиатурки в Биг Брадаровите уши.  Peace

# 34
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
добро утро  Hug

# 35
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
На мен ми е толкова смешно като се гласят за лайф. Иначе щото никой неги вижда може да не се сресват, къпят, перат и тн Joy hahaha hahaha hahaha
Kaкто беше казала Зара в ББ1 за една вечер с лайф - "Да се нагласим, че ще ни дават по телевизията". hahaha hahaha

# 36
  • Мнения: 35
Боже бошке лъскавото дава акъли за коси. Говори за достригване линии и други "пийнизи-мийнизи", но не и за сресване и къпане  hahaha

# 37
  • Мнения: 35
На мен ми е толкова смешно като се гласят за лайф. Иначе щото никой неги вижда може да не се сресват, къпят, перат и тн Joy hahaha hahaha hahaha
Kaкто беше казала Зара в ББ1 за една вечер с лайф - "Да се нагласим, че ще ни дават по телевизията". hahaha hahaha

Тя луда работа  newsm78

# 38
  • Мнения: 1 701
Чак сега изчетох предната тема ...
Звездичке, не ми пиши отсъствие! Wink
Все още гледам болни дете, а сутринта, то беше против пускането на нове тема... Simple Smile
Ако знаех, че ти си пуснала, нямаше да кърша хатъра на детето... Wink

Искам Филип да се маха!
Ужасно ме дразни...

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Някой чу ли какво каза Иванина на Марти, кой щял да излеза???
Хахахахахаха, Иванинчитууу на Жорко "Сега, као ти кажа, че почвам да пера....", той няма да и повярва.  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Как само си рови под леглото....

# 40
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Ей тези кадри трябва да ги дадат, как си мирише дрехите и ги хвърля... Голяма мърлячка.  Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick

# 41
  • Мнения: 0
Привет  Hug

Да попитам Иванина изпрали си нещичко поне newsm78

Сега Жоро и помогна да си дигне леглото-представям си каква смрад се носи от там  Sick
Имам чуството ,така като и гледам дрехите ,4е лепкат...

Аз докато попитам и вии сте ми отговорили   bouquet

# 42
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Чак предлага да изпере нещо на Нат.  ooooh!

# 43
  • Мнения: 35
Чак предлага да изпере нещо на Нат.  ooooh!

Иванина на Нат или Нат на Иванина  hahaha

# 44
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 260
Привет  Hug

Да попитам Иванина изпрали си нещичко поне newsm78

Сега Жоро и помогна да си дигне леглото-представям си каква спрад се носи от там  Sick
Имам чуството ,така като и гледам дрехите ,4е лепкат...

Те пак като не са тръгнали .... (имам предвид дрехите) Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт