един ден по-рано ?

  • 3 016
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 478
И какъв ще е тоя любовник 24 часа ще се приготвя за 20 минути удоволствие.
Как какъв?! Маниак естествено. Тренира едно денонощие сам със себе си и после ти взима акъла

Уаууу!
bodybuilder давай номера на любовника Mr. Green

# 31
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
И какъв ще е тоя любовник 24 часа ще се приготвя за 20 минути удоволствие.
Как какъв?! Маниак естествено. Тренира едно денонощие сам със себе си и после ти взима акъла

Уаууу!
bodybuilder давай номера на любовника Mr. Green
разбери се с жената от тази тема.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=348379.0

# 32
  • Мнения: 2 448
И какъв ще е тоя любовник 24 часа ще се приготвя за 20 минути удоволствие.
Как какъв?! Маниак естествено. Тренира едно денонощие сам със себе си и после ти взима акъла

Че той ако за 20 минути успее да  ми вземе акъла, аз ще му се поклоня на разкопчани гащи Mr. Green

# 33
  • Мнения: 4 753
аз ще му се поклоня на разкопчани гащи Mr. Green
То стигне ли се до тоя етап, работата само с поклон не се разминава. Не се прави Mr. Green

 И наистина ли не са ви правили 20-минутен секс, след който дълго да се чудите дали всеки чарк от вас си е на мястото, включително и половите и мозъчни атлибути Rolling Eyes Изпуснали сте Crossing Arms

# 34
  • Мнения: 2 448

 И наистина ли не са ви правили 20-минутен секс, след който дълго да се чудите дали всеки чарк от вас си е на мястото, включително и половите и мозъчни атлибути Rolling Eyes Изпуснали сте Crossing Arms

Виж сега, жената казва кратък, не лош. Това е нейното определение, аз за такъв секс не бих се напъвала да рискувам. За това казах, че яко някой ми вземе акъла с 20 мин секс ще му се поклоня подобаващо. Защо си мислиш, че не говоря от опит?  Wink

# 35
  • Мнения: 3 216
Представете си че се срещате от време на време с друг женен мъж.


С друг? Ти с колко женени мъже се срещаш?  newsm78
Е, всеки с хобито си.  Rolling Eyes

 hahaha Joy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт