Помощ!!!

  • 1 698
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
Аз го приех много лично и ме хвана бяс,отчаяние,болка и какво ли още не.Недоумявах и се държах все едно е виновен,все едно нещо нередно се е случило и така той нямаше право на думата. Наговорих му куп причини ( че е за лекар,или не ме харесва,или или или.... ) , това което успя да каже,е че всеки път след първи мисли само да не се получи пак така и това ужасно го притеснява.
Не знам какво е и защо се получава.....Може наистина да сте прави макар,че съм малко объркана....Аз не го карам да правим секс-бебе , а просто да правим секс. Обича много да правим секс в банята, онзи ден след хиляда мърморения влязох в банята и нямаше никакъв проблем. Вечерта си легнахме и нищо не успя да направи......

# 16
  • Мнения: 646
Няма какво да го приемаш лично и да те хваща бяс, напротив опитай се да му помогнеш. Бебеправенето често сасипва секса, но ни мисля ,че това е пробелма при вас. Главният проблем е именно твоята реакция. И защо след акто е станало м банята си решила вечера пак да му се нахвърлиш за да провриш вече нормален ли е?

# 17
  • Мнения: 9 093
Ти обаче с нищо не му помагаш, разбирам го човека че се е спекъл Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 335
Така като те чета ми се струва, че го пресираш ... доста. Проблеми, прегледи, течения ... това не са неща, за които той трябва да е много навътре. Дръж го по-настрана от температури, тестове, овулации, кога ми беше цикъла, кога чакам да ми дойде, сега припишквам теста за ову и пр. Успокойте малко топката, ако ще и това да значи месец - два почивка.
Твърде вероятно е той да усеща, че виждаш предимно спермата му, не него самия. Бъди мила, дори ако пак не се получи. Забрави сръдните и нвъсените погледи; това мувреди повече. Бъди сигурна, че той се чувства дори по-зле от теб след всеки неуспех. Не сте на състезание. Дай му време, подкрепяй го и мисля, че тези "засечки" ще спрат.

# 19
 Здравейте момичета. Да,наистина сега като ви слушам осъзнавам,че и аз имам голяма вина. Но аз изобщо в тези моменти не се замислях,че може да е свързано с бебеправенето тъй като както ви казвам то е вече 8 месец а този проблем е от скоро.И всеки път като се случи оставам все по-разочарована и го показвам ( което явно е грешката ми ). Но поставете се на мое място! Blush
Някой ме пита, защо след като през деня не е имало проблем в банята съм му се нахвърлила и вечерта - отговора е ,че аз не харесвам в банята,правя го там само заради него и не ми харесва. Вечерта си исках на спаляната а се оказа,че не може да стане нищо и от тогава не съм му пускала  #2gunfire. Искрено се надявам да е както казвате ....и причината да е в бебеправенето а не нещо друго..... Cry

# 20
  • Мнения: 1 775
втрещена!, и аз мисля, че мъжът ти подсъзнателно изживява стреса от бебеправенето и това му се отразява. Но дори и да не е това причината, нищо добро няма да постигнеш с твоето държание. Според мен трябва да бъдеш много търпелива, да го подкрепяш и насърчаваш. Силно се надявам това просто да е кофти период и да отмине бързо, в противен случай вероятно ще е нужна консултация със сексолог. Успех ви пожелавам и на двамата. Hug

# 21
  • Мнения: 2 751
Имали сме съшия проблем преди време!
Само не го отблъсквай още повече с разни разпити, обвинения, и "втрещяване"  Peace Точно така направих аз и после горчиво съжалих  Hug
Проблемът се превърна в проблемище  Rolling Eyes
Е, оправихме се, но оттогава знам, че мъжът ми е бая чувствителен, не му личи видимо, но там-долу няма как да го скрие  Hug

Не обръщай внимание (което е почти невъзможно, но се насили Peace)
Успех!

Борихме се с този проблем доста дълго, та ако мога с нещо да помогна на лични...  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 792
Според мен може и да не е само от бебеправенето,понякога подсъзнателно се получава една апатия към леглото в което спи двойката и това се отразява на секцулания им живот.Ти сама казваш че в банята няма проблем,може би просто това е една лампичка която алармира,че трябва малко да промените нещата в сексуален аспект.Това не означава че партньора ти не те обича или харесва.Опитайте се да разнообразите секуалните си отношения.Семейния живот ни предлага какви ли не моменти и изненади.Но просто е много важно към всичко да подхождате като големи зрели хора изпълнени с любо и търпение един към друг и нещата ще се наредят.Не искай чудеса от първия път,но всичко на 50% зависи от теб.Успех

# 23
  • Мнения: 1 699
Втрещена според мен изобщо не е причина бебправенето .Като ти чета постовете и чак ми става жал за мъжа ти.Извинявай но според мен си подходила абсолютно погрешно след първия път като се е случило.Казваш че си била бясна че си се ядосала и  явно си му го показала .Ти си си помислила че той не те желае вече, но според мен ти доста си го цапардосала като едвали не си му показала че не е пълноценен с тези твои втрещявания след случилото се.Мъжете се правят видимо на много силни но всъщност голяма част от тях са доста чувствителни и държат повечето неща в себе си.Според мен проблема е че след случката ти си го стреснала и сега той наистина изпитва страх от следващ неуспех.Трябвало е да подходиш по-мило.Да му покажеш че случилото се не е фатално и не значи че мъжа ти има ПРОБЛЕМ.В противен случай доста му нараняваш егото,и той започва да се чувства непълноценен и винаги по време на секс ще се сеща за това.Мушмурок е много права като казва че това е най-вероятно лампичка която ви подсказва че трябва да разнообразите секса PeaceВдигни му самочувствието в най-неочаквания за него моментАко щеш дори и докато вечеряте на масата дет се вика.Прави нещата спонтанно и неочаквано и без да имаш съмнения "че ще  си свърши работата" , защото най-вероятно и той усеща твоите опасения и се получава обратния ефект.
Мила всичко е в главата  Peace Успех и пиши после как си го изкушила  Flutter Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 294
Дайте си почивка , и аз съм на мнение че не е о бебеправенето , след като казваш че е отскоро , разнообразете малко , ако трябва заминете някъде на почивка , но в никакъв случай не му се сърди , мъжката психика на тази тема е много крехка и може да я увредиш трайно , ако не подходиш правилно . Подходи към проблема с разбиране , говори му че ти го обичаш въпреки всичко , но имай предвид че този проблем не се решава от раз , ще ви трябва време .
 Подкрепям и казаното от Мушморок , може и спалнята да го подтиска по някакъв начин , от нещо казано или направено , има нещо в главата му , което ти незнаеш , но с търпение може да стигнеш до отговора . Успех и имай търпение  Peace

Общи условия

Активация на акаунт