83 Американски пуйки по Тенксгивинг

  • 15 514
  • 239
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 988
Вярно, не е автоматично.

Цитат
http://www.cms.hhs.gov/MedicaidEligibility/03_MandatoryEligibili … ups.asp#TopOfPage
Some examples of the mandatory Medicaid eligibility groups include the following:
Children under age 6 and pregnant women whose family income is at or below 133% of the Federal poverty level. (The minimum mandatory income level for pregnant women and infants in certain States may be higher than 133% percent, if as of certain dates the State had established a higher percentage for covering those groups.) ... Once eligibility is established, pregnant women remain eligible for Medicaid through the end of the calendar month in which the 60th day after the end of the pregnancy falls, regardless of any change in family income. States are not required to have a resource test for these poverty level related groups. ...

# 181
  • Мнения: 1 800
елле, мерси за линковете, точно нещо такова ни трябва, малкия не е боледувал сериозно, но на няколко пъти сме го водили в уолкин клиник и не искам да рискувам.

кюбит, има разни програми, но за 2-3 месеца не се класираме, защото имаме повече от техния минимум пари на сметка от северанса. след това няма да е проблем.
за бременните зависи от щата, в Ню Хампшър не е проблем да е безплатно раждането, ако няма застраховка. не знам дали е само Медикейт, но имат много финансови помощи. замислям се дали да не се върнем там, програмите им са супер за безработни като нас.

викс, ще го гледам, след 2 часа тук е Елън. доста е талантлив, също е добър музикант. косата започна да си я носи ужасно, защото всички искаха да му я пипат, само за нея го питаха и не иска да е трейд марк, доста е рибейл и фрее соул.. Ще е на Тайра другата седмица, не я понасям, ама ще се прежаля Simple Smile
иначе за филма, правен е с малко пари, дано следващия да има по-голям бюджет. Catherine Hardwicke е директор и очаквам малко повече от нея, някои от ефектите бяха на третокласен филм.

# 182
  • Мнения: 1 173
Медикейд е различен в отделните щати . При нас бременните получават само ако са резидент и са били тук през последните 4.5 г. ( мен нещо по погрешка ме одобриха , но аз чак в 6м. ъплайвах , родих и след 2 седмици се усетиха че не съм била в щатите необходимото време и ми го спряха. Но вече бяха платили раждането  Mr. Green) Матю естествено веднага беше покрит за 1вата година. Сега пак е на Медикейд но плащам 81 $ на месец. При нас щом дохода не надхвърля 300% от "повърти лайна"- може да вземеш, но над 150% вече се плаща някакъв пеймънт.
 Бенс само за малкия колко би ви излязла застраховката - аз като търсих за Матю различните планове бяха между 150-250$ на месец.

# 183
  • Мнения: 2 255
Защо не могат да направят един филм така както е описан в една книга да му се не види-толкова ли е трудно -винаги разочароват хората накрая!
Защото, Вики, едно си е мислел писателят, докато е писал, друго си предтсавя всеки един от читателите, трето режисьорът...Защото никой не може да ми го представи така, както е в главата ми, докато чета нещо.
   По отношение на бременност, раждане и безплатна застраховка на децата до 18 годишни, Илиной е рай!
  Скоро не съм ви задавала въпроси за моят юслес списък... Laughing Днес питанката е: когато си миете зъбите, първо флосвате и после миете или обратно? Ами сега.....

# 184
  • Мнения: 3 988
Веднага отговарям: first flossing then brushing.  Mr. Green

# 185
  • Мнения: 2 255
Good girl  smile3560
  Зацикли темпото на темата...мдам...Дженкеййй, ти дан' направи чатя, мари?? Кажете си, ей... Mr. Green

# 186
  • Мнения: 7 091
Тина, аз първо мия зъби, после флосвам преди за изплакна, за да може пастата за зъби да влезе м/у зъбите с помощта на конеца. Така ми каза моят зъболекар и аз изпълнявам Simple Smile Може да имам криви зъби, но поне са здрави и си ги гледам много добре Simple Smile

