Бъдещи мами Февруарки-сладки дебеланки,чакат бебета засмянки...

  • 11 649
  • 283
  •   1
Отговори
# 105
Здравейте от мен HugМалко се поизгубих,защото с дъщеря ми сме болни,ОТНОВО Sick Close вече и се чудя на  малката откъде ги лепва тия вируси,ама както и да е.Влязох малко да ви почета,че от вчера не съм ставала от леглото.*hope,и моето мило присъстваше на първото раждане,въпреки че всички останали,включително и той мислеха че мъжете не трябва да виждат такива неща Grinning този път обаче аз няма да го допусна до залата за раждане,защото той ме притесни повече, на 2-3 пъти толкова силно ми стисна ръката,че сякаш той ражда а като се роди бебето,мъжъм ми някакси странно ме растресе от щастие и ми повтаряше:"Имаме си бебе,имаме си бебе",а дори не чу момиче ли е,момче ли е Grinning Grinning Grinning Grinningсега като се сетя много смешно ми става,и въпреки това втори път не съм способна да го преживея Mr. Green

# 106
  • Мнения: 30
Привет! newsm03
Много ми хареса темата на разговорите в тая темичка Wink
Албена,много хубаво се изказа за отношенията ви с твоят любим.
И наистина е така.Моята любов също вижда и присъства на всяка промяна с мен сега,съчувства ми ако съм тъжна и ме ободрява,че съм станала още по-секси с коремчето и че то го прави много горд.
И ние от самото начало сме решили че и двамата сме бременни. :pregnantnew05Двамката си стоим вкъщи,гледами филми,занимаваме се-имам късмет ,че засега мъжът ми непрекъснато е с мен вкъщи поне още 8,9 месеца!Ходим някъде на разходки,обяд,кино.И като дойде бебката двамата ще се грижим за нея и на мен ще ми е много по-лесно.Дори не ми се ще майка ми да остава повече от 3-4 дена.
А за  раждането-гледам да не мисля още,че ...малко шубе ме хваща,ама какво да се прави.
Момичета,кога мислите да купувате колички?
Марти,кажи какъв е тоя трак с бг музика от природата и ние да се сдобием и да слушаме с бебка.Звучи ми като релакс!!!
Айде коремки,отивам да сложа прането tv и малко тв да погледам.
лека вечер!

# 107
  • Мнения: 649
Аз се върнах от прегледа отдавна, но трябваше да направя нещо за папане и затова чак сега се включвам.

Всичко с бебо е наред. Порастнал е и вече тежи 1043 гр.  Laughing Моето сладурче вече се е обърнало с главицата надолу и е заел изходна позиция. Ама трябва да търпи поне още два месеца.
Пуснаха ми изследвания, мериха ми височината на матката, обиколката на коремчето, кръвното, кг.
Утре обаче пак трябва да ходя, защото не могат да ми пуснат болничен без някаква амбулаторна карта, която си седи в къщи в шкафа и хич и не се бях сетила за нея. newsm78

Доки каза, че в момента матката ми е спокойна и нямам контракции, но следващиуя път като се появят такива болки да я потърся веднага, защото тя не може да каже това контракции ли са или болките са предизвикани от нещо друго.
Предписа ми и витамини Пренатал, но в аптеката ми казаха, че много трудно ще ги намеря. А за кашлицата ми обясни, че е хубаво да пия хомеопатични сиропи - или Стодал или на др. Тайс.
За смучане може Стрепсилс и Неоангин.

Това е от мен момичета, отивам да се опъна на дивана, че кръстака пак ме заболя. А за него ми каза, че спасение няма, ще си го потърпя още 2-3 месеца / демек докато бебко се роди/, защото имало най-различни нерви и връзки, които се засягат, натискат и т.н.

Лека вечер  Hug

# 108
  • Мнения: 0
Здравейте!
Моят съпруг иска да присъства на раждането и аз също съм за. Но това е въпрос на лично мнение и трябва да бъде така, както всеки ще се чувства комфортно за да мине всичко възможно най - приятно.
Лека вечер от мен  Hug

# 109
  • Мнения: 592
Фокси миличка - както винаги - нямам думи за оформлението на страничката - браво миличка - специален поздрав за теб с много прегръдки http://www.youtube.com/watch?v=TUlyyvtuh1c
Ние уж сме добре за сега - малката бъдеща кака е в карантина от Варицела в детската градина до 2-ри декември, но все още не са ни избили пъпки. Малко ми е притеснено чесно казано ...
Малкото шомпалче шава доста интензивно днес, но най-хубаво му е когато се опъна на дивана или като легна вечер да започне да си денси Simple Smile
Тази вечер поукасняхме малко с вечерята - бягам да слагам масата Simple Smile Приятна вечер и приятни сънища милички - после ще дочета и пиша по основната тема - ЗА/ПРОТИВ тати да присъства на раждането Simple Smile

# 110
  • Мнения: 67
Хайде и аз да си изкажа мнението за присъствието на таткото при раждане.
 HugКолкото и абсурдно да ви звучи мъжът ми влизаше в кабинета на доки още преди да забременея ,като му казах ,че не е длъжен да го прави той ми отвърна : "Това касае и мен" .Когато са били прегледи с вагинален ехограф доктора го молеше просто да седне на един стол отстрани. Така че ако му позволят (и ако той иска естествено) да присъства на раждането едва ли ще го изстъпанчат точно пред ..... Съгласна съм ,че гледката едва ли е една от най -приятните ,но нали за това сме семейство да споделяме и приятно и неприятно.Миналата година оперираха съпруга ми и преди превръзките на които ходеше в болницата всеки ден се налагаше да правим процедури със смрадлика  и прахчета във вкъщи.Това го правех аз и нито за момент не ми е било неприятно камо ли да се  погнуся. Не споделям това ,защото видите ли щом аз съм изтърпяла това сега и той е длъжен  да стори нещо подобно за мен .
Бих направила всичко за мъжа си  и се радвам ,че и от негова страна е същото ,а като че ли и малко по-вече. Wink
Така че избора да присъства или не зависи единствено и само от него .

