® E-bay - тема 17

  • 29 887
  • 798
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 650
еее чак толкоз
нема вибратор за 400 еуро
 Joy

# 736
  • Мнения: 1 685
Направих грешка да поръчам нещо от  немския ебей, тия мълчът здраво, платих си с PP и сега ми идва нещо на немски, но думички като
KONTO и IBAN ми звучат мноооо зле


 Crossing ArmsЕ ти пък къде отиде та се навря в немския след всички псувни дето отнесоха тука Twisted Evil
Между другото аз сега чакам едно мъжко яке Адидас от там-имаше си нормален шипинг/представете си ooooh!/ и пише че изпраща с ДЧЛ.За сефте ще ми е от там/като изключим одисеята с лятната чанта Mr. Green/

# 737
  • Мнения: 1 650
ми само там имаше това което ми трябва
най-много да съм вътре с едни 400 еуро ако не дойде пратката преди празниците

# 738
  • Мнения: 1 140
еее чак толкоз
нема вибратор за 400 еуро
 Joy
А, няма!  Thinking Ти търси ли?  Joy

# 739
  • Мнения: 251
Имам следното питане:Уточнихме пощенските с един продавач,ама......нещо проспах наддаването,не помня вече причината.
Та пак е пуснато за продажба,и въпроса ми е-ако го спечеля може ли продавача да ми излезе с номера,че пощенските са се отнасяли за предишния търг,и да ми ги качи двойно...тройно...? Ще мога ли да откажа покупката,защото няма да си заслужава вече?newsm78

# 740
  • Мнения: 4 223
Имам следното питане:Уточнихме пощенските с един продавач,ама......нещо проспах наддаването,не помня вече причината.
Та пак е пуснато за продажба,и въпроса ми е-ако го спечеля може ли продавача да ми излезе с номера,че пощенските са се отнасяли за предишния търг,и да ми ги качи двойно...тройно...? Ще мога ли да откажа покупката,защото няма да си заслужава вече?newsm78

Нали имаш е-мейлите. Ако го направи му припомни.

# 741
  • Варна
  • Мнения: 5 592
Имам следното питане:Уточнихме пощенските с един продавач,ама......нещо проспах наддаването,не помня вече причината.
Та пак е пуснато за продажба,и въпроса ми е-ако го спечеля може ли продавача да ми излезе с номера,че пощенските са се отнасяли за предишния търг,и да ми ги качи двойно...тройно...? Ще мога ли да откажа покупката,защото няма да си заслужава вече?newsm78
И на мен ми се е случвало да не успея за търга на нещо, за което имам дадена доставка. После като го спечелих писах и ми го пратиха на уговорената вече цена.

# 742
  • Мнения: 1 030
Веднъж една продавачка беше писала много нисък шипинг до БГ в обявата, като го спечелих - ми изпрати инвойс с по-висок, аз й писах, че е писала по-малък и коригира инвойса. Макар че шипинга в действителност беше с почти 2 паунда повече, отколкото ми взе

# 743
  • Мнения: 3 219
Ха, и аз предната седмица имах такъв случай. Беше посочила 1лира за шипинг за една блузка, при което аз ей Shockedочи, спечелих я. Получавам инвойс-посочен шипинг 1.50. Не съм за половин лира, но въпроса е принципен Wink. Писах и да коригира   инвойса, като посочих, че в обявата пише 1лира. Коригира го и и платих. Обаче още блузата не е пристигнала, но вероятно шипинга ще е около 2лири си мисля, блузата е тийнейджърска, но е от тънко трико.

# 744
  • Мнения: 77
Какъв е максималния брой за изпращане на съобщения ...изписва ми че съм надвишила максимума?  newsm78

# 745
  • Мнения: 1 140
Зависи какъв ти е рейтингът. Ако си нова, мисля че бяха 10 на ден.... а може би 20  newsm78 - не съм сигурна колко са точно, но съм сигурна, че е на ден, така че може да си зададеш въпроса утре.

# 746
  • Мнения: 77
Дайте съвет в кой ибей да продам малко детски дрехи .. в немския или английския?

# 747
  • Мнения: 3 219
В който знаеш по-добре езика според мен Peace. А, и повечето немци не ползват Пей Пал.

# 748
  • Мнения: 251
Stryper,Despina   bouquet

Какъв е максималния брой за изпращане на съобщения ...изписва ми че съм надвишила максимума?  newsm78
Аз нямам все още оценка-водя се новобранец и мога да задам само 4 за 24 часа Sad

# 749
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Дайте съвет в кой ибей да продам малко детски дрехи .. в немския или английския?
в българския Продавалник

Общи условия

Активация на акаунт