Обичате ли парфюми?-7

  • 93 351
  • 1 326
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 645
Днес бях със Слънце,луна и звезди... на Лагерфелд.

Минах и покрай парфюмерията Crazy
Мирисах отново Джуси Кутюр и ми хареса повече отколкото първия път,когато ми се стори компотест.Но вече съм го и поръчала Embarassed
Мирисах пак и 24 Фобург и той ми хареса повече от първия път,но не достатъчно че да го поръчам.
И О де Мервей на Ерме ... затвърди ми се мнението че го искам и ще го поръчам.
И Кели Калеш подуших отново.....за да разбера,че не е за мен,не ми харесва и няма смисъл да душкам всеки път-няма да я залюбя тая Кели  Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 5 656
Може ли някой да опише и сравни Madness и Madness Natural Black на Chopard?

Мими23, Слънцето, луната и звездите на Лагерфелд си го представям от описанията като гушлив, сладичък и топъл...такъв ли е в действителност? Не го намирам, за да тествам.

# 17
  • Мнения: 1 645
Може ли някой да опише и сравни Madness и Madness Natural Black на Chopard?

Мими23, Слънцето, луната и звездите на Лагерфелд си го представям от описанията като гушлив, сладичък и топъл...такъв ли е в действителност? Не го намирам, за да тествам.

За Меднес нищо не мога да кажа...
Небесните тела на Лагерфелд са в наалото много виолетково-теменужкови,леко кисели и плодови (малина...нещо от сорта) но после става много топъл,приятен аромат,към края даже пудрен.Траен е и променлив.Понякога го усещам като Инсоленс-ите на Гарлен,друг път се напрягам но прилика не усещам...

Като спомена Шопар...да кажа,че са пуснали нов Уиш-Магически нощи.Дадоха ми мостричка,хубав е...хелиотроп,ванилия,пачули.Името му подхожда.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 656
Много ти благодаря, Лагерфелд вече трайно се намества в уиш-листата ми и ще чака своя час   bouquet
А за меднесите - за черния не съм чувала нищо, за другия има все пак мнения. А аз не познавам нищо "шопарово", с изключение на Happy Spirit....ще обърна внимание на Wish, като го намеря някъде.

# 19
  • Мнения: 35 968
запис  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 768
В Бюти зоната има вече Клое.

Слава богу! Че повече проби съм пращала, от колкото съм го носила  Grinning шегичка, разбира се

Да не е просто "запис", днес пристигна мъжкият Том Форд, ония със скандалните реклами  Wink
Мнооого хубав! Ароматно-дървесен, според бързата проба.

# 21
  • Мнения: 1 645
Много ти благодаря, Лагерфелд вече трайно се намества в уиш-листата ми и ще чака своя час   bouquet
А за меднесите - за черния не съм чувала нищо, за другия има все пак мнения. А аз не познавам нищо "шопарово", с изключение на Happy Spirit....ще обърна внимание на Wish, като го намеря някъде.

http://www.fragrantica.com/perfume/Chopard/Wish-Magical-Nights-4641.html
http://www.fragrantica.com/perfume/Chopard/Madness-351.html

По описание Меднес ми се струва интересен,ще трябва да го пробвам...аз съм фенка на Кашмира,една от първите ми парфюмни любови...

# 22
  • Мнения: 1 645
В Бюти зоната има вече Клое.

Слава богу! Че повече проби съм пращала, от колкото съм го носила  Grinning шегичка, разбира се

Да не е просто "запис", днес пристигна мъжкият Том Форд, ония със скандалните реклами  Wink
Мнооого хубав! Ароматно-дървесен, според бързата проба.

А заслужава ли рекламите???
Чакам по обстойно описание Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 23
  • Мнения: 35 968
По описание Меднес ми се струва интересен,ще трябва да го пробвам...аз съм фенка на Кашмира,една от първите ми парфюмни любови...

нямат нищо общо, което не значи, че и двата не са прекрасни Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 835
Кажете още зимни аромати!  Simple Smile
На мен сега ми се прииска ароматът на тамян - нещо от сорта на Зен на Шисейдо и новият Амор на Кензо.  smile3547

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 423
... днес пристигна мъжкият Том Форд, ония със скандалните реклами  Wink
Мнооого хубав! Ароматно-дървесен, според бързата проба.

Оооо, и аз с нетърпение чакам описанието  Sunglasses

# 26
  • София
  • Мнения: 5 656
Кажете още зимни аромати!  Simple Smile
На мен сега ми се прииска ароматът на тамян - нещо от сорта на Зен на Шисейдо и новият Амор на Кензо.  smile3547
Изключително приятно при мен се държи засега в по-студеното време Амбре де Кабошар.....няма тамян, но има толкова мека, топла и приятна амбра, ммммм...чувствам го като пухкав, мек шал, моето откритие за сезона.  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 2 768
Оооо, и аз с нетърпение чакам описанието  Sunglasses

Ще, обаче мъжките не са ми особено сила.

# 28
  • при морето
  • Мнения: 911
И аз да се похваля-вече съм горд притежател на Ван Клийф,а освен него и на миниатюри на
Палома,Поем и Интуишън LaughingНевероятно удоволствие са всичките!На работа отидох с Ван Клийф,а като се върнах,пробвах и другите.Аз всъщност съм ги имала,но сега си поръчах миниатюри,за да им се насладя отново-много обичам при сутрешното кафе да си пръсна парфюмче на дланта ,с която държа цигарата ThinkingТа днес е ден на придобивки и то страхотни.От размяна пък дойде миниатюра на Кристал ноара...и тестерче на Брайт кристал,еми,просто ,думите са дим,както се пее в една песен...

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 02:01 от Burq1962

# 29
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Много ми хареса новият Lancôme MAGNIFIQUE, но нещо ми се струва доста нетраен  newsm78 Дали някой го има, да сподели?

Общи условия

Активация на акаунт