един ден по-рано ?

  • 3 011
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 634
А къде се срещате, ако мога да попитам?  Едва ли те води у тях.

# 16
  • Мнения: 2 448
Ето Как`Сийка как знае, трябва да подготви терена човека.  Laughing

# 17
  • Мнения: 25 634
Естествено, че знам. Това се учи още в началното училище - щом си решил да кръшкаш, първата ти работа е да осигуриш безопасен терен. Малоумниците, които водят любовници вкъщи, са били двойкаджии и са бягали от час, много ясно.
А ако се сексят на работното място, очевидно е, че човекът трябва да измисли нещо, за да разчисти терена - кого да прати в командировка, кого - да обикаля институции разни, кого да натовари с толкова работа, та да не му остане време да зяпа през ключалката...  Mr. Green
Хич не е лесна работа това кръшкането, що си правите толкоз зор за едното клатене, така и не ми става ясно. Виж, ако има финансов и материален келепир от цялата работа - разбирам. Срамна работа няма!  Naughty

# 18
  • Мнения: 432
Въпреки че се срещате в работно време - ти трябва да го предупредиш, че утре пак ще се видите?!

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
да обръсне космалаците а?

# 20
  • Мнения: 13
Щом се интересуваш от отговора на въпроса "защо?", не е ли по-лесно да го зададеш?

# 21
  • Мнения: 4 519
За да не съвпадне вашата среща със срещата му с другото гадже, не е ли ясно?!

# 22
в хотел се виждаме.
друго гадже?хм,не съм се замисляла...

# 23
  • Мнения: 22 437
в хотел се виждаме.
друго гадже?хм,не съм се замисляла...

Крайно време ти е да се замислиш. ))))

# 24
  • Мнения: 2 471
А ти си необвързана, такали? Защото и това ми убегна.

в хотел се виждаме.
друго гадже?хм,не съм се замисляла...

# 25
обвързана съм,но да си призная,колкото повече пиша за тази връзка,толкова повече не виждам смисъл в нея.
явно това е положителното...

# 26
  • Мнения: 2 471
Ти си знаеш. Аз лично не бих рискувала семейството си за нещо мимолетно, колкото и да ме подгони нагона.

# 27
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
че като е за единия ебан, какво те бърка времето за резервация?

# 28
  • Мнения: 2 448
И какво значи да се обадиш ден по рано, само ти ли го търсиш?  Или , ако той ти звънне, ти си готова да се отзовеш на момента?  newsm78

# 29
  • Мнения: 4 734
И какъв ще е тоя любовник 24 часа ще се приготвя за 20 минути удоволствие.
Как какъв?! Маниак естествено. Тренира едно денонощие сам със себе си и после ти взима акъла

Общи условия

Активация на акаунт