Има ли във форума стари моми?

  • 3 074
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 71
Ама на въпроса, дето те терзае, само мома ли може да ти отговори??? newsm78 Ъ? Thinking

# 16
  • Мнения: 2 196
Боре, по Дискавъри нищо ли не дават по въпроса дет те мъчи?

# 17
  • Мнения: 3 423
Аз съм компетентна. Питай.

Ще питаш ли или направо да отговарям?

# 18
  • Мнения: 1 878
Борка, от висене във форума, да не би жена ти да те е зарязала и да си търсиш нова Mr. Green Провери в Елмаза!

# 19
  • София
  • Мнения: 71
Не ще да каже Борката къф му е проблема и това си е......... Как да помогнем? А има толкова желаещи....... Joy
П.П. Между другото, понеже Боре се терзае, че след няколко месеца ставал на 39, ми и аз след няколко месеца ставам на 38. Освен да се гушнем и да си оплакваме съвместно съдбата, друго не знам какво да предложа......

# 20
  • Мнения: 516
О, още една спамо- чат тема. Запис!

# 21
  • Мнения: 9 184
ДА ! Аз!
Що?

# 22
  • Мнения: 646
Да уточним понятията:
1. стара
2. мома
 
 Wink

# 23
  • Мнения: 25 615

Трябва подход някакъв все пак...

Уф, на това ако му викаш "подход", така ще си умреш девствен.   Whistling
Какво е това мома, че и стара? Така ли се пита, а?  Naughty
Пиши:
 "Къде е зрялата жена, свенливо съхранила в себе си оня момински дар, който пази с цената на живота си специално за принца с белия кон?
Пай са, идаааа.........!!!!!!!!!!"

# 24
  • Мнения: 1 447
Питай Боре аз съм такава. Mr. Green
Веднага ще ти отговоря на въпросите.

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Борисе, питай, ако ще питаш, че трябва да излизам, а ми е любопитно каква драма имаш днес.

# 26
  • Мнения: 1 447
Влизам с надеждата да видя дали си задал въпрос ама тц Sad

# 27
  • Мнения: 214
Егати темата!!!Стара мома си е цяла диагноза!

# 28
  • Мнения: 212
Борисе, питай, ако ще питаш, че трябва да излизам, а ми е любопитно каква драма имаш днес.

Чакай че и аз излизах...
Значи ... то не е драма но ми стана интересно просто по един повод от вчера...
Стоим си значи мъжете от нашия блок пред блока на една скамейка, люпим тиквено семе и естествено оглеждаме и коментираме жените които минават... По едно време се задава една стара мома която живее в съседния вход и има в апартамента си най-малко 10 котки. Ние естествено я закачихме нещо и така от дума на дума стана въпрос за котките и. Тогава тя се обърна към нас и изсъска злобно: "Много по-добре ми е да гледам котки в апартамента си отколкото мъже негодяи като вас"
На мен лично ми стана някак си болно че ме сравняват с една обикновена котка и затова реших да питам старите моми тук - наистина ли мислят и те, че е по-добре една жена да отглежда котка в апартамента си отколкото мъж...

# 29
  • София
  • Мнения: 1 210
Като всеки мъж - пуска мухата и изчезва... Ей затуй и стара мома няма да ти върже Joy

Иначе и аз можеше да ти обясня някои моменти относно сингълдъмъ или щастливата необвързаност (виж за моминството не помня вече много) Hug

Общи условия

Активация на акаунт