Помощ педофили!!!!

  • 4 866
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 196
Много сериозно обвинение е това.По какво разбра, че са педофили, а не ексхибиционисти?

# 16
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Първо, какво разбирате под педофил?
За моята приятелка педофил е всеки един мъж, която се усмихне на детето й.
Второ, Младост е твърде голям квартал, в коя точно част си ги видяла тези т.нар. педофили?
В района на Младост1 има един ненормален младеж, който една майка набеди за педофил за това, че седи по пейките на детските площадки. Всъщност не е педофил, просто наистина има психически проблеми, но не е агресивен. Въпросът е до кога?

И вместо да викаш за помощ във форума се обади в полицията.

А, Франческа, знам за кого говориш, но това е просто смешно-той нали седи там с жена ли му е, сестра ли-и дете на около 5-6години?
Те цялото семейство имат някакви отклонения, ама това не ги прави педофили, нали?
Между другото, виждам те често в района на читалището, ама ме е срам да се обадя, да запознаем госпожиците-нали са на една и съща възраст Wink

# 17
  • Мнения: 214
Ок сега ще ви напиша точно какво стана А вие как ще прецените дали са педофили?Може и да са може и да не са?И какво трябва да прави един педофил за да решим ,че е такъв или не е.
Миналият понеделник до училищшто в Младост2 близо до РУМ ходи срещу мен дядка.От далече ще познаете,че не е в ред.Приближава се и пита Какъв пол е детето и на колко години е?....Казах му да се разкара.  Минавам малко по-надолу към 306 и друг дядка с хляб в ръка ме спира да ме пита дали сме си загубили ръкавичките и се смее.На моят отговор НЕ тръгва с нас и пресича с нас!!!!????Набирам съпругат си и чувайки разговорът ни дядката се насочва към друга майка.
Днес отсечката на Кауфланд към паркчето млад мъж висок с нахлупена шапка си говори сам.Хайде този да не е педофил.До мен други жени ходят ,но той минава пред количката обръща се и 3 пъти поглежда малката.След това завива към Кауфланд,но си говореше сам.
За последният ОК,но за другите 2ма????Особено въпросът Какъв пол е детето ви? ме притесни.И как можем да разберем,че не са педофили?

# 18
  • Мнения: 214
Мога да ви кажа Канада какво прави по този въпрос.Може да не е решение,но пак е нещо.На майките се дава карта на града на която са обозначени опасните места и е правено проучване къде се разхождат хората с тези проблеми.Майките избягват тези места.Съответните хора се прибират от съответните служби.После ги пускат пак,но това е друга тема.Все пак там са големи територи...Но това е сериозен проблем и според мен той вече е обхванал и Европа.

# 19
  • Мнения: 2 401
Мацка, не си у ред, или си се поизнервила доста.   Peace

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Виж, това с картографирането е идея! Малко гъстичко ще се получи у нас по твоите критерии, де...

# 21
  • Мнения: 25 633
Боже, само за това ли ги нарочи горките хорица за педофили?  ooooh!
Що не сложиш една табела на количката - "Забранявам на всички мъже да ми поглеждат детето!" и ще си решиш проблема.  Peace

ПП Да те светна, откакто народът масово се снабди с хендс фри, броят на говорещите си сами по улиците рязко скочи.  Wink Laughing

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Гледала си много филми...или просто си изплашена.

# 23
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Миши, съчувствам ти, но имаш грешка в квалификациите. В гугъл има достатъчно информация, що е то педофил, ексхибиционист, човек с ментално увреждане, или пък такъв, с  определена мания или параноя.

# 24
  • Мнения: 2 196
По тая логика и аз съм педофил.
Говоря си сама/како Сийке Laughing/
Радвам се на малки деца...да ида да се гръмна освен. Crazy

# 25
  • Мнения: 1 668
Боже, аз дори се усмихвам на хорските деца, мъжа ми също. Тц-Тц... дали утре няма да има тема и за нас.

# 26
  • Мнения: 25 633
Слава богу, мъжът ми много-много не се вълнува от чуждите деца, ама синът ми обича да ги закача и им се радва. И те обичат да играят с него.
Боже, родила съм педофил!  Shocked
(А и гаджетата му все едни такива..., непълнолетни...  ooooh!)

# 27
  • Мнения: 4 519
Смейте се вий. Аз знаете ли как си изкарах ангелите веднъж, след като мъж вървеше зад мен и си говореше сам, а? Докато разбера, че е с хендсфрий и хихиканията му са обосновани, щях да намокря гащите!  Laughing
Как'Сийке, да си вкараш сина в правия път!  Naughty
Ger4o,  аз даже им подвиквам "Ей, сладур!"  Embarassed
Имам предложение към майките, които прекомерно се страхуват от околните: стойте си вкъщи! Там педофили има само по новините!  Wink

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много често дядовци ни закачат, радват се на децата ми. Около нас живят най-вече възрастни хора. Самотни са, искат да сменят някоя приказка. Колкото баби, толкова и дядовци. Колко пъти са ме питали какво е бебето, колко пъти са ме гонили с изтървана шапка, шише или чорапче...  ooooh!
Трябва да са били педофили.  Tired

# 29
  • Мнения: 25 633
Абе, и вкъщи не е безопасно, да ви кажа. Според статистиките, децата, подложени на блудство в невръстна възраст, са все жертви на роднини и близки...
Даже в учебника по психология за 9-ти клас го пише, вчера синът ми точно това учеше, педофилът му с педофил!

Общи условия

Активация на акаунт