Da kupim li vsichko predi beb4o da se e poqvil?

  • 1 207
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 493
Моят съвет (нямам деца, имам магазин) - направи си разумен списък с най-необходимото и не се изхвърляй. Много хора купуват ненужни неща
Успех и приятно бебегледане   bouquet

 Peace

# 16
  • софия
  • Мнения: 2 140
И аз мисля основните неща да си ги купим предварително.

# 17
  • Мнения: 22 433
Да, аз купих всичко предварително. Изобщо не съжалявам, защото родих в 7ми месец и след това хич не ми беше до пазаруване при тичане до болницата 3пъти на ден.
Страхотно е изживяването и имаш достатъчно време да обиколиш, да разгледаш и избереш най-доброто. ))

# 18
  • Мнения: 367
 Peace Peace PeaceДа,много е хубаво сама да си избереш какво ти харесва,а и не винаги след това имаш време за това,така че действай и леко раждане!!!!!!

# 19
  • Мнения: 24
Ами ти си прицени дали си суеверна,но моят съвет е купи си всичко защото ти сама ще си го избереш,а след раждането няма да ти да ходиш по магазините.Ако търсиш количка пиши ми на майла

# 20
  • Мнения: 4 668
Ние си купихме всичко , от количката и креватчето до козметиката , дрешките и шишетата .
Много добре ми се отрази , че всичко е готово след като си се прибрахме в къщи .  Hug

# 21
  • Мнения: 3 993
Да, да, да!!! Не се колебай изобщо, купувай всичко докато си бременна! После няма да искаш да се отделяш от детето и хич няма да ти е до пазаруване, поне в началото. Абсолютно всичко си приготвих предварително, включително ремонт на детската стая и ново обзавеждане, а това беше мноооого приятно занимание. И като се прибрахме от болницата, у дома всичко ме чакаше ново, чисто, блестящо, цветно...и беше супер готино,че съм така подготвена и единствената ми грижа и мисъл е детето.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт