уикенд на планина и бременност

  • 2 642
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 197
Бременността е нормално човешко състояние. Нито си болна, нито чуплива. Разбира се, грижа към себе си е важна, но неща като ходене в планината, разходки, физическа активност, са само за добро.
Много точно казано.
Ако не си имала проблеми със завоите преди не виждам как бременността ще промени това.
Аз лично в 8-мия месец ходих на планина за уикенд-а, а две седмици преди това обикаляхме Витоша по равни пътечки доста време. Но пък аз не съм имала проблеми от рода на прилошаване. А пътуването в кола ми е абсолютно удоволствие. Когато пътувахме докато бях бременна никога не сме спирали по-често. спирахме си за нормалните изпишквания, пиене на кафе и т.н. не повече от 2 пъти на път.

# 16
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Ако се чувстваш добре и бремеността ти протича нормално, почвай да събираш багажа   bouquet и приятно изкарване.

# 17
  • Мнения: 2 090
И на по-голяма височина се качвах, но завоите ми бяха голям проблем.
И на мен така,а иначе никига не ми е било лошо когато пътувам Rolling Eyes.

# 18
  • Мнения: 493
Не е проблем,дори е добре,малко на чист въздух. Peace

# 19
  • Мнения: 1 629
Не е проблем. Чистият въздух ще ти се отрази добре. Не се напрягай много да ходиш обаче, за да не получиш контракции!

# 20
  • Мнения: 4 784
Няма проблем. Стига ти самата да се чувстваш добре.

# 21
  • Мнения: 4 434
няма проблеми,даже супер чистия въздух Wink

# 22
  • Мнения: 4 335
Ако се чувстваш добре,няма никькьв проблем Laughing

# 23
  • Мнения: 255
Не мисля че ще има проблем още повече едва ли ще сте на преходи а само на разходка и релаксираща почивка!Приятно изкарване!!!  bouquet

Само да вметна че и за  двете си бременности разбрах след 11 дневни преходи на Рила а втория път 13 дена на Пирин

# 24
  • Мнения: 174
Ние в деветия месец бяхме тръгнали да се качваме с лифта към Мусала... добре, че се спряхме навреме... акъл! Ама ти защо да не можеш, само да се чувстваш добре и да не се пресилваш  Naughty

# 25
  • Мнения: 447
Аз пък, бременна в края на осми месец си се изтътрих до Мусала. Нищо ми нямаше, чуствах се добре. Ако не ти става лошо от пътуването, другото не мисля, че е проблем :peace.

# 26
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Важното е ти да се чувстваш добре  Peace

# 27
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ако се чувстваш добре, не трябва да има проблем.
Успех и лека почивка!   bouquet

# 28
  • Мнения: 1 554
ако се чувстваш добре,не виждам да има проблем Peace

# 29
  • Мнения: 479
Ако се чувстваш добре и бремеността ти протича нормално, почвай да събираш багажа   bouquet и приятно изкарване.

 Peace

Аз в 8я месец, който се счита за най-рисков, ходих на Банско  Simple Smile Много добре си изкарах и не съм имала никакви проблеми, освен, че често ми си пишкаше  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт