Отговори
# 255
  • Мнения: 2
Честита дъщеричка на мама Финети, да е жива и драва и да я радва много!

Ками, добре дошла отново при нас, приятни занимания с кукличката!   bouquet

Харемче, прегръщам те силно и мисля за теб - не че това може да помогне, но да знаеш, че сме на линия винаги, когато искаш да споделиш мъката си, а дай, Боже, скоро и нови радости!  Hug

maiski, шапка ти свалям, много си смела! Стискам палци всичко да мине безпроблемно, а изненадата наистина си я бива Simple Smile

# 256
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Много мило ми става като гледам колко бебенца има вече.А как преди няколко месеца се притеснявахме за нещата,съпътсващи бременностите ни и тръпнехме в очакване на новите членове,които ще присъстват в живота ни.А вече плодовете на любовта са вече налице.Мъчно ми е,че не съм една от тези-щастливо приключили бременности,но...така е рекъл Господ.Радвам се,че сте добре.Това,че не пиша не значи,че не ви чета-напротив.Всяка вечер ви чета и....плача,защото ми става много мъчно.Болката все още е почти непоносима.Когато погледна дрешките за изписване,които бяхме купили имам чувството,че ще полудея от болката,която усещам в душата и сърцето си.Много ми липсва детенцето ми...страшно много. smile3518
Извинявам се,че ви натоварвам с проблеми,от които нямате нужда в момента,но вие сте единствените хора,на които мога да споделя болката си.
newsm45 И аз все още се чувствам така, въпреки че отново чакаме бебче никога нямя да забравя първото си бебче

# 257
  • Мнения: 781
Честито на мама Финети! Да е жива и здрава малката Роси!


Диво цвете, честит празник на теб! много късмет и здраво бебче съвсем скоро!  bouquet

# 258
  • Мнения: 781
Харем, прегръщам те!  Hug

# 259
  • Мнения: 386
 Честито на рожденничките! Нека получат най-хубавите си подаръци- здрави и пухкави бебоци!  newsm67

Честито на мама Финети! Нека да расте Росица здрава и красива!  smile3504

Аз да ви се похваля- купихме си днес легълце. Сега татенцето се поти да го зглобява pironi , а аз стоя от страни и  Whistling  

Пазете се мами, и само хубави новини!

Нещо интересно от лекцията днес в ЦУМ?


# 260
  • Мнения: 688
Всяка вечер ви чета и....плача,защото ми става много мъчно.Болката все още е почти непоносима.Когато погледна дрешките за изписване,които бяхме купили имам чувството,че ще полудея от болката,която усещам в душата и сърцето си.Много ми липсва детенцето ми...страшно много. smile3518
Извинявам се,че ви натоварвам с проблеми,от които нямате нужда в момента,но вие сте единствените хора,на които мога да споделя болката си.
Харемче, изобщо не ни натоварваш, ние се радваме че се обаждаш и ни чувстваш така близки за да споделиш огромната си мъка. Никой не може да те успокои с думи сега - мъката е голяма, няма по-голяма болка от това да загубиш детенце, на никому да не се случва  Praynig  Praynig  Praynig
А дрешките за изписването - не им плачи, защото те си чакат бебенцето, което много скоро ще се появи в коремчето ти и което ще израстне там докато се роди живо и здраво и този път няма да има притеснения и тревоги - вярвай  Hug
А и като стане това да не забравиш да ни се похвалиш миличка, ние ще чакаме да споделиш и радостите си Simple Smile

# 261
  • Мнения: 187
Харем,  Cry Hug

# 262
  • Мнения: 2 149
Харем, наистина не знам точно какво да ти напиша! Hug Много е мъчно, че се случват такива неща. Имаме една майка, с която се виждаме в градинката, когато извеждаме децата. Трябваше да има бебе заедно с мен /с Тони/, обаче в 8 месец го загубила. Вече си има бебе, което е на годинка и нещо, така че исках да ти кажа - всичко отминава, боли да, но има слънце след всеки дъжд! Вярвай, че ще имате още едно бебе и че ще видиш отново щастието да гушкаш малко вързопче!
Стискам палци всички да имат само добри новини от тук насетне!