Аз да ви кажа, че снощи бях потресена от една приказка, която четох на Калин и Ели. Никога не съм си мислила, че може да кажа, че детска книга е зле написана, но тази беше най-отвратителната детска приказка, която някога съм чела.
Книгата се казва "The amazing bone". Едно на ръка, че сюжета е откачалски, тази приказка си беше чист психотрилър и определено възрастовата и граница е ниско определена, предвид съдържанието! Просто начина по който беше написана беше меко казано дистърбинг, поне за мен.  Confused

# 187
  • Мнения: 3 367
моята глупост ъф дъ дей е-според вас на трежър хънт за деца (3-7)трябва да има 1 голям общ трежър ли(И какъв??) или за всяко да има по наградка в кашона  дето ще го търсят с пиратска карта?

# 188
  • Мнения: 2 255
Зависи Анет, ако са американчета повечето, дето са свикнали за една чертичка с пастелите да пищи майка им, че са уникални-слагай много съкровища. Ако са таф българчета, с умерени майки-както си му е реда- едно сандъче с шоколадови жълтици (за всяко по една).  Laughing

# 189
  • Мнения: 3 367
Тина,микс компания. За всяко дете има по книга и екстра фенси близалка вместо гуди бег,? е дали да не им ги дам като част от трежъра..но може в съндъка да има верно жълтици шоколадови и някое и друго кенди,като пиняда Sunglasses,не се бях сетила,аз все мислех нещо пъзел,игра смт в тоя чест..данке!

# 190
# 191
  • Мнения: 40
Другият пробле е, че прави ненормален дайпър раш, когато му избива зъбче, буквално за няколко часа дупето и краката му около памперса стават на рани. Сега поръчах едни кремчета на Мустела и Мotherlove, но ако имате опит с нещо по-добро моля ви дайте идеи! 

Моят Криско получаваше същото подсичане при излизане на зъбчета. Мажех обилно с Desitin http://www.desitin.com/en/?dsp=22&psp=20 . Много го облекчаваше. За часове черевенината избледняваше, а за около два дена и раните изчезваха.  Peace Сменях и вида памперси.

Последна редакция: сб, 22 ное 2008, 23:54 от Tani@

# 192
  • Мнения: 2 255
Sipirumi, пробвала ли си с този?

# 193
  • Мнения: 6 243
Ей момичета  Embarassed
Има ли някоя от вас познат, който ще пътува от БГ към САЩ? Лаптопа ми го пратих на "малка" поправка в Бг (щерката студентка успя да го потроши). Търся възможност да си го получа обратно в САЩ.  Embarassed
аз ще пътувам в средата на декември, но съм в Стара Загора, ако това има значение. Ако има вариант да ти помогна - пиши ми на лични.

В тази връзка искам да се допитам до вас за нещо. Та - основната цел на пътуването ми е участие в една конференция в Ню Йорк (ако ми дадат виза в понеделник, тяхната мама!). Оттам насетне искам да се видя със стари приятели от колежа. За целта ще летя от Ню Йорк до Южна Каролина и там ще се наложи да пообиколя малко. Та проверих разписанието на рейсовете - Грейхаунд, и се оказа, че не ми е хич удобно да ги ползвам. Чуденката ми е, ако си наема кола, ще ли се оправя по щатските пътища. Само да уточня, че става дума за шофиране само в Южна Каролина, че съм живяла в Щатите, но тогава не карах кола. Съпругът ми е на мнение, че това е мишън импосибъл - става дума за разстояние от 340 км, което не е чак толкова много, щото е цялото на хайуей. Оттук няма да си нося навигацията, щото нямам карта на САЩ, а не знам дали колите под наем ги дават с навигация. Проблемът е дали ще се ориентирам между два относително много големи града.

Другото ми чудене е дали тия от рент-а-кара ще приемат БГ кредитна карта?

# 194
  • Мнения: 2 255
Ще се оправиш. Гугъл мапс ще ти свършат чудесна работа. Имай телефон в себе си, и си ОК. За рентването с  бг  кредитна карта не знам. Приготви кеш и пей сърце.   Grinning Успех в понеделник (тяхната мама!)!

Общи условия

Активация на акаунт