Как да се предпазя?

  • 3 766
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 170
Усмихвай се повече и да не ти пука. Без да предприема някакви действия спрямо теб, ако ти не и позволиш не може да ти навреди. Ако усеща твоят страх и слабост по отношение на нейната злоба, само тогава.
Много точно мнение   bouquet
Вили, опитай се да си внушиш, че тя не може да ти навреди  Peace

# 16
  • Мнения: 957
Ами трябва да си скръстиш ръцете или краката, или и двете. За да затвориш своята енергия и тя да не може да ти пробие аурата. Ама по време на работа... Освен ако имаш възможност за краката newsm78
И след като го направиш, наистина не мисли повече затова!

# 17
  • Мнения: 2 821
Наложи й тотал игнор Crossing Arms

# 18
  • София
  • Мнения: 12 125
С хумор и любов. Ако не си от хората  склонни да се ядосват на деца и да са агресивни към тях можеш да си я представиш като малко, ама много малко и сладко момиченце и да гледаш на проявите и, на погледите и, на репликите и съсканията и като на нещо от детската градина.
Ядосаш ли се всеки в стаята и извън нея става енергиен вампир, защото негативните емоции изтощават.
Влюбените не се страхуват от енергийни вампири, а са готови да танцуват цяла нощ и после да отидат на работа, например. Peace

# 19
  • Мнения: 72
Ами да аз всъщност почти не контактувам с нея, само когато е крайно наложително по служба.
 

Ако се засмееш и избиеш на майтап и най малката хаплива забележка от нейна страна си наполовина успяла да я игнорираш.

Айде стига толкова съвети, че ще трябва да си плащаш.  Wink Laughing

Точно това правя и тогава съвсем побеснява. Има ОТВРАТИТЕЛЕН ПОГЛЕД. Но май наистина трябва да спра да я забелязвам. Малко трудно защото ми е точно насреща но... box

# 20
  • Мнения: 606
Нарисувай кръст на източната стена.
Но по-добре се разкарай от тази колежка.

# 21
  • Попово
  • Мнения: 687
напръскай под стола й със светена вода и си носи в джоба сапун увит с червен конец и бръснарско ножче  Naughty

# 22
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
вържи си възел Peace

аз имам такива колежки и съм си направила гривна от възли Simple Smile
незнам дали възлите помагат, но на мен ми помагат да си внуша,
че колежките са безсилни и не могат да ми вземат енергията Mr. Green

# 23
# 24
  • Мнения: 89
Всичко, което ще ти помогне да се чувстваш по - уверена, защитена и господар на ситуацията е от полза ! Съвета да си я представиш като малко дете и да осъзнаеш, че поведението й може да те засегне колкото и думите на малко дете - също е много точен. Можеш да опиташ също да си повтаряш някаква мантра и да си правиш някакви визуализации преди да отидеш на работа, как си защитена и обградена от защитен слой, който не допуска негативното да ти влияе и как колежката ти се държи мило и излъчва хармония. Ако се опиташ да погледнеш зад това й поведение, ще видиш, че тя се нуждае от помощ, по принцип хората се държат по 2 начина, или дават любов или се страхуват и искат да я получат по някакъв по-агресивен начин. Не влизай в ролята на жертва, на която може някой да й навреди с поведение, отношение или каквото и да е, ако не те е страх, самоуверена си и излъчваш положителна енергия ( но наистина, да не е само поза или опит за заяждане), тя или ще си промени поведението или ще се насочи към друга "жертва". Всъщност другите не се променят заради нас, променя се само нашата гледна точка, така че избора да спреш да я виждаш като заплаха е твой  bowuu.

# 25
  • Мнения: X
Стани й приятелка.

# 26
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не можеш да се предпазиш, освен ако не се освободиш от присъствието на въпросната. Това беше една от причините, поради които напуснах предишната си работа. Ни чесън помага, ни кактуси. Откакто напуснах, никога повече не ми е ставало така зле, както по времето, когато работех с вампирката.

# 27
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237

Брррррррррррррр!

Помагат кръстосаните ръце и крака. Направи си талисманче. Много е ефикасно.
Ама най-добре е да си без нея. newsm29

# 28
  • Мнения: 167
Мислех и аз да отговоря с най-магически ритуал /за някои от описаните тука почнах да се чудя дали сте ги писали сериозно Grinning/. Но ще ти кажа истината според мен - ако искаш наистина да се предпазиш от нея или от която и да е друга - спри да вярваш, че злобата на някой може да ти влияе . Смисъла на всички ритуали, амулети и всякакви истории е точно такъв - те не правят нищо друго освен да те карат да вярваш, че те защитават. Със същия ефект можеш да вярваш, че като се усмихваш отблъскваш всичката отрицателна енегрия. А най- добре е направо да повярваш, че отрицателна енергия няма, така си решаваш всички проблеми.

ПС. Днес е това е втората тема за прочистване на енергии, която чета ... Можеш да поискаш колието от съседната тема дето авторката го пречиства на лунна светлина и с него да се предпазиш. Сори не се сдържах.  Hug

# 29
  • Мнения: 843
    Много весело ми стана. Laughing    За момент си представих как горката авторка  изпълни всички съвети  - започне да рисува кръстове, по стените,  да носи по няколко такива,  да маа чесън, да и се влачи тел из краката  и заприлича на  ходеща антиенергийно -вампирна елха   - определено ще си загуби работата,т.е  ше се реши проблема.


     Споко , не се вкарвай във филми,/ бе мееен/ , както е модерно в момента да се каже.  Никой не е толкова безпомощен - от теб си зависи. 

Общи условия

Активация на акаунт