Честито на Финети! Да й е жива и здрава малката Роси!  bouquet

# 263
  • Мнения: 773
Заспала работа. smile3555
Диво цвете smile3525 newsm59 Пожелавам ти усмивката да не слиза от лицето ти и всички хубави неща, които си пожелаеш да се изпълнят.
 nbirthday Tada nbirthday  ura nbirthday

# 264
  • Мнения: 86
Ех, ама слънчице е изгряло   grinning039. Престраших се да сляза до магазина и не ми се прибираше, но корема веднага стана камък и хайде пак в леглото. Искам навъъъъъън!!!!!!! Много ми е скучно сама у нас. И мръсните прозорци в кухнята са ми като пирони в очите, може да повикам мама да ги изчисти. Ама ми е неудобно да дойде да ми чисти жената.

Дано на прегледа в понеделник ми кажат, че няма вече гъби и мога да спирам магнерича и ще скиторя само по улиците  Twisted Evil

eses, браво за изпита!

# 265
  • Пловдив
  • Мнения: 112
Здравейте мами,може ли и аз да се включа към тази темичка Rolling Eyes? Аз съм от Пловдив,на 24 год. ,терминът ми е на 08.12 и очакваме момченце.Честито на всички обебили се и успех и кураж на всички,които скоро ги очаква среща с най-прекрасните създания Hug

# 266
  • Мнения: 429
Есес, браво за изпита! И по-полека с контракциите, кротувай в леглото, че нали чакаме новия здранвоосигурителен фонд...преди него няма да раждаме Laughing Laughing Laughing
Харем Hug Hug Hug Бъди силна! Сигурна съм, че ти, детенцето и мъжът ти ще преодолеете болката и съвсем скоро ще се радвате на бебче!!!
Добре дошла, zakobako! Ти май съвсем скоро ще гушнеш твоето бебче!

# 267
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Харем не ни натоварваш! Разбираме, че имаш нужда да изкажеш болката си! Знам колко е трудно да няма на кой да споделиш мъката си!  Hug

eses честито за изпита. Добре, че ти е помогнало коремчето, че на мойта защита на дипломна работа бих казала, че много ми пречи и никой не се съобразяваше със състоянието ми и бях най дълго изпитваната 1час и 40минути накрак и валящи въпроси от всякаде!

Мен ме пуснаха в градска. Всяка сутрин ще ходя да записват тонове, че не са от перфектните и на обяд ще си ходя, така че за сега съм си при вас!

Добре дошла zakobako!  Hug

# 268
  • Мнения: 14
Момичета  аз  съм трогната от хубавите пожелания, и думички, които ми написахте. Вие всички бяхте една незаменима компания през времето на това велико пътешествие - бременността. Тревоги, болки, съвети и радости можех единствено с вас да споделя, като със съзаклятници, всички около мен ми се струваха малко неадекватни Laughing Laughing Laughing, може би аз съм била такава, ама да ме прощават

Връщам се сега  от моято докторка, която беше много отзивчива и топла през тези месеци, на това "наше пътешествие".... всичко е под контрол, тоновце, мърдолене, изследвания, утре всъщност влизам под наблюдение, и така до понеделник... А какво ли не беше, грипове, температури, кървене, серклажи, ... сега съм била в перфектната форма за бременна в 9ти месец Laughing  smile3506 smile3521 newsm53  Живи и здрави такъв да е и финала!!

Харемче, казват, че живота бил несправедлив - Така е!! .... просто е непонятен, пращат ни се изпитания и в повечето случаи незнаем защо, горчилката е непоносима понякога. Пожелавам ти да намериш лек за изтерзаната си душа, и нека съдбата бъде по-шедра към теб от тук натам, заслужаваш го само заради това, което преживя  Hug Praynig

 smile3501 smile3501 честито на мама ФИНЕТИ за златното съкровище!!

Още един път много благодаря и всички хубави пожелания да се връщат стократно!! Hug Hug

# 269
  • Мнения: 616
Харем каквото и да кажем няма да успокои болката ти, но винаги можеш да споделиш и поне малко да ти олекне  Hug надявам се искрено да преудолеете мъката и от сърце ви пожелавам съвсем скоро едно здраво бебе!! Прегръщам те Hug Hug Praynig

zakobako добре дошла в отбора   bouquet

Есес браво за изпита  Party Hug моите почват от 30.11 и май ще ги пропусна ама и хич не ми се учи в момента Whistling

Общи условия

Активация на акаунт