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 22:23 от TONITA 6

# 111
TONITA 6,ти можеш да си позволиш присъствието на мъжа ти по време на раждането,защото той е доказал АДЕКВАТНОТО си състояние в подобни ситуации,въпреки че нито един преглед не може да се сравни с това.Моето мило уж е един почти  2-метров мъж,е 1м90,пък се държа като дете.Тъй че Ви съветвам бъдещи мами,ако не сте сигурни в състоянието на мъжете си,по-добре ни ги допущайте да родилната зала,ефекта може да се окаже,за съжаление обратен Laughing Laughing Laughing

# 112
  • Мнения: 242
hamelionche ти ме разби!!! rotfImbo Уникален клип!!!  smile3532 Благодаря Hug Ще го покажа на бъдещия татко утре вечерта като се прибере и съм 1000% сигурна,че ще се влюби в него smile3521

# 113
  • Sofia
  • Мнения: 2 495
Здравейте, мамета! Simple Smile
Сега ви изчетох и исках да кажа разни все разчувствали ме неща и дано не забравя някой...
Ще започна с Деси, защото за нея имам инфо за Пренатал и да не забравя! Такива витамини има в Сити Център София, долу пред Пикадили, като застанеш с лице към ескалаторите отляво ти се пада един щанд на Джемисън и там има Пренатал. Джемисън са фирмата, която ги произвежда. Въпросния щанд е все едно под ескалатора и продават разни хранителни добавки на тази фирма. А за другите ти притеснения - вашия татко ще те обича ОЩЕ ПОВЕЧЕ след като се появи бебо! Хич не го мисли! И много се радвам за прегледа! На всички ни олеква, като прочетем че нещата са наред! Hug

Гея, ама щях да ревна от умиление на описанието на твоя мъж! Прекрасен е! И моя си го усещам така и вярвам, че ги мисли нещата по същия начин и винаги ще е до мен! Praynig

Ивче, не се трови за работата! Ще има и други предложения, а за притеснението ти, че си лоша майка щом се замисляш за това - напълно нормално е да искаш нещо, което си чакала дълго! Но както и ти си казала, бебчо ти е по-важен от всичко и той го знае още отсега, от корема на мама! Споко! Hug

Фокси, страшен поздрав! Txs! Винаги съм се чудела какво се пее, прекрасно е!   bouquet

wondertedy, направо не знам как издържаш  Cry И нашия татко нон-стоп е на път и обикновено 1 ден в седмицата си е тук и като знам как ми липсвааа! Обаче ти си герой! Не знам дали бих могла да издържа, ще се гръмна от липса сигурно.... Но не си сама, ние сме тук, нищо, че не сме се виждали, аз ви чувствам толкова близки!  Hug

зитка, не се натъжавай! Покани кумата или някое другарче и в подходящ момент им кажи на двамата хубостници уж шеговито, че така не се прави  Naughty Особено с бременна жена! Crossing Arms

А МамаЗ така ме разсмя с тоя виц! Виц виц, ама със сигурност го е изтърсил не един татко!  Joy

Извинявайте за дългия пост, но много си ви обичам всичките (не фалшиво!  Naughty) и ми е приятно така да си "говорим"!

Хубава вечер и  Hug

# 114
  • Мнения: 242
cutesmallcat ама и ние си те обичаме Hug Но ако си въобразяваш,че не лицемернича в момента...жестоко се лъжеш!!!! newsm48 smile3534

# 115
  • Мнения: 238
Здравейте момичета - кокичета!
Днес бъдещия татко имаше рожден ден и целия следобед го отдадох на него. Преди малко се прибрахме и бързам да ви почерпя за негово здраве!


Сега се връщам да чета, че имам да довършвам старата тема, а като гледам новата е почти презполовена.

Лека нощ  Hug

# 116
  • Мнения: 242
Mia66 Да ти е жив и здрав бъдещия татко и много да се слушате и да ти помага  bouquet

А това е малък поздрав от мен за всички мами и техните любими мъже...

# 117
  • Sofia
  • Мнения: 2 495
Леле, Фоксиии, страхотно е! Благодаря!!!  smile3525 smile3501

# 118
  • Мнения: 592
Относно главната тема на Февруарската ни темичка - мисля че отново тати ще ме придружи само до прага на предродилна зала. Мисля че е по-добре да му спестя някои моменти, но това не означава че по-малко ще се притеснява ... мисля че съм на мнението на carbo ...

# 119
  • Мнения: 24
Mia66 мерси за почерпката много е цветна. А за бъдещото татенце да ти е жив и здрав и мноооооооого да те обичка Two Hearts
Ние с малката хулиганка отиваме да нанкаме
Лека нощ сладки дебеланки  preggo
Пожелавам ви приятни сънища  smile3524

Общи условия

Активация на акаунт