Противозачатъчни таблетки.Какви?

  • 21 143
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 115
еми възможно е...пиеш хормони - отразява ти се....малко или много....все пак не е витамин С...всеки си знае и поема рисковете.
Дори да направиш изследвания и по тях да ти изпишат хапчетата, това единствено означава, че на конкретният ти проблем ще действат адекватно и ще ти понасят евентуално добре....като пак има варианти и пак не всеки може да ти понесе....но в никой случай не те освобождава от рисковете и негативите, които могат да ти донесат.

# 16
  • Мнения: 1 152
А алкохола пречи ли  newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 44 115
не, само цигарите пречат...въпреки, че аз наред с тях спрях и алкохола...почти и кафето. така де...по-малко вредители, винаги е по-добре...или поне да са рядко и умерено.
Но цигарите е редно да се спрат или да се ограничат до 5 дневно ако си под 35 години ако си над - напълно да се спрат.

# 18
  • Мнения: 1 152
Аз пуша много рядко, да речем 2 пъти в месеца, но по кутия  Laughing - няма друг такъв "пушач" като мен. Иначе алкохол в умерени количества, а кафето не мога да го спра  Sad. На работа сутрин - деня не може да започне без кафе  Simple Smile.

# 19
  • Мнения: 245
      Няма 100-процентов метод за предпазване и метод 100% безвреден... Лоша работа. Пробвай да караш на презервативи smile3521

Общи условия

Активация на акаунт