Кажете ми ефикасно средство против изпотяване:)

  • 18 117
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 129
Малко ми е неудобно, но напоследък много се тормозя от факта, че не мога да се справя с потенето под мишниците..не знам дали е по-добре да потърся козметичен продукт или по-добре да е медицински. Чувала съм за Одорекс, но за сега не мога да го намеря и не знам какви са отзивите за него..

# 1
  • Sf
  • Мнения: 808
Здравей,
Продуктите на Биотрейд са страхотни - особено тези против изпотяване. Вкъщи ползваме и двата Одорекс фут - за крака и Одорекс против изпотяване под мишници и наистина са страхотни. Виж тук, тази козметика е и медицинска и ефикасна.
http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1

А иначе от дезодорантите, напоследък много ми харесва този на Леокрема Grinning Тук май всички луднахме по продуктите на Леокрема, но да ти кажа искрено и честно този дезодорант наистина предпазва от изпотяване и в същото време не дразни кожата, моята е доста чуствителна и се изривам от некачествени дезодоранти, но на Леокрема ми понася много добре! И си ухая на свежо и крем чак до вечерта!
А и понеже в аптеките продуктите на Биотрейд ги продават с щедра надценка, аз си ги поръчвам от сайта им. Носят ми ги в офиса или вкъщи, зависи къде посоча адрес за доставка.
Май това е от мен:-)))

# 2
  • Мнения: 1 080
Това е много актуална тема за сезона..........мисля да поръчам за мъжа ми от тази козметика. Милия много си пати от това потене...........благодаря на мамата дала адреса на тези изключително ценни продукти! Hug Wink

# 3
  • Мнения: 1 290
ролковите дезедоранти против изпотяване на Виши. Има и мъжка и дамска серия - страхотни са

# 4
  • Мнения: 2 332
Абе, хора, какво ви става - потенето е естествено охлаждане - кажете ми в тези жеги как по друг начин ще се охлаждате? По-скоро търсете продукти за премахване на миризмата, а не за премахване на потенето.   Peace

# 5
  • Мнения: 2 849
Мила , да не  отчайвам ,ама е от хормоните преди и след раждането .Минах по този път ,бременна от 5 месец лудо потене ,след ражднето също .Пробвала съм каквато се сетиш козметика ,няма ефект .Неприятно е и само като си усетя дрехата да се мокри под мишниците . Надявам се да се нормализират нещата след известно време.

# 6
  • Мнения: 9 063
Аз пък си купих стика на Леокрема против изпотяване...пфу,мирише точно на Дав,с много силна миризма на сапун,и оставя мнооого бяло по дрехите,с две думи- и по-добри неща съм ползвала Confused

# 7
  • София
  • Мнения: 3 328
...А и понеже в аптеките продуктите на Биотрейд ги продават с щедра надценка, аз си ги поръчвам от сайта им. Носят ми ги в офиса или вкъщи, зависи къде посоча адрес за доставка...
Обаче като погледнах в сайта на Биотрейд, там за доставка искат 3 лв. отгоре. А само за един продукт това е е оправдано, струва ми се - 5.80 лв. - цената на Одорекс-а, и още 3 левчета за доставката...дали все пак в аптеката няма да е по-евтино? Днес ще питам в най-близката и ще докладвам Grinning

# 8
  • Мнения: 129
Да се похваля, че си намерих Одорекс в аптека и много съм доволна от него. Наистина си заслужава да се опита и все пак ти се чувстваш по-комфортно и спокойно!

# 9
  • Мнения: 1 032
Да се похваля, че си намерих Одорекс в аптека...
И за колко го купи, че ми стана интересно? Embarassed Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 945
Миналата седмица четох нещо интересно против иzпотяването... Каzваха, че zа 6 месеца премахва проблема...

Нали ги zнаете теzи инжекции zа премахване на бръчки... колагеновите... Та те се поставяли под мишниците и в продължение на 6 месеца сбогом потене... Не ме емвайте сега, не искам да препоръчвам такова нещо zа бременна жена, нито zа небременна, аz самата ги намирам zа опасни... НО идеята да не се потиш 6 месеца много привлекателна ми се стори... newsm57

# 11
  • Мнения: 507
Одорекс на Био трейд! newsm10

# 12
  • Мнения: 129
Одорекс го купих от аптеката за 7 лв. Иначе с поръчка от сайта на Боитрейд искат и 5-6 лв, за транспорт и става....почти двойно. Но наистина има ефект и се нанася само 1 път на 10-на дена.

# 13
  • Мнения: 9 063
Аз продължавам да се чудя...не е ли вредно това за организма? Тези токсини които излизат с потта, къде отиват? То изпотяването е полезно, нищо че не е приятно, но Одорекс явно подтиска нещо си там...иначе голям мерак имам да го купя Thinking

# 14
  • Мнения: 129
Аз продължавам да се чудя...не е ли вредно това за организма? Тези токсини които излизат с потта, къде отиват? То изпотяването е полезно, нищо че не е приятно, но Одорекс явно подтиска нещо си там...иначе голям мерак имам да го купя Thinking

Не мисля че е проблем , ако не се потиш под мишниците. Направо си е "върха". Това не означава че спираш да се потиш на др. части по тялото си. Това си е естествено и нормално, но с Одорекс си контролираш потта само там, където желаеш.

Общи условия

Активация на акаунт